Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Mateusz
Troka
KS AZS AWFiS II Gdańsk
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 grudnia 1993 r.
32
Występy
14
Zwycięstwa
18
Porażki
43.75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Troka Mateusz - Miastowski Maksymilian 2 3:1 (11:5, 11:5, 10:12, 11:6)
1 Troka Mateusz - Bielicki Jakub 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
2 Kibała Paweł - Troka Mateusz 2 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
2 Żabski Radosław - Troka Mateusz 2 3:0 (11:5, 11:8, 13:11)
3 Troka Mateusz - Prądziński Marek 2 3:2 (8:11, 11:4, 1:11, 11:9, 11:8)
3 Troka Mateusz - Sposób Tomasz 2 3:2 (3:11, 11:5, 11:7, 9:11, 11:7)
4 Utylski Rafał - Troka Mateusz 2 2:3 (11:8, 9:11, 11:5, 6:11, 11:6)
4 Węderlich Damian - Troka Mateusz 2 1:3 (12:14, 8:11, 11:4, 7:11)
5 Troka Mateusz - Lemański Paweł 2 2:3 (8:11, 9:11, 11:9, 11:6, 8:11)
5 Troka Mateusz - Perzyński Przemysław 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
8 Troka Mateusz - Kreft Damian 2 3:1 (12:10, 11:6, 8:11, 11:4)
8 Troka Mateusz - Kurowski Kamil 1 2:3 (13:11, 11:9, 8:11, 6:11, 10:12)
9 Grela Artur - Troka Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
9 Kubik Maciej - Troka Mateusz 2 0:3 (7:11, 6:11, 5:11)
10 Woskowicz Marcin - Troka Mateusz 1 0:3 (10:12, 6:11, 7:11)
10 Chmiel Piotr - Troka Mateusz 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:5)
11 Skubiszewski Witold - Troka Mateusz 1 3:2 (6:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:5)
11 Michna Paweł - Troka Mateusz 1 1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 9:11)
12 Woś Alan - Troka Mateusz 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:6)
12 Perzyński Przemysław - Troka Mateusz 1 3:1 (11:3, 7:11, 11:8, 11:6)
13 Troka Mateusz - Kubik Maciej 1 3:1 (11/9, 9/11, 11/5, 11/5)
13 Troka Mateusz - Malicki Szymon 1 0:3 (2/11, 8/11, 5/11)
14 Dosz Sławomir - Troka Mateusz 1 3:1 (5:11, 11:5, 12:10, 11:6)
14 Dosz Adam - Troka Mateusz 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
15 Troka Mateusz - Matsumoto Cazuo 1 1:3 (4:11, 6:11, 14:12, 4:11)
15 Troka Mateusz - Kulpa Konrad 1 0:3 (7:11, 6:11, 4:11)
16 Xu Wenliang - Troka Mateusz 1 3:0 (13:11; 11:2; 11:6)
16 Zhu Fengnian - Troka Mateusz 1 3:0 (11:9; 11:8; 11:7)
17 Troka Mateusz - Nowokuński Jacek 1 1:3 (4:11, 7:11, 11:5, 3:11)
17 Troka Mateusz - Żabski Radosław 1 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
18 Szarmach Bartosz - Troka Mateusz 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
18 Kurowski Kamil - Troka Mateusz 1 1:3 (10:12, 12:10, 7:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Golla Marco / Troka Mateusz - Xu Wenliang / Kołaciński Piotr 1 0:3 (5:11, 10:12, 7:11)
2 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Golla Marco / Troka Mateusz 1 3:1 (11:8, 5:11, 12:10, 11:3)
3 Golla Marco / Troka Mateusz - Dosz Adam / Dosz Sławomir 1 2:3 (7:11, 11:8, 13:15, 11:4, 15:17)
4 Matsumoto Cazuo / Kotowski Tomasz - Golla Marco / Troka Mateusz 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:9)
5 Troka Mateusz / Golla Marco - Lemański Paweł / Otwinowski Jakub 1 3:0 (11:3, 13:11, 11:8)
8 Golla Marco / Troka Mateusz - Kurowski Kamil / Kreft Damian 2 3:2 (10:12, 11:8, 3:11, 11:6, 11:4)
9 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Troka Mateusz / Małachowski Michał 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:7)
10 Chmiel Piotr / Woskowicz Marcin - Troka Mateusz / Golla Marco 1 3:1 (9:11, 11:3, 11:8, 11:4)
11 Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej - Troka Mateusz / Golla Marco 1 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
12 Woś Alan / Kaproń Łukasz - Troka Mateusz / Golla Marco 1 3:2 (8:11, 9:11, 12:10, 11:5, 11:7)
13 Golla Marco / Troka Mateusz - Malicki Szymon / Grela Artur 1 2:3 (4/11, 11/3, 11/8, 5/11, 4/11)
14 Dosz Adam / Prądziński Marek - Zandecki Jan / Troka Mateusz 1 3:0 (11:1, 11:0, 11:0)
15 Golla Marco / Troka Mateusz - Kulpa Konrad / Matsumoto Cazuo 1 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
16 Xu Wenliang / Lewandowski Patryk - Troka Mateusz / Golla Marco 1 3:0 (11:5; 11:8; 11:5)
17 Troka Mateusz / Małachowski Michał - Żabski Radosław / Nowokuński Jacek 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:6)
18 Szarmach Bartosz / Kurowski Kamil - Troka Mateusz / Małachowski Michał 1 3:2 (11:5, 11:8, 5:11, 6:11, 11:5)