Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Łukasz
Kaproń
OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 stycznia 1993 r.
28
Występy
17
Zwycięstwa
11
Porażki
60.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ENERGA KTS Toruń 18 35 143:37
2. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 29 124:56
3. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 26 109:71
4. OTLOGISTICS KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 20 93:87
5. MKS POGOŃ Siedlce 18 17 83:97
6. GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski 18 15 86:94
7. UKS VICTORIA REPRO Płock 18 14 78:102
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 12 66:114
9. KS DEKORGLASS II Działdowo 18 7 61:119
10. KUKS REMUS Kościerzyna 18 5 57:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Kaproń Łukasz - Michna Paweł 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 11:1)
4 Kaproń Łukasz - Makowski Andrzej 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:6)
5 Badowski Marek - Kaproń Łukasz 1 3:2 (11:9, 9:11, 5:11, 11:5, 11:7)
5 Witkowski Jakub - Kaproń Łukasz 1 1:3 (4:11, 11:7, 7:11, 6:11)
6 Kaproń Łukasz - Franc Wiktor 1 3:2 (11:4, 11:4, 7:11, 9:11, 11:5)
6 Kaproń Łukasz - Szarmach Bartosz 1 2:3 (11:1, 5:11, 14:12, 7:11, 5:11)
7 Kaproń Łukasz - Malicki Szymon 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:8)
7 Kaproń Łukasz - Kulczycki Samuel 1 0:3 (7:11, 6:11, 10:12)
8 Kaproń Łukasz - Xu Wenliang 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 7:11)
8 Kaproń Łukasz - Zhu Fengnian 1 2:3 (11:7, 11:8, 3:11, 8:11, 8:11)
9 Żarski Karol - Kaproń Łukasz 1 3:2 (8:11, 11:8, 9:11, 11:7, 11:7)
9 Nowokuński Jacek - Kaproń Łukasz 1 3:1 (11:5, 11:4, 7:11, 11:8)
10 Kreft Damian - Kaproń Łukasz 2 2:3 (11:5, 11:9, 8:11, 6:11, 7:11)
10 Franc Wiktor - Kaproń Łukasz 2 1:3 (8:11, 9:11, 18:16, 10:12)
11 Olek Jan - Kaproń Łukasz 2 0:3 (7:11, 8:11, 11:13)
11 Sałaciński Przemysław - Kaproń Łukasz 2 1:3 (8:11, 11:7, 4:11, 6:11)
12 Kaproń Łukasz - Małachowski Michał 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:7)
12 Kaproń Łukasz - Zandecki Jan 2 3:2 (11:7, 6:11, 11:7, 5:11, 11:8)
13 Makowski Andrzej - Kaproń Łukasz 2 3:1 (11:6, 12:14, 13:11, 11:8)
13 Kalinowski Paweł - Kaproń Łukasz 2 0:3 (4:11, 11:13, 5:11)
14 Dziadek Kamil - Kaproń Łukasz 2 2:3 (7:11, 11:13, 11:9, 11:7, 7:11)
15 Sposób Tomasz - Kaproń Łukasz 2 3:0 (17:15, 11:9, 11:6)
15 Prądziński Marek - Kaproń Łukasz 2 3:2 (4:11, 4:11, 11:9, 11:3, 11:5)
16 Kaproń Łukasz - Węderlich Damian 2 3:0 (11:2, 11:4, 12:10)
16 Kaproń Łukasz - Yin Jiaxu 2 0:3 (13:15, 4:11, 4:11)
17 Lewandowski Patryk - Kaproń Łukasz 2 0:3 (7:11, 10:12, 4:11)
17 Rutkowski Mateusz - Kaproń Łukasz 2 1:3 (4:11, 11:4, 5:11, 7:11)
18 Kaproń Łukasz - Kibała Paweł 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Woś Alan / Kaproń Łukasz - Makowski Andrzej / Kalinowski Paweł 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:3)
5 Badowski Marek / Zandecki Jan - Kaproń Łukasz / Woś Alan 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
7 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Kulczycki Samuel / Kubik Maciej 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 14:12)
8 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Xu Wenliang / Kołaciński Piotr 2 2:3 (11:8, 10:12, 8:11, 11:4, 5:11)
9 Nowokuński Jacek / Rystwej Marcin - Woś Alan / Kaproń Łukasz 1 0:3 (5:11, 6:11, 2:11)
10 Franc Wiktor / Kreft Damian - Kaproń Łukasz / Lemański Paweł 2 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
11 Chmiel Piotr / Woskowicz Marcin - Kaproń Łukasz / Woś Alan 1 0:3 (8:11 9:11 9:11)
12 Woś Alan / Kaproń Łukasz - Troka Mateusz / Golla Marco 1 3:2 (8:11, 9:11, 12:10, 11:5, 11:7)
13 Michna Paweł / Kalinowski Paweł - Lemański Paweł / Kaproń Łukasz 1 0:3 (4:11, 1:11, 5:11,)
14 Grela Artur / Dziadek Kamil - Lemański Paweł / Kaproń Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
15 Dosz Adam / Prądziński Marek - Woś Alan / Kaproń Łukasz 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:7)
16 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Kotowski Tomasz / Węderlich Damian 2 3:1 (11:3, 11:5, 8:11, 11:5)
17 Xu Wenliang / Lewandowski Patryk - Woś Alan / Kaproń Łukasz 1 3:2 (8:11, 6:11, 11:9, 11:6, 11:7)
18 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Żarski Karol / Kibała Paweł 2 3:1 (11:7, 12:14, 11:6, 12:10)