Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Paweł
Grela
UKTS SOKÓŁ Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 października 1998 r.
36
Występy
9
Zwycięstwa
27
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. PWSZ Zamość 18 27 114:66
2. GMKS STRZELEC Frysztak 18 27 109:71
3. BISTS Bielsko-Biała 18 23 107:73
4. IKTS BROŃ Radom 18 22 99:81
5. UKS VILLA VERDE Olesno 18 20 94:86
6. LKS ODRA Głoska 18 17 86:94
7. IKS START Zduńska Wola 18 15 76:104
8. ZKS Zielona Góra 18 15 89:91
9. TTS POLONIA II Bytom 18 13 81:99
10. UKTS SOKÓŁ Orzesze 18 1 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grela Paweł - Zdzienicki Kamil 1 0:3 (2:11, 9:11, 8:11)
1 Grela Paweł - Niemiec Krzysztof 1 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
2 Mrkvicka Radek - Grela Paweł 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:8)
2 Nadolski Łukasz - Grela Paweł 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:2)
3 Janczewski Grzegorz - Grela Paweł 1 3:1 (11:7, 6:11, 12:10, 11:8)
3 Sankowski Marcin - Grela Paweł 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:5)
4 Grela Paweł - Kusiński Marcin 1 0:3 (10:12, 7:11, 8:11)
4 Grela Paweł - Lubaś Sebastian 1 1:3 (4:11, 8:11, 11:9, 4:11)
5 Masłowski Jakub - Grela Paweł 1 3:2 (8:11, 11:8, 11:8, 9:11, 11:2)
5 Balcerzak Marcin - Grela Paweł 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
6 Grela Paweł - Wasylkowski Nestor 1 0:3 (4:11, 3:11, 3:11)
6 Grela Paweł - Moczko Michał 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:2)
7 Nalepa Kamil - Grela Paweł 1 3:1 (11:4, 11:13, 13:11, 11:8)
7 Wachowiak Łukasz - Grela Paweł 1 3:1 (10:12, 13:11, 11:9, 11:6)
8 Grela Paweł - Kozieł Paweł 1 2:3 (9:11, 9:11, 13:11, 11:8, 7:11)
8 Grela Paweł - Zavadskyi Ihor 1 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 8:11)
9 Szymczyk Jan - Grela Paweł 1 3:0 (11:3, 11:6, 12:10)
9 Tomicki Jarosław - Grela Paweł 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:4)
10 Zavadskyi Ihor - Grela Paweł 2 3:2 (9:11, 11:9, 11:7, 7:11, 11:5)
10 Gołda Łukasz - Grela Paweł 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
11 Galas Michał - Grela Paweł 2 3:2 (10:12, 13:11, 6:11, 11:7, 11:1, )
11 Kuźniak Łukasz - Grela Paweł 2 3:2 (6:11, 12:10, 11:7, 7:11, 11:8, )
12 Grela Paweł - Najder Szymon 2 3:2 (7:11, 8:11, 11:6, 11:2, 12:10)
12 Grela Paweł - Jankowski Jakub 2 2:3 (9:11, 12:10, 11:9, 5:11, 8:11)
13 Glegoła Paweł - Grela Paweł 2 3:1 (11:9, 12:14, 11:9, 12:10)
13 Kalita Artur - Grela Paweł 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
14 Grela Paweł - Sankowski Marcin 2 0:3 (4:11,6:11,11:13)
14 Grela Paweł - Kaczmarek Andrzej 2 3:0 (11:5,11:7,11:8)
15 Więcek Adrian - Grela Paweł 2 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 8:11)
15 Zdzienicki Piotr - Grela Paweł 2 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 3:11, 5:11)
16 Grela Paweł - Balcerzak Marcin 2 1:3 (11:8, 4:11, 8:11, 6:11)
16 Grela Paweł - Kwodawski Bartosz 2 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 11:8)
17 Grela Paweł - Szotek Karol 2 1:3 (11:13, 7:11, 11:8, 6:11)
17 Grela Paweł - Pietraszko Łukasz 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:4)
18 Grela Paweł - Kieroński Adam 2 3:1 (11:8, 11:9, 3:11, 11:8)
18 Grela Paweł - Tatarczuch Rafał 2 3:0 (11:1, 11:9, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof 1 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
2 Mrkvicka Radek / Nadolski Łukasz - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
3 Janczewski Grzegorz / Sankowski Marcin - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:2 (5:11, 11:4, 11:4, 9:11, 11:4)
4 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Kusiński Marcin / Glegoła Paweł 1 1:3 (3:11, 13:11, 10:12, 13:15)
5 Masłowski Jakub / Balcerzak Marcin - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:2 (9:11, 11:7, 11:9, 9:11, 11:6)
6 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Galas Michał / Wasylkowski Nestor 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:8)
7 Nalepa Kamil / Wachowiak Łukasz - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:1 (11:6, 5:11, 13:11, 13:11)
8 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Kozieł Paweł / Litwiniuk Marcin 1 2:3 (7:11, 11:9, 9:11, 12:10, 3:11)
9 Tomicki Jarosław / Szotek Karol - Grela Paweł / Wasilewski Damian 1 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:7)
10 Zavadskyi Ihor / Gołda Łukasz - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:1 (8:11,11:5,11:8,11:8)
11 Misztal Igor / Moczko Michał - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 1:3 (10:12, 9:11, 12:10, 6:11, )
12 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Jankowski Jakub / Najder Szymon 2 2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 9:11, 9:11)
13 Glegoła Paweł / Lubaś Sebastian - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:3)
14 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Wiśniewski Tomasz / Sankowski Marcin 2 3:1 (11:9,11:9,6:11,11:8)
15 Zdzienicki Piotr / Niemiec Krzysztof - Grela Paweł / Wasilewski Damian 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:9)
16 Wasilewski Damian / Grela Paweł - Balcerzak Marcin / Masłowski Jakub 2 2:3 (11:9, 1:11, 11:8, 5:11, 5:11)
17 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Pietraszko Łukasz / Szymczyk Jan 2 0:3 (11:13, 8:11,5:11)
18 Grela Paweł / Wasilewski Damian - Lis Daniel / Tatarczuch Rafał 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)