Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Sebastian
Lubaś
IKTS BROŃ Radom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 marca 1980 r.
32
Występy
12
Zwycięstwa
20
Porażki
37.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 16 24 103:57
2. GMKS STRZELEC Frysztak 16 24 96:64
3. BISTS Bielsko-Biała 16 21 95:65
4. IKTS BROŃ Radom 16 20 89:71
5. UKS VILLA VERDE Olesno 16 19 85:75
6. IKS START Zduńska Wola 16 14 68:92
7. ZKS Zielona Góra 15 13 76:74
8. LKS ODRA Głoska 15 12 68:82
9. TTS POLONIA II Bytom 16 11 72:88
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 16 0 38:122

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil - Lubaś Sebastian 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:8)
1 Wachowiak Łukasz - Lubaś Sebastian 1 3:2 (8:11, 5:11, 16:14, 11:7, 11:9)
2 Lubaś Sebastian - Szymczyk Jan 1 3:0 (11:1, 11:8, 11:5)
2 Lubaś Sebastian - Tomicki Jarosław 1 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11)
3 Nadolski Łukasz - Lubaś Sebastian 1 1:3 (9:11, 17:15, 12:14, 4:11)
3 Mrkvicka Radek - Lubaś Sebastian 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:9)
4 Wróbel Dariusz - Lubaś Sebastian 1 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 8:11)
4 Grela Paweł - Lubaś Sebastian 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 4:11)
5 Lubaś Sebastian - Wasylkowski Nestor 1 2:3 (9:11, 9:11, 12:10, 11:8, 8:11)
5 Lubaś Sebastian - Moczko Michał 1 3:0 (11:3, 11:7, 13:11)
6 Zavadskyi Ihor - Lubaś Sebastian 1 3:1 (10:12, 12:10, 11:7, 11:9)
6 Kozieł Paweł - Lubaś Sebastian 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:5, 10:12, 11:2)
7 Lubaś Sebastian - Niemiec Krzysztof 1 1:3 (11:13, 9:11, 11:9, 6:11)
7 Lubaś Sebastian - Zdzienicki Kamil 1 0:3 (7:11, 12:14, 3:11)
8 Janczewski Grzegorz - Lubaś Sebastian 1 3:2 (11:7, 11:6, 8:11, 8:11, 11:3)
8 Sankowski Marcin - Lubaś Sebastian 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:2, 7:11)
9 Lubaś Sebastian - Balcerzak Marcin 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
9 Lubaś Sebastian - Masłowski Jakub 1 1:3 (14:16, 8:11, 14:12, 7:11)
10 Kądziela Marek - Lubaś Sebastian 1 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 11:7, 11:7,)
10 Masłowski Jakub - Lubaś Sebastian 1 3:0 (11:6 , 11:6 , 11:6)
11 Lubaś Sebastian - Nadolski Łukasz 1 1:3 (4:11, 11:13, 11:8, 3:11)
11 Lubaś Sebastian - Mrkvicka Radek 1 1:3 (7:11, 13:11, 2:11, 11:13)
12 Wasylkowski Nestor - Lubaś Sebastian 1 2:3 (11:6, 11:9, 7:11, 3:11, 9:11, )
12 Misztal Igor - Lubaś Sebastian 1 3:2 (15:13, 12:10, 6:11, 11:13, 11:8, )
13 Lubaś Sebastian - Wasilewski Damian 1 3:2 (11:9, 10:12, 10:12, 11:7, 11:8)
13 Lubaś Sebastian - Zwoliński Mariusz 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:5)
14 Niemiec Krzysztof - Lubaś Sebastian 1 2:3 (11:8 11:5 6:11 5:11 2:11)
14 Zdzienicki Kamil - Lubaś Sebastian 1 3:0 (11:7 11:9 11:3)
15 Szymczyk Jan - Lubaś Sebastian 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:4, 10:12, 11:5)
15 Tomicki Jarosław - Lubaś Sebastian 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:8)
16 Lubaś Sebastian - Kozieł Paweł 1 3:1 (9:11, 13:11, 11:7, 11:9)
16 Lubaś Sebastian - Litwiniuk Marcin 1 0:3 (6:11, 3:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Najder Szymon / Jankowski Jakub - Kalita Artur / Lubaś Sebastian 2 0:3 (4:11, 6:11, 5:11)
2 Lubaś Sebastian / Kalita Artur - Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz 2 3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:7)
3 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 1 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)
4 Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 11:9)
5 Lubaś Sebastian / Kalita Artur - Misztal Igor / Moczko Michał 2 3:0 (14:12, 16:14, 13:11)
6 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 11:3)
7 Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 2:3 (7:11, 11:9, 10:12, 12:10, 10:12)
8 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 0:3 (10:12, 6:11, 4:11)
9 Kalita Artur / Lubaś Sebastian - Kwodawski Bartosz / Kądziela Marek 2 3:1 (10:12, 13:11, 11:9, 11:3)
10 Balcerzak Marcin / Masłowski Jakub - Lubaś Sebastian / Glegoła Paweł 2 1:3 (10:12, 11:5, 10:12, 6:11,)
11 Lubaś Sebastian / Kalita Artur - Tatarczuch Rafał / Lis Daniel 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
12 Misztal Igor / Moczko Michał - Kalita Artur / Lubaś Sebastian 2 0:3 (7:11, 9:11, 4:11, )
13 Glegoła Paweł / Lubaś Sebastian - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:3)
14 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 1:3 (11:8 9:11 9:11 3:11 )
15 Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 0:3 (6:11, 12:14, 3:11)
16 Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian - Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin 1 3:2 (11:7, 3:11, 11:9, 7:11, 11:7)