Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Alan
Woś
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 sierpnia 1984 r.
36
Występy
18
Zwycięstwa
18
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Woś Alan - Dosz Adam 1 2:3 (11:13, 11:3, 9:11, 13:11, 10:12)
1 Woś Alan - Dosz Sławomir 1 2:3 (11:5, 11:9, 11:13, 9:11, 6:11)
2 Matsumoto Cazuo - Woś Alan 1 3:0 (11:6, 11:4, 13:11)
2 Kulpa Konrad - Woś Alan 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:7)
3 Woś Alan - Olek Jan 1 3:2 (12:10, 11:7, 3:11, 8:11, 11:8)
3 Woś Alan - Chmiel Piotr 1 3:1 (11:9, 6:11, 13:11, 13:11)
4 Woś Alan - Makowski Andrzej 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:7)
4 Woś Alan - Michna Paweł 1 3:2 (5:11, 13:11, 11:8, 7:11, 11:5)
5 Zandecki Jan - Woś Alan 1 0:3 (10:12, 4:11, 5:11)
5 Badowski Marek - Woś Alan 1 3:2 (11:3, 6:11, 1:11, 11:4, 11:4)
6 Woś Alan - Szarmach Bartosz 1 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 5:11)
6 Woś Alan - Franc Wiktor 1 3:1 (12:14, 11:8, 11:5, 11:5)
7 Woś Alan - Malicki Szymon 1 1:3 (12:10, 8:11, 5:11, 9:11)
7 Woś Alan - Kulczycki Samuel 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 10:12 )
8 Woś Alan - Zhu Fengnian 1 3:1 (9:11, 12:10, 11:1, 11:2)
8 Woś Alan - Xu Wenliang 1 3:1 (11:13, 11:7, 12:10, 12:10)
9 Żarski Karol - Woś Alan 1 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
9 Nowokuński Jacek - Woś Alan 1 3:2 (17:15, 9:11, 11:5, 9:11, 11:9)
10 Szarmach Bartosz - Woś Alan 1 3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:7)
10 Kurowski Kamil - Woś Alan 1 3:2 (10:12, 14:12, 9:11, 11:6, 11:9)
11 Chmiel Piotr - Woś Alan 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:5, 5:11)
11 Woskowicz Marcin - Woś Alan 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
12 Woś Alan - Troka Mateusz 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:6)
12 Woś Alan - Golla Marco 1 1:3 (2:11, 11:4, 7:11, 6:11)
13 Michna Paweł - Woś Alan 1 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 10:12)
13 Skubiszewski Witold - Woś Alan 1 3:1 (7:11, 11:5, 11:6, 11:4)
14 Kulczycki Samuel - Woś Alan 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
14 Kubik Maciej - Woś Alan 1 3:1 (13:11, 3:11, 11:7, 11:8)
15 Dosz Sławomir - Woś Alan 1 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 8:11)
15 Dosz Adam - Woś Alan 1 2:3 (10:12, 12:10, 12:10, 4:11, 4:11)
16 Woś Alan - Kulpa Konrad 1 0:3 (5:11, 14:16, 8:11)
16 Woś Alan - Kotowski Tomasz 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:6)
17 Xu Wenliang - Woś Alan 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
17 Miastowski Maksymilian - Woś Alan 1 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11)
18 Woś Alan - Żabski Radosław 1 1:3 (11:6, 4:11, 3:11, 12:14)
18 Woś Alan - Nowokuński Jacek 1 3:1 (11:3, 12:14, 11:8, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Dosz Adam / Dosz Sławomir 1 3:2 (14:12, 8:11, 11:8, 9:11, 12:10)
2 Matsumoto Cazuo / Węderlich Damian - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 2:3 (12:14, 11:8, 12:10, 9:11, 7:11)
3 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Chmiel Piotr / Woskowicz Marcin 1 0:3 (5:11, 7:11, 11:13)
4 Woś Alan / Kaproń Łukasz - Makowski Andrzej / Kalinowski Paweł 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:3)
5 Badowski Marek / Zandecki Jan - Kaproń Łukasz / Woś Alan 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
6 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Szarmach Bartosz / Franc Wiktor 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:6)
7 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Malicki Szymon / Grela Artur 1 3:1 (11:8, 11:9, 2:11, 11:9)
8 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Zhu Fengnian / Miastowski Maksymilian 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:4)
9 Nowokuński Jacek / Rystwej Marcin - Woś Alan / Kaproń Łukasz 1 0:3 (5:11, 6:11, 2:11)
10 Szarmach Bartosz / Kurowski Kamil - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 3:2 (5:11, 14:12, 13:11, 7:11, 11:9)
11 Chmiel Piotr / Woskowicz Marcin - Kaproń Łukasz / Woś Alan 1 0:3 (8:11 9:11 9:11)
12 Woś Alan / Kaproń Łukasz - Troka Mateusz / Golla Marco 1 3:2 (8:11, 9:11, 12:10, 11:5, 11:7)
13 Skubiszewski Witold / Makowski Andrzej - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 7:11,)
14 Kulczycki Samuel / Kubik Maciej - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 13:11)
15 Dosz Adam / Prądziński Marek - Woś Alan / Kaproń Łukasz 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:7)
16 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Kulpa Konrad / Yin Jiaxu 1 1:3 (11:13, 10:12, 12:10, 3:11)
17 Xu Wenliang / Lewandowski Patryk - Woś Alan / Kaproń Łukasz 1 3:2 (8:11, 6:11, 11:9, 11:6, 11:7)
18 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Żabski Radosław / Nowokuński Jacek 1 2:3 (14:12, 7:11, 11:9, 6:11, 8:11)