Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Paweł
Michna
KUKS REMUS Kościerzyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 stycznia 1979 r.
34
Występy
6
Zwycięstwa
28
Porażki
17.65%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Michna Paweł - Nowokuński Jacek 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 7:11)
1 Michna Paweł - Żarski Karol 1 3:1 (11:9, 11:3, 6:11, 14:12)
2 Dosz Adam - Michna Paweł 1 3:1 (9:11, 11:4, 11:3, 11:4)
2 Dosz Adam - Michna Paweł 1 3:2 (6:11, 8:11, 12:10, 11:1, 11:8)
3 Michna Paweł - Matsumoto Cazuo 1 0:3 (9:11, 5:11, 3:11)
3 Michna Paweł - Kulpa Konrad 1 1:3 (6:11, 5:11, 12:10, 2:11)
4 Kaproń Łukasz - Michna Paweł 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 11:1)
4 Woś Alan - Michna Paweł 1 3:2 (5:11, 13:11, 11:8, 7:11, 11:5)
5 Michna Paweł - Chmiel Piotr 1 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 7:11)
5 Michna Paweł - Olek Jan 1 3:1 (16:14, 8:11, 11:9, 11:4)
7 Franc Wiktor - Michna Paweł 1 3:1 (11:7, 11:4, 4:11, 11:9)
7 Szarmach Bartosz - Michna Paweł 1 2:3 (9:11, 11:2, 11:9, 10:12, 12:14)
8 Michna Paweł - Kulczycki Samuel 1 2:3 (12:10, 11:7, 9:11, 6:11, 13:15)
8 Michna Paweł - Malicki Szymon 1 0:3 (10:12, 5:11, 8:11)
9 Michna Paweł - Xu Wenliang 1 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
9 Michna Paweł - Zhu Fengnian 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
10 Kulpa Konrad - Michna Paweł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:3)
10 Matsumoto Cazuo - Michna Paweł 1 3:1 (11:6, 8:11, 11:7, 11:5)
11 Michna Paweł - Golla Marco 1 3:1 (11:6, 5:11, 11:6, 11:5)
11 Michna Paweł - Troka Mateusz 1 1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 9:11)
12 Miastowski Maksymilian - Michna Paweł 1 3:1 (11:7; 11:9; 8:11; 11:5)
12 Xu Wenliang - Michna Paweł 1 3:0 (11:2; 11:7; 11:4)
13 Michna Paweł - Woś Alan 1 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 10:12)
13 Michna Paweł - Perzyński Przemysław 1 2:3 (11:13, 11:8, 11:8, 8:11, 9:11)
14 Żabski Radosław - Michna Paweł 1 3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:7)
14 Nowokuński Jacek - Michna Paweł 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:8)
15 Kulczycki Samuel - Michna Paweł 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
15 Malicki Szymon - Michna Paweł 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:9)
16 Michna Paweł - Kurowski Kamil 1 1:3 (3:11, 5:11, 11:4, 8:11)
16 Michna Paweł - Szarmach Bartosz 1 1:3 (5:11, 11:6, 11:13, 9:11)
17 Michna Paweł - Dosz Adam 1 0:3 ((8:11, 2:11, 4:11))
17 Michna Paweł - Dosz Sławomir 1 3:2 ((11:6, 11:8, 7:11, 6:11, 11:6))
18 Chmiel Piotr - Michna Paweł 1 3:2 (2:11, 9:11, 11:4, 11:5, 11:4)
18 Woskowicz Marcin - Michna Paweł 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:2)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skubiszewski Witold / Michna Paweł - Kibała Paweł / Żarski Karol 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 5:11)
2 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Skubiszewski Witold / Michna Paweł 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:8)
3 Michna Paweł / Skubiszewski Witold - Kotowski Tomasz / Kulpa Konrad 2 0:3 (7:11, 3:11, 8:11)
4 Otwinowski Jakub / Perzyński Przemysław - Skubiszewski Witold / Michna Paweł 2 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:7)
5 Skubiszewski Witold / Michna Paweł - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 2 3:2 (3:11, 7:11, 11:7, 11:7, 11:8)
7 Kurowski Kamil / Kreft Damian - Skubiszewski Witold / Michna Paweł 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:5, 10:12, 8:11)
8 Michna Paweł / Skubiszewski Witold - Dziadek Kamil / Kubik Maciej 2 3:1 (14:12, 9:11, 12:10, 11:5)
9 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Kołaciński Piotr / Xu Wenliang 2 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
10 Węderlich Damian / Kotowski Tomasz - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:9)
11 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 2 3:2 (7:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:3)
12 Zhu Fengnian / Miastowski Maksymilian - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 1:3 (8:11; 6:11; 11:6; 8:11)
13 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Lemański Paweł / Kaproń Łukasz 1 0:3 (4:11, 1:11, 5:11,)
14 Żarski Karol / Kibała Paweł - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 3:1 (11:5, 13:11, 9:11, 11:8)
15 Malicki Szymon / Grela Artur - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
16 Kalinowski Paweł / Michna Paweł - Franc Wiktor / Kreft Damian 2 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 5:11)
17 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Dosz Sławomir / Potrykus Wojciech 2 3:0 ((11:7, 11:3, 11:2))
18 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Michna Paweł / Kalinowski Paweł 2 3:1 (7:11, 11:4, 12:10, 15:13)