Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Artur
Kalita
IKTS BROŃ Radom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 października 1970 r.
36
Występy
26
Zwycięstwa
10
Porażki
72.22%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Najder Szymon - Kalita Artur 2 2:3 (6:11, 6:11, 11:6, 11:9, 3:11)
1 Jankowski Jakub - Kalita Artur 2 0:3 (9:11, 10:12, 8:11)
2 Kalita Artur - Pietraszko Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:4)
2 Kalita Artur - Szotek Karol 2 1:3 (2:11, 6:11, 11:8, 6:11)
3 Tatarczuch Rafał - Kalita Artur 2 0:3 (2:11, 11:13, 9:11)
3 Lis Daniel - Kalita Artur 2 3:2 (11:9, 12:10, 4:11, 9:11, 11:7)
4 Zwoliński Mariusz - Kalita Artur 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
4 Wasilewski Damian - Kalita Artur 2 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 8:11)
5 Kalita Artur - Galas Michał 2 3:2 (9:11, 11:7, 7:11, 11:7, 11:9)
5 Kalita Artur - Misztal Igor 2 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
6 Gołda Łukasz - Kalita Artur 2 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
6 Litwiniuk Marcin - Kalita Artur 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
7 Kalita Artur - Więcek Adrian 2 2:3 (11:8, 11:9, 6:11, 1:11, 6:11)
7 Kalita Artur - Zdzienicki Piotr 2 3:2 (12:10, 12:14, 11:9, 5:11, 11:4)
8 Kaczmarek Andrzej - Kalita Artur 2 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 9:11)
8 Wiśniewski Tomasz - Kalita Artur 2 3:0 (12:10, 11:3, 11:6)
9 Kalita Artur - Kądziela Marek 2 2:3 (14:16, 6:11, 12:10, 11:7, 10:12)
9 Kalita Artur - Kwodawski Bartosz 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
10 Kwodawski Bartosz - Kalita Artur 2 0:3 (2:11, 6:11, 8:11,)
10 Balcerzak Marcin - Kalita Artur 2 1:3 (3:11, 6:11, 11:7, 2:11,)
11 Kalita Artur - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:6)
11 Kalita Artur - Lis Daniel 2 3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 11:9)
12 Kuźniak Łukasz - Kalita Artur 2 0:3 (5:11, 6:11, 9:11, )
12 Galas Michał - Kalita Artur 2 0:3 (5:11, 8:11, 7:11, )
13 Kalita Artur - Przewłocki Jacek 2 3:1 (8:11, 11:4, 11:4, 20:18)
13 Kalita Artur - Grela Paweł 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
14 Więcek Adrian - Kalita Artur 2 3:0 (11:8 14:12 11:4 )
14 Zdzienicki Piotr - Kalita Artur 2 1:3 (11:7 9:11 7:11 9:11)
15 Szotek Karol - Kalita Artur 2 0:3 (9:11, 7;11, 8:11)
15 Pietraszko Łukasz - Kalita Artur 2 1:3 (8:11, 11:9, 15:17, 3:11)
16 Kalita Artur - Zavadskyi Ihor 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 7:11, 15:13)
16 Kalita Artur - Gołda Łukasz 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:9)
17 Kalita Artur - Stamirowski Krzysztof 2 3:2 (8:11, 11:6, 7:11, 11:6, 11:8)
17 Kalita Artur - Jankowski Jakub 2 1:3 (11:9, 14:16, 8:11, 7:11)
18 Kalita Artur - Sankowski Marcin 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:9)
18 Kalita Artur - Kaczmarek Andrzej 2 3:1 (8:11, 11:2, 11:4, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Najder Szymon / Jankowski Jakub - Kalita Artur / Lubaś Sebastian 2 0:3 (4:11, 6:11, 5:11)
2 Lubaś Sebastian / Kalita Artur - Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz 2 3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:7)
3 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 1 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)
4 Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 11:9)
5 Lubaś Sebastian / Kalita Artur - Misztal Igor / Moczko Michał 2 3:0 (14:12, 16:14, 13:11)
6 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 1:3 (12:14, 11:5, 5:11, 5:11)
7 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Zdzienicki Kamil / Więcek Adrian 2 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
8 Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 0:3 (10:12, 6:11, 4:11)
9 Kalita Artur / Lubaś Sebastian - Kwodawski Bartosz / Kądziela Marek 2 3:1 (10:12, 13:11, 11:9, 11:3)
10 Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Kusiński Marcin / Kalita Artur 1 2:3 (7:11, 11:7, 4:11, 11:6, 4:11,)
11 Lubaś Sebastian / Kalita Artur - Tatarczuch Rafał / Lis Daniel 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
12 Misztal Igor / Moczko Michał - Kalita Artur / Lubaś Sebastian 2 0:3 (7:11, 9:11, 4:11, )
13 Kusiński Marcin / Kalita Artur - Zwoliński Mariusz / Przewłocki Jacek 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
14 Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 1:3 (11:8 9:11 9:11 3:11 )
15 Szymczyk Jan / Pietraszko Łukasz - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 0:3 (6:11, 12:14, 3:11)
16 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:9)
17 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Jankowski Jakub / Najder Szymon 1 2:3 (11:2, 11:1, 8:11, 9:11, 9:11)
18 Glegoła Paweł / Kalita Artur - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 2 3:1 (3:11, 11:9, 11:9, 11:6)