Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Paweł
Glegoła
IKTS BROŃ Radom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 czerwca 1980 r.
32
Występy
10
Zwycięstwa
22
Porażki
31.25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 16 24 103:57
2. GMKS STRZELEC Frysztak 16 24 96:64
3. BISTS Bielsko-Biała 16 21 95:65
4. IKTS BROŃ Radom 16 20 89:71
5. UKS VILLA VERDE Olesno 16 19 85:75
6. IKS START Zduńska Wola 16 14 68:92
7. ZKS Zielona Góra 15 13 76:74
8. LKS ODRA Głoska 15 12 68:82
9. TTS POLONIA II Bytom 16 11 72:88
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 16 0 38:122

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jankowski Jakub - Glegoła Paweł 2 1:3 (9:11, 11:3, 5:11, 8:11)
1 Najder Szymon - Glegoła Paweł 2 3:2 (5:11, 11:7, 15:13, 4:11, 11:7)
2 Glegoła Paweł - Szotek Karol 2 0:3 (9:11, 11:13, 7:11)
2 Glegoła Paweł - Pietraszko Łukasz 2 0:3 (9:11, 6:11, 10:12)
3 Lis Daniel - Glegoła Paweł 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:8)
3 Tatarczuch Rafał - Glegoła Paweł 2 3:1 (2:11, 18:16, 12:10, 11:9)
4 Wasilewski Damian - Glegoła Paweł 2 1:3 (2:11, 11:6, 9:11, 5:11)
4 Zwoliński Mariusz - Glegoła Paweł 2 3:2 (11:9, 7:11, 7:11, 11:6, 11:5)
5 Glegoła Paweł - Misztal Igor 2 0:3 (15:17, 13:15, 11:13)
5 Glegoła Paweł - Galas Michał 2 3:1 (9:11, 11:8, 15:13, 12:10)
6 Litwiniuk Marcin - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
6 Gołda Łukasz - Glegoła Paweł 2 3:2 (6:11, 10:12, 11:4, 14:12, 11:9)
7 Glegoła Paweł - Zdzienicki Piotr 2 3:2 (6:11, 4:11, 12:10, 13:11, 13:11)
7 Glegoła Paweł - Więcek Adrian 2 0:3 (10:12, 12:14, 10:12)
8 Wiśniewski Tomasz - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
8 Kaczmarek Andrzej - Glegoła Paweł 2 2:3 (13:11, 2:11, 11:5, 6:11, 8:11)
9 Glegoła Paweł - Kwodawski Bartosz 2 3:1 (11:6, 14:12, 10:12, 11:8)
9 Glegoła Paweł - Kądziela Marek 2 1:3 (15:13, 4:11, 4:11, 10:12)
10 Balcerzak Marcin - Glegoła Paweł 2 3:0 (11:9, 15:13, 11:8, )
10 Kwodawski Bartosz - Glegoła Paweł 2 2:3 (11:7, 10:12, 11:7, 9:11, 8:11)
11 Glegoła Paweł - Lis Daniel 2 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:3, 9:11)
11 Glegoła Paweł - Tatarczuch Rafał 2 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 7:11)
12 Galas Michał - Glegoła Paweł 2 3:2 (6:11, 12:10, 11:7, 5:11, 12:10, )
12 Kuźniak Łukasz - Glegoła Paweł 2 0:3 (6:11, 9:11, 4:11, )
13 Glegoła Paweł - Grela Paweł 2 3:1 (11:9, 12:14, 11:9, 12:10)
13 Glegoła Paweł - Przewłocki Jacek 2 0:3 (9:11, 10:12, 7:11)
14 Zdzienicki Piotr - Glegoła Paweł 2 3:2 (11:7 11:7 10:12 7:11 11:4)
14 Więcek Adrian - Glegoła Paweł 2 3:1 (14:12 9:11 13:11 11:9)
15 Pietraszko Łukasz - Glegoła Paweł 2 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
15 Szotek Karol - Glegoła Paweł 2 3:2 (11:13, 11:8, 15:17, 11:4, 11:3)
16 Glegoła Paweł - Gołda Łukasz 2 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 4:11)
16 Glegoła Paweł - Zavadskyi Ihor 2 2:3 (11:2, 6:11, 8:11, 12:10, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:0 (12:10, 15:13, 11:9)
2 Kusiński Marcin / Glegoła Paweł - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11)
3 Nadolski Łukasz / Mrkvicka Radek - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:2)
4 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 1:3 (3:11, 13:11, 10:12, 13:15)
5 Kusiński Marcin / Glegoła Paweł - Wasylkowski Nestor / Galas Michał 1 1:3 (9:11, 11:7, 7:11, 9:11)
6 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Glegoła Paweł / Kalita Artur 2 1:3 (12:14, 11:5, 5:11, 5:11)
7 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Zdzienicki Kamil / Więcek Adrian 2 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
8 Janczewski Grzegorz / Kaczmarek Andrzej - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:2 (8:11, 11:4, 11:7, 12:14, 11:9)
9 Kusiński Marcin / Glegoła Paweł - Balcerzak Marcin / Masłowski Jakub 1 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 9:11)
10 Balcerzak Marcin / Masłowski Jakub - Lubaś Sebastian / Glegoła Paweł 2 1:3 (10:12, 11:5, 10:12, 6:11,)
11 Kusiński Marcin / Glegoła Paweł - Nadolski Łukasz / Mrkvicka Radek 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
12 Wasylkowski Nestor / Galas Michał - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:1 (11:5, 11:8, 11:13, 11:8, )
13 Glegoła Paweł / Lubaś Sebastian - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:3)
14 Zdzienicki Kamil / Więcek Adrian - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:0 (13:11 11:9 11:5 )
15 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:8)
16 Kalita Artur / Glegoła Paweł - Gołda Łukasz / Zavadskyi Ihor 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:9)