Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Damian
Kreft
MKS POGOŃ Siedlce
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 grudnia 1996 r.
36
Występy
20
Zwycięstwa
16
Porażki
55.56%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kreft Damian - Grela Artur 2 3:2 (11:2, 4:11, 11:4, 8:11, 13:11)
1 Kreft Damian - Kubik Maciej 2 2:3 (11:8, 11:8, 9:11, 5:11, 4:11)
2 Miastowski Maksymilian - Kreft Damian 2 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)
2 Rutkowski Mateusz - Kreft Damian 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
3 Kreft Damian - Kibała Paweł 2 3:0 (14:12, 11:6, 11:3)
3 Kreft Damian - Żabski Radosław 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:5, 11:7)
4 Prądziński Marek - Kreft Damian 2 3:1 (3:11, 12:10, 11:9, 11:8)
4 Sposób Tomasz - Kreft Damian 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:6)
5 Kreft Damian - Kotowski Tomasz 2 1:3 (10:12, 8:11, 11:4, 2:11)
5 Kreft Damian - Węderlich Damian 2 2:3 (11:13, 11:13, 11:6, 11:6, 9:11)
6 Lemański Paweł - Kreft Damian 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:9)
6 Perzyński Przemysław - Kreft Damian 2 3:2 (11:13, 11:9, 9:11, 11:3, 11:7)
7 Kreft Damian - Skubiszewski Witold 2 1:3 (3:11, 7:11, 11:9, 8:11)
7 Kreft Damian - Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:1, 11:2, 11:5)
8 Witkowski Jakub - Kreft Damian 2 3:2 (13:11, 11:8, 6:11, 6:11, 11:9)
8 Troka Mateusz - Kreft Damian 2 3:1 (12:10, 11:6, 8:11, 11:4)
9 Woskowicz Marcin - Kreft Damian 2 3:1 (11:9, 11:3, 5:11, 11:6)
9 Sałaciński Przemysław - Kreft Damian 2 0:3 (4:11, 7:11, 4:11)
10 Kreft Damian - Lemański Paweł 2 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 8:11, 9:11)
10 Kreft Damian - Kaproń Łukasz 2 2:3 (11:5, 11:9, 8:11, 6:11, 7:11)
11 Grela Artur - Kreft Damian 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
11 Dziadek Kamil - Kreft Damian 2 1:3 (12:10, 8:11, 9:11, 9:11)
12 Kreft Damian - Prądziński Marek 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)
12 Kreft Damian - Sposób Tomasz 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
13 Kotowski Tomasz - Kreft Damian 2 1:3 (11:7, 9:11, 3:11, 7:11)
13 Węderlich Damian - Kreft Damian 2 3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 11:8, 11:9)
14 Kreft Damian - Rutkowski Mateusz 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:6, )
14 Kreft Damian - Zhu Fengnian 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:7, )
15 Kibała Paweł - Kreft Damian 2 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
15 Żarski Karol - Kreft Damian 2 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 10:12)
16 Kalinowski Paweł - Kreft Damian 2 0:3 (7:11, 2;11, 10:12)
16 Makowski Andrzej - Kreft Damian 2 1:3 (12:10, 10:12, 6:11, 7:11)
17 Kreft Damian - Olek Jan 2 3:2 (12:10, 13:15, 11:2, 10:12, 11:9)
17 Kreft Damian - Sałaciński Przemysław 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:3)
18 Kreft Damian - Małachowski Michał 2 3:0 (11:7, 17:15, 11:6)
18 Kreft Damian - Witkowski Jakub 2 3:1 (11:6, 5:11, 11:1, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kurowski Kamil / Kreft Damian - Kulczycki Samuel / Kubik Maciej 2 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 4:11)
2 Miastowski Maksymilian / Rutkowski Mateusz - Kreft Damian / Kurowski Kamil 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
3 Kurowski Kamil / Kreft Damian - Żarski Karol / Kibała Paweł 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)
4 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Kreft Damian / Kurowski Kamil 2 2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 5:11, 8:11)
5 Kurowski Kamil / Kreft Damian - Kotowski Tomasz / Węderlich Damian 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
6 Lemański Paweł / Lemański Paweł - Kurowski Kamil / Kreft Damian 2 3:0 (11:4, 11:5, 18:16)
7 Kurowski Kamil / Kreft Damian - Skubiszewski Witold / Michna Paweł 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:5, 10:12, 8:11)
8 Golla Marco / Troka Mateusz - Kurowski Kamil / Kreft Damian 2 3:2 (10:12, 11:8, 3:11, 11:6, 11:4)
9 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Kurowski Kamil / Kreft Damian 2 3:1 (11:2, 5:11, 11:8, 11:8)
10 Franc Wiktor / Kreft Damian - Kaproń Łukasz / Lemański Paweł 2 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
11 Malicki Szymon / Grela Artur - Franc Wiktor / Kreft Damian 2 3:0 (11:4, 11:9, 14:12)
12 Franc Wiktor / Kreft Damian - Dosz Sławomir / Sposób Tomasz 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:5)
13 Węderlich Damian / Kotowski Tomasz - Franc Wiktor / Kreft Damian 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
14 Franc Wiktor / Kreft Damian - Miastowski Maksymilian / Rutkowski Mateusz 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:6, )
15 Żarski Karol / Kibała Paweł - Kreft Damian / Franc Wiktor 2 3:2 (8:11, 11:6, 10:12, 11:4, 11:8)
16 Kalinowski Paweł / Michna Paweł - Franc Wiktor / Kreft Damian 2 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 5:11)
17 Franc Wiktor / Kreft Damian - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 2 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
18 Franc Wiktor / Kreft Damian - Golla Marco / Witkowski Jakub 2 1:3 (9:11, 11:6, 10:12, 8:11, )