Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Damian
Wasilewski
UKTS SOKÓŁ Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 grudnia 1987 r.
36
Występy
10
Zwycięstwa
26
Porażki
27.78%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wasilewski Damian - Zdzienicki Piotr 2 1:3 (11:13, 11:5, 3:11, 8:11)
1 Wasilewski Damian - Więcek Adrian 2 1:3 (11:5, 3:11, 7:11, 8:11)
2 Tatarczuch Rafał - Wasilewski Damian 2 3:2 (11:6, 7:11, 11:9, 1:11, 11:2)
2 Lis Daniel - Wasilewski Damian 2 3:1 (11:4, 5:11, 11:9, 11:5)
3 Kaczmarek Andrzej - Wasilewski Damian 2 2:3 (11:9, 11:4, 9:11, 6:11, 9:11)
3 Wiśniewski Tomasz - Wasilewski Damian 2 3:1 (11:6, 12:14, 11:8, 16:14)
4 Wasilewski Damian - Glegoła Paweł 2 1:3 (2:11, 11:6, 9:11, 5:11)
4 Wasilewski Damian - Kalita Artur 2 1:3 (7:11, 7:11, 12:10, 8:11)
5 Kądziela Marek - Wasilewski Damian 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
5 Kwodawski Bartosz - Wasilewski Damian 2 3:1 (11:3, 11:7, 9:11, 11:6)
6 Wasilewski Damian - Galas Michał 2 0:3 (8:11, 3:11, 7:11)
6 Wasilewski Damian - Misztal Igor 2 0:3 (6:11, 7;11, 8:11)
7 Stamirowski Krzysztof - Wasilewski Damian 2 3:0 (13:11, 12:10, 11:2)
7 Jankowski Jakub - Wasilewski Damian 2 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 11:13, 11:13)
8 Wasilewski Damian - Litwiniuk Marcin 2 0:3 (7:11, 2:11, 6:11)
8 Wasilewski Damian - Gołda Łukasz 2 0:3 (3:11, 9:11, 9:11)
9 Szotek Karol - Wasilewski Damian 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 6:11)
9 Pietraszko Łukasz - Wasilewski Damian 2 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 7:11)
10 Gołda Łukasz - Wasilewski Damian 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 11:5)
10 Zavadskyi Ihor - Wasilewski Damian 2 3:1 (12:10, 13:11, 6:11, 11:6)
11 Kuźniak Łukasz - Wasilewski Damian 2 0:3 (7:11, 6:11, 7:11,)
11 Galas Michał - Wasilewski Damian 2 3:2 (11:9, 3:11, 11:8, 8:11, 11:2,)
12 Wasilewski Damian - Jankowski Jakub 2 3:2 (8:11, 11:5, 11:7, 10:12, 11:7)
12 Wasilewski Damian - Stamirowski Krzysztof 2 2:3 (4:11, 11:8, 8:11, 11:9, 10:12)
13 Lubaś Sebastian - Wasilewski Damian 1 3:2 (11:9, 10:12, 10:12, 11:7, 11:8)
13 Kusiński Marcin - Wasilewski Damian 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
14 Wasilewski Damian - Kaczmarek Andrzej 2 3:1 (11:9,8:11,11:6,11:8)
14 Wasilewski Damian - Sankowski Marcin 2 1:3 (11:6,9:11,7:11,8:11)
15 Zdzienicki Piotr - Wasilewski Damian 2 3:2 (6:11, 22:20, 7:11, 11:8, 13:11)
15 Więcek Adrian - Wasilewski Damian 2 3:2 (11:6, 4:11, 11:13, 11:5, 12:10)
16 Wasilewski Damian - Kwodawski Bartosz 2 2:3 (11:9, 11:4, 9:11, 5:11, 3:11 )
16 Wasilewski Damian - Balcerzak Marcin 2 3:2 (11:7, 7:11, 9:11, 11:8, 11:9)
17 Wasilewski Damian - Tomicki Jarosław 1 0:3 (10:12, 7:11, 4:11)
17 Wasilewski Damian - Szymczyk Jan 1 2:3 (11:9, 10:12, 6:11, 11:7, 10:12)
18 Wasilewski Damian - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
18 Wasilewski Damian - Kieroński Adam 2 3:0 (11:9, 13:11, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof 1 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
2 Mrkvicka Radek / Nadolski Łukasz - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
3 Janczewski Grzegorz / Sankowski Marcin - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:2 (5:11, 11:4, 11:4, 9:11, 11:4)
4 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 1:3 (3:11, 13:11, 10:12, 13:15)
5 Masłowski Jakub / Balcerzak Marcin - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:2 (9:11, 11:7, 11:9, 9:11, 11:6)
6 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Galas Michał / Wasylkowski Nestor 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:8)
7 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:1 (11:6, 5:11, 13:11, 13:11)
8 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin 1 2:3 (7:11, 11:9, 9:11, 12:10, 3:11)
9 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:7)
10 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:1 (8:11,11:5,11:8,11:8)
11 Misztal Igor / Moczko Michał - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 1:3 (10:12, 9:11, 12:10, 6:11, )
12 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Jankowski Jakub / Najder Szymon 2 2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 9:11, 9:11)
13 Glegoła Paweł / Lubaś Sebastian - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:3)
14 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 2 3:1 (11:9,11:9,6:11,11:8)
15 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:9)
16 Wasilewski Damian / Grela Paweł - Balcerzak Marcin / Masłowski Jakub 2 2:3 (11:9, 1:11, 11:8, 5:11, 5:11)
17 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan 2 0:3 (11:13, 8:11,5:11)
18 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)