Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Krzysztof
Niemiec
GMKS STRZELEC Frysztak
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 czerwca 1991 r.
36
Występy
17
Zwycięstwa
19
Porażki
47.22%
Skuteczność
©

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wróbel Dariusz - Niemiec Krzysztof 1 2:3 (12:14, 11:9, 11:7, 4:11, 5:11)
1 Grela Paweł - Niemiec Krzysztof 1 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
2 Niemiec Krzysztof - Sankowski Marcin 1 3:2 (6:11, 5:11, 11:9, 11:9, 12:10)
2 Niemiec Krzysztof - Janczewski Grzegorz 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:7)
3 Niemiec Krzysztof - Masłowski Jakub 1 3:2 (11:9, 10:12, 6:11, 11:9, 11:5)
3 Niemiec Krzysztof - Balcerzak Marcin 1 3:1 (11:3, 9:11, 11:6, 11:9)
4 Nalepa Kamil - Niemiec Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:4, 12:10)
4 Wachowiak Łukasz - Niemiec Krzysztof 1 0:3 (7:11, 12:14, 12:14)
5 Tomicki Jarosław - Niemiec Krzysztof 1 3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 11:9)
5 Szymczyk Jan - Niemiec Krzysztof 1 3:1 (11:5, 6:11, 11:5, 11:8)
6 Niemiec Krzysztof - Mrkvicka Radek 1 0:3 (1:11, 7:11, 6:11)
6 Niemiec Krzysztof - Nadolski Łukasz 1 0:3 (2:11, 9:11, 9:11)
7 Lubaś Sebastian - Niemiec Krzysztof 1 1:3 (11:13, 9:11, 11:9, 6:11)
7 Kusiński Marcin - Niemiec Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:5)
8 Wasylkowski Nestor - Niemiec Krzysztof 1 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:4)
8 Kuźniak Łukasz - Niemiec Krzysztof 1 0:3 (2:11, 3:11, 11:13)
9 Zavadskyi Ihor - Niemiec Krzysztof 1 3:2 (11:9, 6:11, 7:11, 11:9, 11:8)
9 Kozieł Paweł - Niemiec Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
10 Janczewski Grzegorz - Niemiec Krzysztof 1 1:3 (5:11, 12:10, 15:17, 10:12)
10 Wiśniewski Tomasz - Niemiec Krzysztof 1 1:3 (11:4, 7:11, 8:11, 11:13)
11 Kwodawski Bartosz - Niemiec Krzysztof 1 2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 8:11, 6:11)
11 Kądziela Marek - Niemiec Krzysztof 1 2:3 (8:11, 1:11, 11:9, 11:7, 9:11)
12 Nadolski Łukasz - Niemiec Krzysztof 1 3:2 (14:16, 11:9, 3:11, 11:7, 13:11)
12 Mrkvicka Radek - Niemiec Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:5, 13:11)
13 Niemiec Krzysztof - Misztal Igor 1 3:0 (11:3,11:1,11:6)
13 Niemiec Krzysztof - Wasylkowski Nestor 1 1:3 (7:11,3:11,11:8,1:11)
14 Niemiec Krzysztof - Lubaś Sebastian 1 2:3 (11:8 11:5 6:11 5:11 2:11)
14 Niemiec Krzysztof - Kusiński Marcin 1 1:3 (8:11 11:5 5:11 6:11)
15 Niemiec Krzysztof - Wróbel Dariusz 1 1:3 (11:13, 13:11, 6:11, 4:11)
15 Niemiec Krzysztof - Zwoliński Mariusz 1 3:1 (11:6, 11:13, 11:5, 11:9)
16 Niemiec Krzysztof - Szymczyk Jan 1 1:3 (11:6, 5:11, 8:11, 6:11)
16 Niemiec Krzysztof - Tomicki Jarosław 1 0:3 (7:11, 4:11, 8:11)
17 Niemiec Krzysztof - Litwiniuk Marcin 1 1:3 (4:11, 3:11, 11:8, 10:12)
17 Niemiec Krzysztof - Kozieł Paweł 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
18 Niemiec Krzysztof - Nalepa Kamil 1 3:1 (6-11, 11-4, 11-8, 13-11)
18 Niemiec Krzysztof - Wachowiak Łukasz 1 3:1 (11-13, 14-12, 11-9, 11-5)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof 1 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
2 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Janczewski Grzegorz / Sankowski Marcin 1 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 11:9)
3 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 3:1 (11:9, 11:9, 3:11, 13:11)
4 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:7)
5 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 3:1 (11:7, 11:4, 5:11, 11:8)
6 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Nadolski Łukasz / Mrkvicka Radek 1 1:3 (9:11, 11:5, 2:11, 9:11)
7 Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 2:3 (7:11, 11:9, 10:12, 12:10, 10:12)
8 Wasylkowski Nestor / Galas Michał - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 13:11)
9 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 3:0 (11:8, 11:1, 11:3)
10 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 12:10)
11 Balcerzak Marcin / Łysakowski Michał - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
12 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 1:3 (11:13, 11:5, 3:11, 5:11)
13 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Moczko Michał / Misztal Igor 1 3:1 (11:9,12:10,7:11,11:4)
14 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 1:3 (11:8 9:11 9:11 3:11 )
15 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:9)
16 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
17 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 2:3 (11:5, 7:11, 7:11, 11:7, 9:11)
18 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Stamirowski Krzysztof / Jankowski Jakub 2 3:1 (11-9, 7-11, 11-9, 11-7)