Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Karolina
Łada
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 września 1990 r.
19
Występy
13
Zwycięstwa
6
Porażki
68.42%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wysocka Magdalena - Łada Karolina 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:8)
1 Lewandowska Zuzanna - Łada Karolina 2 0:3 (4:11, 4:11, 2:11)
2 Łada Karolina - Gryko Kamila 2 2:3 (11:8, 9:11, 11:6, 8:11, 6:11)
2 Łada Karolina - Jackowska Julia 2 2:3 (5:11, 11:5, 9:11, 11:6, 5:11)
5 Łada Karolina - Panek Daria 2 3:0 (12:10, 11:7, 11:5)
7 Przywarta Sandra - Łada Karolina 2 3:1 (4:11, 13:11, 11:4, 11:6)
7 Moskwa Martyna - Łada Karolina 2 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
8 Kłos Kamila - Łada Karolina 2 1:3 (11:9, 3:11, 8:11, 8:11)
9 Łada Karolina - Adamkiewicz Renata 2 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:5)
9 Łada Karolina - Więckowska Julia 2 3:2 (7:11, 9:11, 12:10, 11:7, 11:4)
10 Bożek Weronika - Łada Karolina 2 0:3 (7:11, 4:11, 11:13)
14 Sitarska Agnieszka - Łada Karolina 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:4)
14 Hennig Katarzyna - Łada Karolina 2 3:2 (7:11, 11:7, 5:11, 15:13, 11:5)
16 Łada Karolina - Łebek Martyna 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:4)
16 Łada Karolina - Rosik Iwona 2 3:1 (11:8, 14:12, 8:11, 11:4)
17 Przesmycka Magdalena - Łada Karolina 2 1:3 (3:11, 11:7, 6:11, 4:11)
17 Szulc Wiktoria - Łada Karolina 2 1:3 (7:11, 12:14, 11:9, 4:11)
18 Łada Karolina - Bogdaniuk Alina 2 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
18 Łada Karolina - Kłos Kamila 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
2 Łada Karolina / Łuba Weronika - Kozioł Sandra / Mielnicka Weronika 2 3:2 (11:9, 4:11, 9:11, 11:8, 11:8)
3 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Falarz Aleksandra / Draniak Paulina 1 3:1 (4:11, 11:8, 13:11, 11:9)
4 Kaczmarek Agnieszka / Kędzior Daria - Łada Karolina / Baskutyte Ugne 1 3:1 (12:10, 11:7, 4:11, 11:7)
5 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Szczuka Agata / Hennig Katarzyna 1 1:3 (9:11, 18:16, 8:11, 2:11)
6 Krzewicka Maja / Zielińska Anna Monika - Baskutyte Ugne / Łada Karolina 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:8)
7 Grygorcewicz Anna / Przywarta Sandra - Łada Karolina / Łuba Weronika 2 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:8)
8 Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara - Baskutyte Ugne / Łada Karolina 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
9 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Klimczak Monika / Adamkiewicz Renata 1 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:4)
10 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Łada Karolina / Baskutyte Ugne 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
11 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
12 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Baskutyte Ugne / Łada Karolina 2 3:2 (13:15, 11:8, 6:11, 11:2, 11:6)
13 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Wandachowicz Sylwia / Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:0 (21:19, 11:4, 11:9)
14 Sitarska Agnieszka / Hennig Katarzyna - Łuba Weronika / Łada Karolina 2 3:2 (11:4, 11:13, 11:7, 9:11, 11:9)
15 Łada Karolina / Baskutyte Ugne - Miklaszewska Maja / Michalak Aleksandra 2 1:3 (4:11, 11:8, 4:11, 10:12)
16 Łuba Weronika / Łada Karolina - Łebek Martyna / Rosik Iwona 2 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:6)
17 Przesmycka Magdalena / Szulc Wiktoria - Łuba Weronika / Łada Karolina 2 0:3 (5:11, 5:11, 7:11)
18 Łuba Weronika / Łada Karolina - Kłos Kamila / Bogdaniuk Alina 2 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)