Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Kamil
Nalepa
ZKS Zielona Góra
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1999 r.
34
Występy
26
Zwycięstwa
8
Porażki
76.47%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil - Lubaś Sebastian 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:8)
1 Nalepa Kamil - Kusiński Marcin 1 3:1 (6:11, 11:4, 11:8, 11:8)
2 Wasylkowski Nestor - Nalepa Kamil 1 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 5:11)
2 Moczko Michał - Nalepa Kamil 1 0:3 (6:11, 2:11, 6:11)
3 Nalepa Kamil - Zavadskyi Ihor 1 3:2 (7:11, 11:7, 13:11, 10:12, 11:5)
3 Nalepa Kamil - Kozieł Paweł 1 3:1 (12:10, 18:20, 11:3, 13:11)
4 Nalepa Kamil - Niemiec Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:4, 12:10)
4 Nalepa Kamil - Zdzienicki Kamil 1 3:0 (14:12, 11:7, 11:9)
5 Nalepa Kamil - Sankowski Marcin 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)
5 Nalepa Kamil - Janczewski Grzegorz 1 2:3 (12:10, 11:4, 4:11, 16:18, 9:11)
6 Masłowski Jakub - Nalepa Kamil 1 3:2 (10:12, 11:5, 7:11, 11:8, 11:6)
6 Balcerzak Marcin - Nalepa Kamil 1 3:1 (11:8, 4:11, 11:9, 11:3)
7 Nalepa Kamil - Wróbel Dariusz 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6)
7 Nalepa Kamil - Grela Paweł 1 3:1 (11:4, 11:13, 13:11, 11:8)
9 Nadolski Łukasz - Nalepa Kamil 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
9 Mrkvicka Radek - Nalepa Kamil 1 3:0 (11:3, 13:11, 11:5)
10 Nalepa Kamil - Tomicki Jarosław 1 3:0 (11:2, 11:8, 11:8.)
10 Nalepa Kamil - Szymczyk Jan 1 3:2 (7:11, 4:11, 11:5, 11:5, 11:0.)
11 Kozieł Paweł - Nalepa Kamil 1 1:3 (11:6,11:13,4:11,8:11)
11 Litwiniuk Marcin - Nalepa Kamil 1 1:3 (5:11,11:7,8:11,3:11)
12 Zwoliński Mariusz - Nalepa Kamil 1 0:3 (3:11, 9:11, 5:11)
12 Wróbel Dariusz - Nalepa Kamil 1 0:3 (1:11, 3:11, 5:11)
13 Janczewski Grzegorz - Nalepa Kamil 1 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
13 Wiśniewski Tomasz - Nalepa Kamil 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 6:11)
14 Nalepa Kamil - Masłowski Jakub 1 3:2 (11;6, 9:11, 11:9, 9:11, 11:4)
14 Nalepa Kamil - Kądziela Marek 1 3:1 (11:4, 11:4, 4:11, 11:1)
15 Nalepa Kamil - Nadolski Łukasz 1 3:1 (12:10, 11:7, 4:11, 11:8)
15 Nalepa Kamil - Mrkvicka Radek 1 1:3 (11:4, 7:11, 10:12, 11:13)
16 Nalepa Kamil - Misztal Igor 1 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 14:12)
16 Nalepa Kamil - Wasylkowski Nestor 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
17 Kusiński Marcin - Nalepa Kamil 1 3:1 (11:5, 11:13, 12:10, 11:8)
17 Lubaś Sebastian - Nalepa Kamil 1 2:3 (11:7, 8:11, 11:4, 5:11, 9:11)
18 Niemiec Krzysztof - Nalepa Kamil 1 3:1 (6-11, 11-4, 11-8, 13-11)
18 Zdzienicki Kamil - Nalepa Kamil 1 3:1 (13-11, 11-7, 8-11, 11-7)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 3:0 (12:10, 15:13, 11:9)
2 Wasylkowski Nestor / Galas Michał - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 14:12)
3 Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil - Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin 1 2:3 (7:11, 11:9, 11:9, 6:11, 6:11)
4 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Niemiec Krzysztof / Zdzienicki Piotr 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:7)
5 Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil - Sankowski Marcin / Janczewski Grzegorz 1 3:2 (8:11, 11:8, 11:8, 8:11, 11:6)
6 Masłowski Jakub / Balcerzak Marcin - Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil 1 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
7 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:1 (11:6, 5:11, 13:11, 13:11)
9 Mrkvicka Radek / Nadolski Łukasz - Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil 1 2:3 (11:8, 6:11, 11:5, 8:11, 5:11)
10 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 3:2 (11:8, 11:5, 7:11, 10:12, 11:4.)
11 Litwiniuk Marcin / Kozieł Paweł - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 2:3 (8:11,11:8,13:11,3:11,10:12)
12 Zwoliński Mariusz / Wróbel Dariusz - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (3:11, 5:11, 8:11)
13 Janczewski Grzegorz / Kaczmarek Andrzej - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 9:11)
14 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 3:1 (13:11, 11:6, 8:11, 11:5)
15 Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil - Mrkvicka Radek / Nadolski Łukasz 1 3:1 (9:11, 11:4, 16:14, 14:12)
16 Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil - Wasylkowski Nestor / Galas Michał 1 1:3 (11:6, 15:17, 6:11, 7:11)
17 Kusiński Marcin / Lubaś Sebastian - Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil 1 0:3 (8:11, 5:11, 9:11)
18 Zdzienicki Kamil / Więcek Adrian - Wachowiak Łukasz / Nalepa Kamil 1 0:3 (10-12, 3-11, 12-14)