Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Dariusz
Wróbel
UKTS SOKÓŁ Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 października 1990 r.
34
Występy
7
Zwycięstwa
27
Porażki
20.59%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wróbel Dariusz - Niemiec Krzysztof 1 2:3 (12:14, 11:9, 11:7, 4:11, 5:11)
1 Wróbel Dariusz - Zdzienicki Kamil 1 2:3 (11:9, 13:11, 7:11, 6:11, 5:11)
2 Nadolski Łukasz - Wróbel Dariusz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
2 Mrkvicka Radek - Wróbel Dariusz 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
3 Sankowski Marcin - Wróbel Dariusz 1 2:3 (11:9, 11:5, 14:16, 6:11, 6:11)
3 Janczewski Grzegorz - Wróbel Dariusz 1 3:2 (7:11, 11:4, 11:8, 9:11, 11:4)
4 Wróbel Dariusz - Lubaś Sebastian 1 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 8:11)
4 Wróbel Dariusz - Kusiński Marcin 1 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)
5 Balcerzak Marcin - Wróbel Dariusz 1 3:2 (6:11, 13:11, 11:9, 6:11, 12:10)
5 Masłowski Jakub - Wróbel Dariusz 1 2:3 (4:11, 11:9, 4:11, 11:4, 7:11)
6 Wróbel Dariusz - Kuźniak Łukasz 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:2)
6 Wróbel Dariusz - Wasylkowski Nestor 1 1:3 (8:11, 11:8, 3:11, 8:11)
7 Wachowiak Łukasz - Wróbel Dariusz 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:5)
7 Nalepa Kamil - Wróbel Dariusz 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6)
8 Wróbel Dariusz - Zavadskyi Ihor 1 0:3 (5:11, 11:13, 6:11)
8 Wróbel Dariusz - Kozieł Paweł 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:3, 11:6)
9 Tomicki Jarosław - Wróbel Dariusz 1 3:2 (11:7, 5:11, 9:11, 11:6, 11:5)
9 Szymczyk Jan - Wróbel Dariusz 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:4)
10 Litwiniuk Marcin - Wróbel Dariusz 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:9)
10 Kozieł Paweł - Wróbel Dariusz 1 3:1 (10:12, 11:7, 14:12, 11:8)
11 Misztal Igor - Wróbel Dariusz 1 3:2 (9:11, 9:11, 12:10, 11:9, 12:10, )
11 Wasylkowski Nestor - Wróbel Dariusz 1 2:3 (10:12, 8:11, 11:4, 11:4, 9:11, )
12 Wróbel Dariusz - Wachowiak Łukasz 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
12 Wróbel Dariusz - Nalepa Kamil 1 0:3 (1:11, 3:11, 5:11)
14 Wróbel Dariusz - Wiśniewski Tomasz 1 1:3 (11:8,6:11,6:11,8;11)
14 Wróbel Dariusz - Janczewski Grzegorz 1 1:3 (7:11,11:9,8:11,6:11)
15 Niemiec Krzysztof - Wróbel Dariusz 1 1:3 (11:13, 13:11, 6:11, 4:11)
15 Zdzienicki Kamil - Wróbel Dariusz 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:2)
16 Wróbel Dariusz - Kądziela Marek 1 3:2 (11:7, 7:11, 9:11, 11:6, 11:8)
16 Wróbel Dariusz - Masłowski Jakub 1 0:3 (10:12, 9:11, 5:11)
17 Wróbel Dariusz - Tomicki Jarosław 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
17 Wróbel Dariusz - Szymczyk Jan 1 0:3 (3:11, 3:11, 7:11)
18 Wróbel Dariusz - Nadolski Łukasz 1 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 5:11)
18 Wróbel Dariusz - Lis Daniel 1 2:3 (6:11, 11:7, 11:7, 11:13, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz - Zdzienicki Kamil / Więcek Adrian 2 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 14:12)
2 Lis Daniel / Tatarczuch Rafał - Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz 2 2:3 (10:12, 11:9, 11:6, 7:11, 7:11)
3 Wiśniewski Tomasz / Kaczmarek Andrzej - Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz 2 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
4 Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz - Lubaś Sebastian / Kalita Artur 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 11:9)
5 Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Zwoliński Mariusz / Wróbel Dariusz 2 3:1 (13:15, 11:9, 11:6, 11:9)
6 Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz - Misztal Igor / Moczko Michał 2 1:3 (10:12, 6:11, 11:9, 10:12)
7 Jankowski Jakub / Najder Szymon - Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz 2 0:3 (5:11, 10:12, 13:15)
8 Zwoliński Mariusz / Wróbel Dariusz - Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz 2 0:3 (6:11, 9:11, 8:11)
9 Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan - Zwoliński Mariusz / Wróbel Dariusz 2 2:3 (13:15, 11:5, 11:6, 8:11, 7:11)
10 Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin - Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz 1 3:2 (11:48:11,4:11,11:4,11:3)
11 Wasylkowski Nestor / Galas Michał - Zwoliński Mariusz / Wróbel Dariusz 1 3:2 (11:7, 11:6, 8:11, 10:12, 11:8,)
12 Zwoliński Mariusz / Wróbel Dariusz - Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz 1 0:3 (3:11, 5:11, 8:11)
14 Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz - Janczewski Grzegorz / Kaczmarek Andrzej 1 2:3 (11:3,5:11,9:11,11:4,8:11)
15 Zdzienicki Kamil / Więcek Adrian - Wróbel Dariusz / Zwoliński Mariusz 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:4)
16 Zwoliński Mariusz / Wróbel Dariusz - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 0:3 (9:11, 2:11, 9:11)
17 Wróbel Dariusz / Szołtysek Artur - Tomicki Jarosław / Szotek Karol 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
18 Zwoliński Mariusz / Wróbel Dariusz - Nadolski Łukasz / Kieroński Adam 1 3:2 (11:6, 5:11, 11:8, 6:11, 11:7)