Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Ugne
Baskutyte
KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża
Narodowość:  Litwa
Data urodzenia:  7 kwietnia 1994 r.
21
Występy
10
Zwycięstwa
11
Porażki
47.62%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Baskutyte Ugne - Dąbrowska Aleksandra 1 3:1 (4:11, 11:8, 11:6, 13:11)
3 Baskutyte Ugne - Falarz Aleksandra 1 3:2 (3:11, 11:9, 11:8, 9:11, 11:6)
4 Kaczmarek Agnieszka - Baskutyte Ugne 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
4 Kędzior Daria - Baskutyte Ugne 1 3:0 (11:8, 11:9, 14:12)
5 Baskutyte Ugne - Hennig Katarzyna 1 1:3 (11:5, 4:11, 9:11, 7:11)
5 Baskutyte Ugne - Szczuka Agata 1 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
6 Krzewicka Maja - Baskutyte Ugne 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:4, 11:8)
6 Zielińska Anna Monika - Baskutyte Ugne 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
8 Palacz Katarzyna - Baskutyte Ugne 1 2:3 (11:3, 10:12, 13:11, 5:11, 7:11)
8 Ciemna Natalia - Baskutyte Ugne 1 2:3 (11:9, 12:10, 8:11, 7:11, 6:11)
9 Baskutyte Ugne - Klimczak Monika 1 3:2 (8:11, 11:5, 11:7, 13:15, 11:7)
9 Baskutyte Ugne - Prusińska Hanna 1 3:2 (13:11, 11:3, 9:11, 8:11, 11:4)
10 Dąbrowska Aleksandra - Baskutyte Ugne 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
11 Baskutyte Ugne - Wysocka Magdalena 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
11 Baskutyte Ugne - Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:2)
12 Jackowska Julia - Baskutyte Ugne 2 3:1 (6:11, 12:10, 12:10, 11:8)
12 Gryko Kamila - Baskutyte Ugne 2 3:2 (11:6, 5:11, 7:11, 13:11, 11:8)
13 Baskutyte Ugne - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 13:11, 11:9)
13 Baskutyte Ugne - Wandachowicz Sylwia 2 3:1 (2:11, 11:7, 11:2, 11:3)
15 Baskutyte Ugne - Miklaszewska Maja 2 2:3 (11:9, 8:11, 11:3, 3:11, 8:11)
15 Baskutyte Ugne - Michalak Aleksandra 2 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Falarz Aleksandra / Draniak Paulina 1 3:1 (4:11, 11:8, 13:11, 11:9)
4 Kaczmarek Agnieszka / Kędzior Daria - Łada Karolina / Baskutyte Ugne 1 3:1 (12:10, 11:7, 4:11, 11:7)
5 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Szczuka Agata / Hennig Katarzyna 1 1:3 (9:11, 18:16, 8:11, 2:11)
6 Krzewicka Maja / Zielińska Anna Monika - Baskutyte Ugne / Łada Karolina 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:8)
8 Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara - Baskutyte Ugne / Łada Karolina 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
9 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Klimczak Monika / Adamkiewicz Renata 1 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:4)
10 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Łada Karolina / Baskutyte Ugne 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
11 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
12 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Baskutyte Ugne / Łada Karolina 2 3:2 (13:15, 11:8, 6:11, 11:2, 11:6)
13 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Wandachowicz Sylwia / Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 3:0 (21:19, 11:4, 11:9)
15 Łada Karolina / Baskutyte Ugne - Miklaszewska Maja / Michalak Aleksandra 2 1:3 (4:11, 11:8, 4:11, 10:12)