Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Marcin
Kusiński
IKTS BROŃ Radom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 kwietnia 1971 r.
36
Występy
28
Zwycięstwa
8
Porażki
77.78%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wachowiak Łukasz - Kusiński Marcin 1 1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 4:11)
1 Nalepa Kamil - Kusiński Marcin 1 3:1 (6:11, 11:4, 11:8, 11:8)
2 Kusiński Marcin - Tomicki Jarosław 1 3:2 (11:4, 13:11, 7:11, 6:11, 11:8)
2 Kusiński Marcin - Szymczyk Jan 1 3:1 (11:8, 14:12, 10:12, 11:5)
3 Mrkvicka Radek - Kusiński Marcin 1 2:3 (11:7, 6:11, 12:10, 5:11, 10:12)
3 Nadolski Łukasz - Kusiński Marcin 1 0:3 (7:11, 9:11, 2:11)
4 Grela Paweł - Kusiński Marcin 1 0:3 (10:12, 7:11, 8:11)
4 Wróbel Dariusz - Kusiński Marcin 1 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)
5 Kusiński Marcin - Moczko Michał 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:9)
5 Kusiński Marcin - Wasylkowski Nestor 1 3:1 (6:11, 11:5, 11:4, 11:8)
6 Kozieł Paweł - Kusiński Marcin 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:9)
6 Zavadskyi Ihor - Kusiński Marcin 1 2:3 (7:11, 8:11, 11:8, 11:7, 8:11)
7 Kusiński Marcin - Zdzienicki Kamil 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:8)
7 Kusiński Marcin - Niemiec Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:5)
8 Sankowski Marcin - Kusiński Marcin 1 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 1:11)
8 Janczewski Grzegorz - Kusiński Marcin 1 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 4:11)
9 Kusiński Marcin - Masłowski Jakub 1 3:1 (5:11, 11:2, 11:9, 11:9)
9 Kusiński Marcin - Balcerzak Marcin 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:4)
10 Masłowski Jakub - Kusiński Marcin 1 1:3 (5:11, 11:6, 5:11, 3:11)
10 Kądziela Marek - Kusiński Marcin 1 0:3 (10:12, 6:11, 6:11)
11 Kusiński Marcin - Mrkvicka Radek 1 0:3 (10:12, 7:11, 9:11)
11 Kusiński Marcin - Nadolski Łukasz 1 3:2 (11:8, 11:9, 4:11, 7:11, 11:7)
12 Misztal Igor - Kusiński Marcin 1 0:3 (4:11, 7:11, 4:11, )
12 Wasylkowski Nestor - Kusiński Marcin 1 2:3 (14:12, 13:11, 3:11, 8:11, 7:11, )
13 Kusiński Marcin - Zwoliński Mariusz 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:4)
13 Kusiński Marcin - Wasilewski Damian 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
14 Zdzienicki Kamil - Kusiński Marcin 1 3:2 (16:18 11:9 4:11 11:8 12:10)
14 Niemiec Krzysztof - Kusiński Marcin 1 1:3 (8:11 11:5 5:11 6:11)
15 Tomicki Jarosław - Kusiński Marcin 1 3:1 (11:8, 11:4, 4:11, 11:4)
15 Szymczyk Jan - Kusiński Marcin 1 0:3 (9:11, 12:14, 8:11)
16 Kusiński Marcin - Litwiniuk Marcin 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:4)
16 Kusiński Marcin - Kozieł Paweł 1 1:3 (3:11, 11:4, 8:11, 11:13)
17 Kusiński Marcin - Wachowiak Łukasz 1 0:3 (10:12, 5:11, 9:11)
17 Kusiński Marcin - Nalepa Kamil 1 3:1 (11:5, 11:13, 12:10, 11:8)
18 Kusiński Marcin - Wiśniewski Tomasz 1 3:1 (9:11, 11:4, 11:8, 11:3)
18 Kusiński Marcin - Janczewski Grzegorz 1 2:3 (7:11, 13:11, 8:11, 11:4, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:0 (12:10, 15:13, 11:9)
2 Kusiński Marcin / Glegoła Paweł - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11)
3 Nadolski Łukasz / Mrkvicka Radek - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:2)
4 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 1:3 (3:11, 13:11, 10:12, 13:15)
5 Kusiński Marcin / Glegoła Paweł - Wasylkowski Nestor / Galas Michał 1 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 9:11)
6 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 11:3)
7 Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 2:3 (7:11, 11:9, 10:12, 12:10, 10:12)
8 Janczewski Grzegorz / Kaczmarek Andrzej - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:2 (8:11, 11:4, 11:7, 12:14, 11:9)
9 Kusiński Marcin / Glegoła Paweł - Balcerzak Marcin / Masłowski Jakub 1 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 9:11)
10 Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Kusiński Marcin / Kalita Artur 1 2:3 (7:11, 11:7, 4:11, 11:6, 4:11,)
11 Kusiński Marcin / Glegoła Paweł - Nadolski Łukasz / Mrkvicka Radek 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
12 Wasylkowski Nestor / Galas Michał - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 11:8, )
13 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Zwoliński Mariusz / Przewłocki Jacek 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
14 Zdzienicki Kamil / Więcek Adrian - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:0 (13:11 11:9 11:5 )
15 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:8)
16 Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian - Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin 1 3:2 (11:7, 3:11, 11:9, 7:11, 11:7)
17 Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian - Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil 1 0:3 (8:11, 5:11, 9:11)
18 Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian - Janczewski Grzegorz / Kaczmarek Andrzej 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:3)