Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Łukasz
Gołda
PWSZ Zamość
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 marca 1991 r.
36
Występy
17
Zwycięstwa
19
Porażki
47.22%
Skuteczność
©

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaczmarek Andrzej - Gołda Łukasz 2 2:3 (11:8, 4:11, 9:11, 11:4, 10:12)
1 Wiśniewski Tomasz - Gołda Łukasz 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
2 Gołda Łukasz - Kwodawski Bartosz 2 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
2 Gołda Łukasz - Kądziela Marek 2 1:3 (11:5, 7:11, 5:11, 9:11)
3 Jankowski Jakub - Gołda Łukasz 2 3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 11:7)
3 Najder Szymon - Gołda Łukasz 2 1:3 (16:14, 9:11, 10:12, 11:13)
4 Gołda Łukasz - Szotek Karol 2 0:3 (4:11, 5:11, 8:11)
4 Gołda Łukasz - Pietraszko Łukasz 2 2:3 (11:7, 6:11, 11:8, 10:12, 8:11)
5 Tatarczuch Rafał - Gołda Łukasz 2 2:3 (9:11, 5:11, 11:9, 11:9, 6:11)
5 Lis Daniel - Gołda Łukasz 2 2:3 (11:4, 7:11, 8:11, 12:10, 9:11)
6 Gołda Łukasz - Kalita Artur 2 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
6 Gołda Łukasz - Glegoła Paweł 2 3:2 (6:11, 10:12, 11:4, 14:12, 11:9)
7 Galas Michał - Gołda Łukasz 2 3:1 (4:11, 11:7, 13:11, 11:7)
7 Misztal Igor - Gołda Łukasz 2 3:2 (11:9, 13:11, 6:11, 5:11, 11:6)
8 Wasilewski Damian - Gołda Łukasz 2 0:3 (3:11, 9:11, 9:11)
8 Zwoliński Mariusz - Gołda Łukasz 2 2:3 (5:11, 11:7, 11:7, 12:14, 9:11)
9 Gołda Łukasz - Więcek Adrian 2 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 8:11)
9 Gołda Łukasz - Zdzienicki Piotr 2 2:3 (11:7, 7:11, 15:13, 2:11, 4:11)
10 Gołda Łukasz - Wasilewski Damian 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 11:5)
10 Gołda Łukasz - Grela Paweł 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
11 Gołda Łukasz - Najder Szymon 2 3:0 (11:1,11:6,11:8)
11 Gołda Łukasz - Jankowski Jakub 2 2:3 (11:6,11:6,4:11,5:11,11:13)
12 Gołda Łukasz - Kaczmarek Andrzej 2 3:1 (11:4, 9:11, 12:10, 11:5)
12 Gołda Łukasz - Sankowski Marcin 2 2:3 (11:7, 11:7, 7:11, 9:11, 11:13)
13 Kwodawski Bartosz - Gołda Łukasz 2 1:3 (9:11, 11:5, 7:11, 10:12)
13 Balcerzak Marcin - Gołda Łukasz 2 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 8:11, 6:11)
14 Gołda Łukasz - Kieroński Adam 2 1:3 (3:11, 12:14, 11:6, 8:11)
14 Gołda Łukasz - Lis Daniel 2 0:3 (8:11, 4:11, 4:11)
15 Gołda Łukasz - Wojtyła Norbert 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:3)
15 Gołda Łukasz - Moczko Michał 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
16 Glegoła Paweł - Gołda Łukasz 2 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 4:11)
16 Kalita Artur - Gołda Łukasz 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:9)
17 Zdzienicki Piotr - Gołda Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:3)
17 Więcek Adrian - Gołda Łukasz 2 3:2 (10:12, 11:6, 11:8, 6:11, 11:7)
18 Pietraszko Łukasz - Gołda Łukasz 2 2:3 (11:9, 11:8, 10:12, 7:11, 9:11)
18 Szotek Karol - Gołda Łukasz 2 3:0 (12:10, 11:5, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wiśniewski Tomasz / Kaczmarek Andrzej - Kisielewicz Daniel / Gołda Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)
2 Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor - Balcerzak Marcin / Kwodawski Bartosz 2 3:1 (9:11, 11:5, 12:10, 11:9)
3 Jankowski Jakub / Najder Szymon - Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz 2 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 4:11)
4 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz 2 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
5 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Litwiniuk Marcin / Gołda Łukasz 2 2:3 (5:11, 11:5, 7:11, 11:8, 8:11)
6 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 1:3 (12:14, 11:5, 5:11, 5:11)
7 Misztal Igor / Moczko Michał - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 3:1 (11:6, 11:13, 11:9, 12:10)
8 Zwoliński Mariusz / Wróbel Dariusz - Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz 2 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
9 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Więcek Adrian / Zdzienicki Kamil 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
10 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:1 (8:11,11:5,11:8,11:8)
11 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Jankowski Jakub / Najder Szymon 2 3:0 (11:1,11:6,11:8)
12 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 2 2:3 (11:9, 11:13, 11:3, 8:11, 9:11)
13 Masłowski Jakub / Balcerzak Marcin - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 3:2 (11:6, 12:10, 5:11, 8:11, 11:9)
14 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:9)
15 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Wojtyła Norbert / Moczko Michał 2 3:2 (12:10, 11:2, 9:11, 9:11, 11:3)
16 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:9)
17 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 2:3 (11:5, 7:11, 7:11, 11:7, 9:11)
18 Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan - Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz 2 3:1 (11:5, 12:10, 6:11, 11:3)