Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Wioleta
Witkowska-Krawczyk
UKS CHROBRY Międzyzdroje
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 lipca 1990 r.
36
Występy
27
Zwycięstwa
9
Porażki
75%
Skuteczność
© UKS CHROBRY Międzyzdroje

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Kozioł Sandra 2 0:3 (7:11, 5;11, 10:12)
1 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Gryko Kamila 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:8)
2 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Moskwa Martyna 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
2 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Przywarta Sandra 2 3:2 (11:2, 10:12, 8:11, 12:10, 11:9)
3 Kaszuba Agata - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 0:3 (8:11, 10:12, 7:11)
3 Suchomska Barbara - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 2:3 (4:11, 11:8, 2:11, 11:8, 3:11)
4 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Więckowska Julia 2 3:0 (krecz)
4 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Przesmycka Magdalena 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:1)
5 Wysocka Magdalena - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 2:3 (11:6, 9:11, 8:11, 11:9, 5:11)
5 Lewandowska Zuzanna - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 0:3 (7:11, 7:11, 4:11)
6 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Łuba Weronika 2 3:1 (9:11, 12:10, 11:5, 11:8)
6 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Żbikowska Monika 2 2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 5:11, 7:11)
7 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Bożek Weronika 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:7)
7 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Draniak Paulina 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:4)
8 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Miklaszewska Maja 2 2:3 (10:12, 11:3, 6:11, 12:10, 9:11)
8 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Michalak Aleksandra 2 0:3 (5:11, 7:11, 8:11)
9 Błażejewicz Zuzanna - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:1 (10:12, 11:5, 11:6, 11:3)
9 Sitarska Agnieszka - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
10 Przesmycka Magdalena - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 1:3 (8:11, 5:11, 13:11, 4:11)
10 Adamkiewicz Renata - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 0:3 (4:11, 8:11, 4:11)
11 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Ciemna Natalia 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:8 )
11 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Bogdaniuk Alina 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:0)
12 Dąbrowska Aleksandra - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 1:3 (10:12, 11:6, 7:11, 9:11)
12 Bożek Weronika - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 0:3 (8:11, 4:11, 2:11)
13 Łuba Weronika - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 1:3 (9:11, 14:12, 10:12, 9:11)
13 Baskutyte Ugne - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 13:11, 11:9)
14 Gryko Kamila - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 2:3 (8:11, 11:7, 9:11, 11:6, 7:11)
14 Jackowska Julia - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 1:3 (4:11, 14:12, 8:11, 9:11)
15 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Wysocka Magdalena 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:3)
15 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:6)
16 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Hennig Katarzyna 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:8)
16 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Panek Daria 2 3:2 (11:5, 9:11, 3:11, 11:7, 11:7)
17 Miklaszewska Maja - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:4)
17 Michalak Aleksandra - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)
18 Rosik Iwona - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
18 Jędrzejewska Anna - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 2:3 (11:4, 18:16, 7:11,7:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zielińska Anna Monika / Witkowska-Krawczyk Wioleta - Lorchanka Iryna / Gryko Kamila 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:9, 5:11, 11:7)
2 Witkowska-Krawczyk Wioleta / Lis Marta - Grygorcewicz Anna / Przywarta Sandra 2 3:2 (9:11, 11:9, 15:13, 9:11, 11:5)
3 Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara - Zielińska Anna Monika / Witkowska-Krawczyk Wioleta 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:8, 11:8)
4 Zielińska Anna Monika / Witkowska-Krawczyk Wioleta - Prusińska Hanna / Klimczak Monika 1 3:2 (11:6, 11:8, 12:14, 9:11, 11:6)
5 Nowacka Paulina / Wysocka Magdalena - Zielińska Anna Monika / Witkowska-Krawczyk Wioleta 1 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
6 Witkowska-Krawczyk Wioleta / Lis Marta - Sokołowska Joanna / Żbikowska Monika 2 1:3 (3:11, 6:11, 11:9, 7:11)
7 Witkowska-Krawczyk Wioleta / Lis Marta - Draniak Paulina / Ziemkiewicz Wiktoria 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
8 Witkowska-Krawczyk Wioleta / Lis Marta - Michalak Aleksandra / Miklaszewska Maja 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
9 Szczuka Agata / Hennig Katarzyna - Zielińska Anna Monika / Witkowska-Krawczyk Wioleta 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:7)
10 Adamkiewicz Renata / Przesmycka Magdalena - Witkowska-Krawczyk Wioleta / Wandachowicz Sylwia 2 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
11 Wandachowicz Sylwia / Witkowska-Krawczyk Wioleta - Bogdaniuk Alina / Ciemna Natalia 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
12 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Witkowska-Krawczyk Wioleta / Wandachowicz Sylwia 2 2:3 (4:11, 9:11, 13:11, 11:8, 9:11)
13 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Wandachowicz Sylwia / Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:0 (21:19, 11:4, 11:9)
14 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Wandachowicz Sylwia / Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 1:3 (11:8 6:11 9:11 8:11)
15 Witkowska-Krawczyk Wioleta / Wandachowicz Sylwia - Lewandowska Zuzanna / Klabińska Agata 2 3:1 (11:3, 9:11, 11:9, 11:3)
16 Witkowska-Krawczyk Wioleta / Wandachowicz Sylwia - Hennig Katarzyna / Szczuka Agata 2 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 12:14)
17 Miklaszewska Maja / Michalak Aleksandra - Wandachowicz Sylwia / Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 2:3 (6:11, 11:6, 7:11, 12:10, 2:11)
18 Jędrzejewska Anna / Rosik Iwona - Wandachowicz Sylwia / Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)