Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Wiktoria
Ziemkiewicz
GLKS II Nadarzyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 kwietnia 2000 r.
36
Występy
25
Zwycięstwa
11
Porażki
69.44%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Przesmycka Magdalena - Ziemkiewicz Wiktoria 2 0:3 (1:11, 1:11, 4:11)
1 Więckowska Julia - Ziemkiewicz Wiktoria 2 1:3 (11:13, 11:4, 6:11, 8:11)
2 Ziemkiewicz Wiktoria - Wysocka Magdalena 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:4)
2 Ziemkiewicz Wiktoria - Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
3 Łuba Weronika - Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
3 Żbikowska Monika - Ziemkiewicz Wiktoria 2 0:3 (14:16, 7:11, 7:11)
4 Ziemkiewicz Wiktoria - Jackowska Julia 2 3:2 (6:11, 15:13, 10:12, 11:3, 11:6)
4 Ziemkiewicz Wiktoria - Gryko Kamila 2 3:0 (13:11, 11:5, 11:7)
5 Ziemkiewicz Wiktoria - Michalak Aleksandra 2 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
5 Ziemkiewicz Wiktoria - Kędzior Daria 2 3:2 (4:11, 11:8, 9:11, 11:3, 11:7)
6 Błażejewicz Zuzanna - Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
6 Sitarska Agnieszka - Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:3)
7 Zielińska Anna Monika - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
7 Krzewicka Maja - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:0 (11:9, 11:8, 12:10)
8 Jędrzejewska Anna - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:2 (11:8, 11:5, 8:11, 3:11, 11:8)
8 Grygorcewicz Anna - Ziemkiewicz Wiktoria 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
9 Ziemkiewicz Wiktoria - Kaszuba Agata 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:8)
9 Ziemkiewicz Wiktoria - Suchomska Barbara 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:8)
10 Ziemkiewicz Wiktoria - Sokołowska Joanna 1 3:2 (11:3, 9:11, 4:11, 12:10, 11:7)
10 Ziemkiewicz Wiktoria - Żbikowska Monika 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:9)
11 Kozioł Sandra - Ziemkiewicz Wiktoria 1 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 11:4, 8:11)
11 Mielnicka Weronika - Ziemkiewicz Wiktoria 1 0:3 (8:11, 3:11, 10:12)
12 Ziemkiewicz Wiktoria - Zielińska Anna Monika 1 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:9)
12 Ziemkiewicz Wiktoria - Krzewicka Maja 1 0:3 (3:11, 4:11, 10:12)
13 Ziemkiewicz Wiktoria - Szczuka Agata 1 3:1 (11:9, 5:11, 11:9, 11:9)
13 Ziemkiewicz Wiktoria - Błażejewicz Zuzanna 1 3:1 (11:3, 9:11, 15:13, 11:3)
14 Krajewska Marta - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:1 (11:5, 11:5, 5:11, 11:8)
14 Kaczmarek Agnieszka - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
15 Ziemkiewicz Wiktoria - Przywarta Sandra 1 3:2 (15:13, 4:11, 11:8, 6:11, 11:9)
15 Ziemkiewicz Wiktoria - Grygorcewicz Anna 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
16 Ziemkiewicz Wiktoria - Klimczak Monika 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
16 Ziemkiewicz Wiktoria - Prusińska Hanna 1 3:1 (11:8, 11:4, 2:11, 11:3)
17 Palacz Katarzyna - Ziemkiewicz Wiktoria 1 2:3 (11:8, 11:4, 11:13, 8:11, 8:11)
17 Kaszuba Agata - Ziemkiewicz Wiktoria 1 1:3 (6:11, 9:11, 11:6, 4:11)
18 Klabińska Agata - Ziemkiewicz Wiktoria 1 2:3 (11:6, 8:11, 9:11, 11:8, 2:11)
18 Nowacka Paulina - Ziemkiewicz Wiktoria 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klimczak Monika / Przesmycka Magdalena - Falarz Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 1 0:3 (7:11, 7:11, 4:11)
2 Falarz Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Nowacka Paulina / Wysocka Magdalena 1 1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 6:11)
3 Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:1 (5:11, 12:10, 12:10, 11:8)
4 Ziemkiewicz Wiktoria / Bożek Weronika - Jackowska Julia / Gryko Kamila 2 1:3 (15:13, 9:11, 9:11, 8:11)
5 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Michalak Aleksandra / Miklaszewska Maja 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:4, 6:11)
6 Sitarska Agnieszka / Błażejewicz Zuzanna - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 0:3 (14:16, 3:11, 8:11)
7 Witkowska-Krawczyk Wioleta / Lis Marta - Draniak Paulina / Ziemkiewicz Wiktoria 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
8 Jędrzejewska Anna / Rosik Iwona - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 1 1:3 (5:11, 11:6, 7:11, 5:11)
9 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 3:0 (11:3, 13:11, 14:12)
10 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Łada Karolina / Baskutyte Ugne 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
11 Jackowska Julia / Gryko Kamila - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:1 (11:2, 6:11, 11:4, 11:8)
12 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Witkowska-Krawczyk Wioleta / Wandachowicz Sylwia 2 2:3 (4:11, 9:11, 13:11, 11:8, 9:11)
13 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Błażejewicz Zuzanna / Sitarska Agnieszka 1 2:3 (11:5, 11:3, 4:11, 7:11, 5:11)
14 Michalak Aleksandra / Miklaszewska Maja - Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:4)
15 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Jędrzejewska Anna / Moskwa Martyna 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:5)
16 Ziemkiewicz Wiktoria / Bożek Weronika - Przesmycka Magdalena / Szulc Wiktoria 2 3:1 (11:2, 12:10, 9:11, 11:5)
17 Ciemna Natalia / Kaszuba Agata - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 2:3 (9:11, 9:11, 11:2, 11:8, 11:13)
18 Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 2:3 (14:12, 11:9, 4:11, 6:11, 5:11)