Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa
Aleksandra
Dąbrowska
GLKS II Nadarzyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 marca 1996 r.
36
Występy
20
Zwycięstwa
16
Porażki
55.56%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Więckowska Julia - Dąbrowska Aleksandra 2 3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:6)
1 Adamkiewicz Renata - Dąbrowska Aleksandra 2 0:3 (4:11, 2:11, 9:11)
2 Dąbrowska Aleksandra - Lewandowska Zuzanna 2 3:0 ((11:7, 11:5, 11;5) )
2 Dąbrowska Aleksandra - Wysocka Magdalena 2 2:3 (10:12, 6:11, 11:6, 14:12, 9:11)
3 Baskutyte Ugne - Dąbrowska Aleksandra 1 3:1 (4:11, 11:8, 11:6, 13:11)
3 Sokołowska Joanna - Dąbrowska Aleksandra 1 3:1 (11:13, 11:8, 11:6, 11:8)
4 Dąbrowska Aleksandra - Mielnicka Weronika 1 1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 5:11)
4 Dąbrowska Aleksandra - Kozioł Sandra 1 2:3 (20:22, 11:7, 11:5, 7:11, 7:11)
5 Dąbrowska Aleksandra - Kaczmarek Agnieszka 1 2:3 (11:6, 5:11, 14:16, 11:5, 10:12)
5 Dąbrowska Aleksandra - Krajewska Marta 1 1:3 (7:11, 3:11, 12:10, 9:11)
6 Szczuka Agata - Dąbrowska Aleksandra 1 3:2 (9:11, 11:8, 5:11, 11:8, 11:5)
6 Hennig Katarzyna - Dąbrowska Aleksandra 1 0:3 (11:13, 7:11, 7:11)
7 Krzewicka Maja - Dąbrowska Aleksandra 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:9)
7 Zielińska Anna Monika - Dąbrowska Aleksandra 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
8 Grygorcewicz Anna - Dąbrowska Aleksandra 1 2:3 (11:6, 9:11, 11:8, 6:11, 4:11)
8 Jędrzejewska Anna - Dąbrowska Aleksandra 1 0:3 (7:11, 3:11, 7:11)
9 Dąbrowska Aleksandra - Palacz Katarzyna 1 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 13:15)
9 Dąbrowska Aleksandra - Ciemna Natalia 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
10 Dąbrowska Aleksandra - Łuba Weronika 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:4)
10 Dąbrowska Aleksandra - Baskutyte Ugne 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
11 Jackowska Julia - Dąbrowska Aleksandra 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
11 Gryko Kamila - Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (11:9, 8:11, 6:11, 14:12, 7:11)
12 Dąbrowska Aleksandra - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 1:3 (10:12, 11:6, 7:11, 9:11)
12 Dąbrowska Aleksandra - Wandachowicz Sylwia 2 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:2)
13 Dąbrowska Aleksandra - Hennig Katarzyna 2 3:0 (11:3, 13:11, 11:8)
13 Dąbrowska Aleksandra - Sitarska Agnieszka 2 0:3 (4:11, 10:12, 3:11)
14 Miklaszewska Maja - Dąbrowska Aleksandra 2 3:2 (7:11, 11:6, 11:9, 6:11, 14:12)
14 Michalak Aleksandra - Dąbrowska Aleksandra 2 0:3 (14:16, 8:11, 7:11)
15 Dąbrowska Aleksandra - Moskwa Martyna 2 3:1 (11:2, 11:7, 9:11, 11:6)
15 Dąbrowska Aleksandra - Jędrzejewska Anna 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
16 Dąbrowska Aleksandra - Szulc Wiktoria 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:4)
16 Dąbrowska Aleksandra - Przesmycka Magdalena 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:3)
17 Ciemna Natalia - Dąbrowska Aleksandra 2 1:3 (12:10, 7:11, 8:`11, 3:11)
17 Suchomska Barbara - Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (6:11, 11:9, 2:11, 11:8, 3:11)
18 Lewandowska Zuzanna - Dąbrowska Aleksandra 2 0:3 (11:13, 4:11, 5:11)
18 Wysocka Magdalena - Dąbrowska Aleksandra 2 1:3 (6:11, 11:3, 7:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Więckowska Julia / Prusińska Hanna - Krzysiek Paulina / Dąbrowska Aleksandra 2 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 4:11)
2 Dąbrowska Aleksandra / Krzysiek Paulina - Lewandowska Zuzanna / Klabińska Agata 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:5)
3 Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:1 (5:11, 12:10, 12:10, 11:8)
4 Falarz Aleksandra / Dąbrowska Aleksandra - Kozioł Sandra / Mielnicka Weronika 1 0:3 (12:14, 7:11, 9:11)
5 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Michalak Aleksandra / Miklaszewska Maja 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:4, 6:11)
6 Sitarska Agnieszka / Błażejewicz Zuzanna - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 0:3 (14:16, 3:11, 8:11)
7 Krzewicka Maja / Zielińska Anna Monika - Dąbrowska Aleksandra / Bożek Weronika 1 3:0 (11:3, 18:16, 11:2)
8 Jędrzejewska Anna / Rosik Iwona - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 1 1:3 (5:11, 11:6, 7:11, 5:11)
9 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 3:0 (11:3, 13:11, 14:12)
10 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Łada Karolina / Baskutyte Ugne 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
11 Jackowska Julia / Gryko Kamila - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:1 (11:2, 6:11, 11:4, 11:8)
12 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Witkowska-Krawczyk Wioleta / Wandachowicz Sylwia 2 2:3 (4:11, 9:11, 13:11, 11:8, 9:11)
13 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Błażejewicz Zuzanna / Sitarska Agnieszka 1 2:3 (11:5, 11:3, 4:11, 7:11, 5:11)
14 Michalak Aleksandra / Miklaszewska Maja - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:4)
15 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Jędrzejewska Anna / Moskwa Martyna 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:5)
16 Falarz Aleksandra / Dąbrowska Aleksandra - Klimczak Monika / Prusińska Hanna 1 3:2 (12:10, 5:11, 13:11, 4:11, 11:4)
17 Ciemna Natalia / Kaszuba Agata - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 2:3 (9:11, 9:11, 11:2, 11:8, 11:13)
18 Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 2:3 (14:12, 11:9, 4:11, 6:11, 5:11)