Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Ihor
Zavadskyi
PWSZ Zamość
Narodowość:  Ukraina
Data urodzenia:  17 stycznia 1992 r.
33
Występy
26
Zwycięstwa
7
Porażki
78.79%
Skuteczność
©

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Zavadskyi Ihor - Kwodawski Bartosz 2 3:0 (13:11, 11:8, 11:8)
3 Wachowiak Łukasz - Zavadskyi Ihor 1 1:3 (11:8, 6:11, 5:11, 9:11)
3 Nalepa Kamil - Zavadskyi Ihor 1 3:2 (7:11, 11:7, 13:11, 10:12, 11:5)
4 Zavadskyi Ihor - Szymczyk Jan 1 3:2 (8:11, 13:11, 11:13, 11:8, 11:9)
4 Zavadskyi Ihor - Tomicki Jarosław 1 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 10:12)
5 Nadolski Łukasz - Zavadskyi Ihor 1 3:1 (11:7, 11:5, 13:15, 11:7)
5 Mrkvicka Radek - Zavadskyi Ihor 1 3:0 (11:7, 11:7, 11;6)
6 Zavadskyi Ihor - Kusiński Marcin 1 2:3 (7:11, 8:11, 11:8, 11:7, 8:11)
6 Zavadskyi Ihor - Lubaś Sebastian 1 3:1 (10:12, 12:10, 11:7, 11:9)
7 Moczko Michał - Zavadskyi Ihor 1 0:3 (5:11, 7:11, 8:11)
7 Wasylkowski Nestor - Zavadskyi Ihor 1 1:3 (11:9, 10:12, 10:12, 7:11)
8 Grela Paweł - Zavadskyi Ihor 1 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 8:11)
8 Wróbel Dariusz - Zavadskyi Ihor 1 0:3 (5:11, 11:13, 6:11)
9 Zavadskyi Ihor - Niemiec Krzysztof 1 3:2 (11:9, 6:11, 7:11, 11:9, 11:8)
9 Zavadskyi Ihor - Zdzienicki Kamil 1 3:0 (13:11, 11:8, 12:10)
10 Zavadskyi Ihor - Wasilewski Damian 2 3:1 (12:10, 13:11, 6:11, 11:6)
10 Zavadskyi Ihor - Grela Paweł 2 3:2 (9:11, 11:9, 11:7, 7:11, 11:5)
11 Zavadskyi Ihor - Stamirowski Krzysztof 2 3:0 (11:7,11:4,11:6)
11 Zavadskyi Ihor - Jankowski Jakub 2 3:1 (6:11,11:8,11:9,11:8)
12 Zavadskyi Ihor - Kaczmarek Andrzej 2 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:7)
12 Zavadskyi Ihor - Sankowski Marcin 2 3:1 (11:6, 6:11, 11:3, 11:8)
13 Kwodawski Bartosz - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (4:11, 11:13, 5:11)
13 Balcerzak Marcin - Zavadskyi Ihor 2 1:3 (10:12, 5:11, 11:7, 8:11)
14 Zavadskyi Ihor - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:5, 10:12, 11:5, 11:4)
14 Zavadskyi Ihor - Lis Daniel 2 3:0 (12:10, 11:6, 11:5)
15 Zavadskyi Ihor - Wojtyła Norbert 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
15 Zavadskyi Ihor - Moczko Michał 2 3:1 (11:7, 11:6, 9;11, 11:3)
16 Glegoła Paweł - Zavadskyi Ihor 2 2:3 (11:2, 6:11, 8:11, 12:10, 6:11)
16 Kalita Artur - Zavadskyi Ihor 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 7:11, 15:13)
17 Więcek Adrian - Zavadskyi Ihor 2 3:1 (14:12, 2:11, 11:9, 11:6)
17 Zdzienicki Piotr - Zavadskyi Ihor 2 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 7:11)
18 Pietraszko Łukasz - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (7:11, 12:14, 7:11)
18 Szotek Karol - Zavadskyi Ihor 2 0:3 (6:11, 6:11, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor - Balcerzak Marcin / Kwodawski Bartosz 2 3:1 (9:11, 11:5, 12:10, 11:9)
3 Jankowski Jakub / Najder Szymon - Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz 2 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 4:11)
4 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz 2 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
5 Mrkvicka Radek / Nadolski Łukasz - Kozieł Paweł / Zavadskyi Ihor 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:9)
6 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 1:3 (12:14, 11:5, 5:11, 5:11)
7 Misztal Igor / Moczko Michał - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 3:1 (11:6, 11:13, 11:9, 12:10)
8 Zwoliński Mariusz / Wróbel Dariusz - Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz 2 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
9 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Więcek Adrian / Zdzienicki Kamil 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
10 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:1 (8:11,11:5,11:8,11:8)
11 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Jankowski Jakub / Najder Szymon 2 3:0 (11:1,11:6,11:8)
12 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 2 2:3 (11:9, 11:13, 11:3, 8:11, 9:11)
13 Masłowski Jakub / Balcerzak Marcin - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 3:2 (11:6, 12:10, 5:11, 8:11, 11:9)
14 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:9)
15 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Wojtyła Norbert / Moczko Michał 2 3:2 (12:10, 11:2, 9:11, 9:11, 11:3)
16 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:9)
17 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 2:3 (11:5, 7:11, 7:11, 11:7, 9:11)
18 Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan - Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz 2 3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:3)