Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Piotr
Zdzienicki
GMKS STRZELEC Frysztak
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  16 marca 1990 r.
36
Występy
19
Zwycięstwa
17
Porażki
52.78%
Skuteczność
©

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wasilewski Damian - Zdzienicki Piotr 2 1:3 (11:13, 11:5, 3:11, 8:11)
1 Zwoliński Mariusz - Zdzienicki Piotr 2 3:2 (11:7, 14:12, 6:11, 8:11, 11:2)
2 Zdzienicki Piotr - Kaczmarek Andrzej 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
2 Zdzienicki Piotr - Wiśniewski Tomasz 2 3:1 (11:3, 8:11, 11:9, 11:5)
3 Zdzienicki Piotr - Kądziela Marek 2 2:3 (11:9, 10:12, 11:4, 6:11, 4:11)
3 Zdzienicki Piotr - Kwodawski Bartosz 2 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 11:8, 5:11)
4 Jankowski Jakub - Zdzienicki Piotr 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:6, 8:11)
4 Najder Szymon - Zdzienicki Piotr 2 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 8:11)
5 Szotek Karol - Zdzienicki Piotr 2 3:2 (11:3, 11:8, 9:11, 9:11, 11:8)
5 Pietraszko Łukasz - Zdzienicki Piotr 2 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 7:11, 11:6)
6 Zdzienicki Piotr - Tatarczuch Rafał 2 3:2 (12:14, 11:6, 5:11, 11:9, 11:9)
6 Zdzienicki Piotr - Lis Daniel 2 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
7 Glegoła Paweł - Zdzienicki Piotr 2 3:2 (6:11, 4:11, 12:10, 13:11, 13:11)
7 Kalita Artur - Zdzienicki Piotr 2 3:2 (12:10, 12:14, 11:9, 5:11, 11:4)
8 Galas Michał - Zdzienicki Piotr 2 3:1 (12:10, 7:11, 11:4, 17:15)
8 Misztal Igor - Zdzienicki Piotr 2 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:5)
9 Litwiniuk Marcin - Zdzienicki Piotr 2 1:3 (8:11, 11:5, 3:11, 3:11)
9 Gołda Łukasz - Zdzienicki Piotr 2 2:3 (11:7, 7:11, 15:13, 2:11, 4:11)
10 Kaczmarek Andrzej - Zdzienicki Piotr 2 3:2 (4:11, 12:10, 2:11, 11:8, 11:9)
10 Sankowski Marcin - Zdzienicki Piotr 2 2:3 (11:6, 5:11, 11:7, 11:13, 7:11)
11 Balcerzak Marcin - Zdzienicki Piotr 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:8)
11 Łysakowski Michał - Zdzienicki Piotr 2 0:3 (8:11, 7:11, 2:11)
12 Lis Daniel - Zdzienicki Piotr 2 3:1 (15:13, 11:9, 6:11, 11:6)
12 Tatarczuch Rafał - Zdzienicki Piotr 2 0:3 (5:11, 9:11, 7:11)
13 Zdzienicki Piotr - Galas Michał 2 3:1 (11:13,11:2,11:8,11:8)
13 Zdzienicki Piotr - Moczko Michał 2 3:0 (11:1,11:6,11:3)
14 Zdzienicki Piotr - Glegoła Paweł 2 3:2 (11:7 11:7 10:12 7:11 11:4)
14 Zdzienicki Piotr - Kalita Artur 2 1:3 (11:7 9:11 7:11 9:11)
15 Zdzienicki Piotr - Wasilewski Damian 2 3:2 (6:11, 22:20, 7:11, 11:8, 13:11)
15 Zdzienicki Piotr - Grela Paweł 2 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 3:11, 5:11)
16 Zdzienicki Piotr - Szotek Karol 2 3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 11:9)
16 Zdzienicki Piotr - Pietraszko Łukasz 2 3:0 (12:10, 11:9, 13:11)
17 Zdzienicki Piotr - Gołda Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:3)
17 Zdzienicki Piotr - Zavadskyi Ihor 2 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 7:11)
18 Zdzienicki Piotr - Stamirowski Krzysztof 2 3:0 (11-2, 15-13, 11-8)
18 Zdzienicki Piotr - Jankowski Jakub 2 2:3 (11-8, 13-11, 8-11, 9-11, 6;11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof 1 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
2 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Janczewski Grzegorz / Sankowski Marcin 1 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 11:9)
3 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 3:1 (11:9, 11:9, 3:11, 13:11)
4 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:7)
5 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 3:1 (11:7, 11:4, 5:11, 11:8)
6 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Nadolski Łukasz / Mrkvicka Radek 1 1:3 (9:11, 11:5, 2:11, 9:11)
7 Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 2:3 (7:11, 11:9, 10:12, 12:10, 10:12)
8 Wasylkowski Nestor / Galas Michał - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 13:11)
9 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 3:0 (11:8, 11:1, 11:3)
10 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 12:10)
11 Balcerzak Marcin / Łysakowski Michał - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
12 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 1:3 (11:13, 11:5, 3:11, 5:11)
13 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Moczko Michał / Misztal Igor 1 3:1 (11:9,12:10,7:11,11:4)
14 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 1:3 (11:8 9:11 9:11 3:11 )
15 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:9)
16 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:9)
17 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 2:3 (11:5, 7:11, 7:11, 11:7, 9:11)
18 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Stamirowski Krzysztof / Jankowski Jakub 2 3:1 (11-9, 7-11, 11-9, 11-7)