Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Rafał
Tatarczuch
UKS VILLA VERDE Olesno
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 maja 1998 r.
35
Występy
5
Zwycięstwa
30
Porażki
14.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pietraszko Łukasz - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:6)
1 Szotek Karol - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
2 Tatarczuch Rafał - Wasilewski Damian 2 3:2 (11:6, 7:11, 11:9, 1:11, 11:2)
2 Tatarczuch Rafał - Zwoliński Mariusz 2 3:2 (11:9, 11:8, 7:11, 7:11, 11:8)
3 Tatarczuch Rafał - Kalita Artur 2 0:3 (2:11, 11:13, 9:11)
3 Tatarczuch Rafał - Glegoła Paweł 2 3:1 (2:11, 18:16, 12:10, 11:9)
4 Tatarczuch Rafał - Galas Michał 2 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
4 Tatarczuch Rafał - Misztal Igor 2 0:3 (5:11, 8:11, 4:11)
5 Tatarczuch Rafał - Gołda Łukasz 2 2:3 (9:11, 5:11, 11:9, 11:9, 6:11)
5 Tatarczuch Rafał - Litwiniuk Marcin 2 0:3 (5:11, 11:13, 5:11)
6 Więcek Adrian - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (4:11, 12:10, 11:7, 11:9)
6 Zdzienicki Piotr - Tatarczuch Rafał 2 3:2 (12:14, 11:6, 5:11, 11:9, 11:9)
7 Tatarczuch Rafał - Pabich Piotr 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:9)
7 Tatarczuch Rafał - Wiśniewski Tomasz 2 0:3 (2:11, 10:12, 4:11)
8 Kwodawski Bartosz - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
8 Kądziela Marek - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
9 Tatarczuch Rafał - Najder Szymon 2 2:3 (4:11, 11:9, 11:9, 2:11, 9:11)
9 Tatarczuch Rafał - Jankowski Jakub 2 1:3 (2:11, 11:7, 6:11, 4:11)
10 Galas Michał - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:7)
10 Kotyl Wojciech - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 12:10)
11 Kalita Artur - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:6)
11 Glegoła Paweł - Tatarczuch Rafał 2 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 7:11)
12 Tatarczuch Rafał - Więcek Adrian 2 0:3 (3:11, 5:11, 7:11)
12 Tatarczuch Rafał - Zdzienicki Piotr 2 0:3 (5:11, 9:11, 7:11)
13 Tatarczuch Rafał - Szotek Karol 2 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 6:11)
13 Tatarczuch Rafał - Pietraszko Łukasz 2 2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:5, 9:11)
14 Zavadskyi Ihor - Tatarczuch Rafał 2 3:1 (11:5, 10:12, 11:5, 11:4)
15 Najder Szymon - Tatarczuch Rafał 2 3:2 (11:6, 10:12, 9:11, 11:7, 11:7)
15 Jankowski Jakub - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:1)
16 Kaczmarek Andrzej - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
16 Sankowski Marcin - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:4)
17 Tatarczuch Rafał - Balcerzak Marcin 2 0:3 (6:11, 11:13, 5:11)
17 Tatarczuch Rafał - Kwodawski Bartosz 2 0:3 (4:11, 9:11, 6:11)
18 Grela Paweł - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:1, 11:9, 11:9)
18 Wasilewski Damian - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 9:11)
2 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz 2 2:3 (10:12, 11:9, 11:6, 7:11, 7:11)
3 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 1 0:3 (9:11, 6:11, 5:11)
4 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Moczko Michał / Misztal Igor 1 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
5 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Litwiniuk Marcin / Gołda Łukasz 2 2:3 (5:11, 11:5, 7:11, 11:8, 8:11)
6 Zdzienicki Kamil / Więcek Adrian - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:8)
7 Tatarczuch Rafał / Lis Daniel - Sankowski Marcin / Wiśniewski Tomasz 2 1:3 (8:11, 9:11, 14:12, 9:11)
8 Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Tatarczuch Rafał / Lis Daniel 2 3:2 (11:7, 8:11, 13:11, 4:11, 11:6)
9 Tatarczuch Rafał / Lis Daniel - Najder Szymon / Jankowski Jakub 2 1:3 (11:6, 9:11, 10:12, 7:11)
10 Misztal Igor / Kotyl Wojciech - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 1:3 (6:11, 11:9, 10:12, 9:11)
11 Lubaś Sebastian / Kalita Artur - Tatarczuch Rafał / Lis Daniel 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
12 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 2 1:3 (11:13, 11:5, 3:11, 5:11)
13 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan 2 3:2 (11:6, 7:11, 11:9, 9:11, 12:10)
14 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:9)
15 Jankowski Jakub / Najder Szymon - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:2 (11:9, 9:11, 13:11, 7:11, 12:10)
16 Sankowski Marcin / Wiśniewski Tomasz - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:5)
17 Tatarczuch Rafał / Lis Daniel - Masłowski Jakub / Balcerzak Marcin 2 3:2 (6:11, 711, 11:9, 11:9, 11:7)
18 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)