Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Renata
Adamkiewicz
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 października 1996 r.
21
Występy
0
Zwycięstwa
21
Porażki
0%
Skuteczność
© fot. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Adamkiewicz Renata - Dąbrowska Aleksandra 2 0:3 (4:11, 2:11, 9:11)
2 Kędzior Daria - Adamkiewicz Renata 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:9)
2 Miklaszewska Maja - Adamkiewicz Renata 2 3:0 (13:11, 11:8, 12:10)
3 Adamkiewicz Renata - Błażejewicz Zuzanna 2 0:3 (1:11, 8:11, 4:11)
3 Adamkiewicz Renata - Sitarska Agnieszka 2 0:3 (3:11, 3:11, 4:11)
5 Przywarta Sandra - Adamkiewicz Renata 2 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:3)
5 Kmiecik Karin - Adamkiewicz Renata 2 3:2 (11:9, 9:11, 11:3, 7:11, 11:7)
7 Adamkiewicz Renata - Gryko Kamila 2 0:3 (3:11, 5:11, 5:11)
7 Adamkiewicz Renata - Jackowska Julia 2 0:3 (9:11, 9:11, 4:11)
9 Żbikowska Monika - Adamkiewicz Renata 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:7)
9 Łada Karolina - Adamkiewicz Renata 2 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:5)
10 Adamkiewicz Renata - Wandachowicz Sylwia 2 0:3 (9:11, 3:11, 4:11)
10 Adamkiewicz Renata - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 0:3 (4:11, 8:11, 4:11)
11 Hennig Katarzyna - Adamkiewicz Renata 2 3:0 (11:3 , 11:8 , 11:3 )
11 Sitarska Agnieszka - Adamkiewicz Renata 2 3:0 (11:1 , 11:4 , 11:2)
12 Adamkiewicz Renata - Miklaszewska Maja 2 0:3 (9:11, 8:11, 4;11)
12 Adamkiewicz Renata - Kędzior Daria 2 0:3 (8:11, 3;11, 6:11)
15 Adamkiewicz Renata - Suchomska Barbara 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11, )
15 Adamkiewicz Renata - Ciemna Natalia 1 0:3 (8:11, 2:11, 3:11,)
18 Gryko Kamila - Adamkiewicz Renata 2 3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:7)
18 Górska Michalina - Adamkiewicz Renata 2 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Michalak Aleksandra / Miklaszewska Maja - Adamkiewicz Renata / Przesmycka Magdalena 2 3:0 (11:8, 11:2, 11:6)
3 Adamkiewicz Renata / Przesmycka Magdalena - Sitarska Agnieszka / Hennig Katarzyna 2 0:3 (1:11, 5:11, 5:11)
5 Grygorcewicz Anna / Przywarta Sandra - Więckowska Julia / Adamkiewicz Renata 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:8)
7 Więckowska Julia / Adamkiewicz Renata - Gryko Kamila / Jackowska Julia 2 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 8:11, 8:11)
9 Baskutyte Ugne / Łada Karolina - Klimczak Monika / Adamkiewicz Renata 1 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:4)
10 Adamkiewicz Renata / Przesmycka Magdalena - Witkowska-Krawczyk Wioleta / Wandachowicz Sylwia 2 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
11 Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna - Klimczak Monika / Adamkiewicz Renata 1 3:0 (11:0 , 11:7 , 11:8)
12 Przesmycka Magdalena / Adamkiewicz Renata - Michalak Aleksandra / Miklaszewska Maja 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
15 Prusińska Hanna / Adamkiewicz Renata - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 0:3 (8:11, 9:11, 6:11, )
18 Jackowska Julia / Gryko Kamila - Adamkiewicz Renata / Przesmycka Magdalena 1 3:1 (11:7, 10:12, 11:8, 11:4)