Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Witold
Skubiszewski
KUKS REMUS Kościerzyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 sierpnia 1975 r.
34
Występy
17
Zwycięstwa
17
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skubiszewski Witold - Żabski Radosław 2 3:2 (7:11, 11:7, 11:5, 10:12, 11:6)
1 Skubiszewski Witold - Kibała Paweł 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
2 Prądziński Marek - Skubiszewski Witold 2 3:1 (11:9, 11:8, 11:13, 12:10)
2 Sposób Tomasz - Skubiszewski Witold 2 0:3 (9:11, 9:11, 8:11)
3 Skubiszewski Witold - Kotowski Tomasz 2 2:3 (11:7, 8:11, 11:5, 3:11, 10:12)
3 Skubiszewski Witold - Węderlich Damian 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:3)
4 Perzyński Przemysław - Skubiszewski Witold 2 3:1 (11:7, 3:11, 11:9, 13:11)
4 Otwinowski Jakub - Skubiszewski Witold 2 2:3 (5:11, 11:7, 4:11, 11:6, 9:11)
5 Skubiszewski Witold - Sałaciński Przemysław 2 3:1 (8:11, 12:10, 15:13, 11:5)
5 Skubiszewski Witold - Woskowicz Marcin 2 1:3 (7:11, 11:9, 4:11, 9:11)
7 Kurowski Kamil - Skubiszewski Witold 2 2:3 (9:11, 9:11, 12:10, 11:8, 9:11)
7 Kreft Damian - Skubiszewski Witold 2 1:3 (3:11, 7:11, 11:9, 8:11)
8 Skubiszewski Witold - Kubik Maciej 2 2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 11:13, 8:11)
8 Skubiszewski Witold - Dziadek Kamil 2 1:3 (8:11, 13:11, 11:13, 5:11)
9 Skubiszewski Witold - Kołaciński Piotr 2 3:0 (11:8, 13:11, 11:4)
9 Skubiszewski Witold - Miastowski Maksymilian 2 3:1 (8:11, 12:10, 11:9, 11:8)
10 Kulpa Konrad - Skubiszewski Witold 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:4)
10 Matsumoto Cazuo - Skubiszewski Witold 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
11 Skubiszewski Witold - Troka Mateusz 1 3:2 (6:11, 11:9, 11:7, 9:11, 11:5)
11 Skubiszewski Witold - Golla Marco 1 3:0 (12:10, 12:10, 11:5)
12 Xu Wenliang - Skubiszewski Witold 1 3:0 (11:5; 11:6; 11:6)
12 Miastowski Maksymilian - Skubiszewski Witold 1 3:2 (11:6; 10:12; 11:8; 4:11; 11:8)
13 Skubiszewski Witold - Perzyński Przemysław 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:9, 8:11, 12:10:)
13 Skubiszewski Witold - Woś Alan 1 3:1 (7:11, 11:5, 11:6, 11:4)
14 Żabski Radosław - Skubiszewski Witold 1 0:3 (7:11, 6:11, 4:11)
14 Nowokuński Jacek - Skubiszewski Witold 1 3:2 (7:11, 5:11, 12:10, 11:6, 13:11)
15 Malicki Szymon - Skubiszewski Witold 1 3:2 (9:11, 11:5, 11:8, 10:12, 11:3)
15 Kulczycki Samuel - Skubiszewski Witold 1 3:2 (12:10, 7:11, 8:11, 13:11, 11:6)
16 Skubiszewski Witold - Szarmach Bartosz 1 2:3 (7:11, 12:10, 10:12, 11:9, 8:11)
16 Skubiszewski Witold - Kurowski Kamil 1 3:2 (11:3, 11:8, 10:12, 4:11, 11:9)
17 Skubiszewski Witold - Dosz Sławomir 1 3:2 ((11:9, 12:14, 11:3, 9:11, 11:6))
17 Skubiszewski Witold - Dosz Adam 1 2:3 ((8:11, 11:2, 9:11, 11:6, 9:11))
18 Woskowicz Marcin - Skubiszewski Witold 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:7)
18 Chmiel Piotr - Skubiszewski Witold 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 13:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skubiszewski Witold / Michna Paweł - Kibała Paweł / Żarski Karol 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:7, 5:11)
2 Prądziński Marek / Sposób Tomasz - Skubiszewski Witold / Michna Paweł 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:8)
3 Michna Paweł / Skubiszewski Witold - Kotowski Tomasz / Kulpa Konrad 2 0:3 (7:11, 3:11, 8:11)
4 Otwinowski Jakub / Perzyński Przemysław - Skubiszewski Witold / Michna Paweł 2 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:7)
5 Skubiszewski Witold / Michna Paweł - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 2 3:2 (3:11, 7:11, 11:7, 11:7, 11:8)
7 Kurowski Kamil / Kreft Damian - Skubiszewski Witold / Michna Paweł 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:5, 10:12, 8:11)
8 Michna Paweł / Skubiszewski Witold - Dziadek Kamil / Kubik Maciej 2 3:1 (14:12, 9:11, 12:10, 11:5)
9 Makowski Andrzej / Skubiszewski Witold - Zhu Fengnian / Miastowski Maksymilian 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 11:7)
10 Matsumoto Cazuo / Kulpa Konrad - Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
11 Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej - Troka Mateusz / Golla Marco 1 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
12 Xu Wenliang / Kołaciński Piotr - Makowski Andrzej / Skubiszewski Witold 1 3:0 (11:7; 13:11; 11:4)
13 Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 7:11,)
14 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:3)
15 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
16 Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej - Kurowski Kamil / Szarmach Bartosz 1 3:1 (5:11, 11:5, 13:11, 11:4)
17 Makowski Andrzej / Skubiszewski Witold - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 0:3 ((11:13, 5:11, 6:11))
18 Chmiel Piotr / Woskowicz Marcin - Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej 1 2:3 (11:6, 11:7, 11:13, 5:11, 9:11)