Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Hanna
Prusińska
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 marca 1988 r.
36
Występy
12
Zwycięstwa
24
Porażki
33.33%
Skuteczność
© fot. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Prusińska Hanna - Krzysiek Paulina 1 0:3 (10:12, 4:11, 8:11)
1 Prusińska Hanna - Falarz Aleksandra 1 0:3 (3:11, 8:11, 11:13)
2 Kaczmarek Agnieszka - Prusińska Hanna 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:4)
2 Krajewska Marta - Prusińska Hanna 1 3:1 (11:6, 5:11, 11:8, 11:4)
3 Prusińska Hanna - Hennig Katarzyna 1 1:3 (11:8, 6:11, 5:11, 9:11)
3 Prusińska Hanna - Szczuka Agata 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
4 Zielińska Anna Monika - Prusińska Hanna 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:7)
4 Krzewicka Maja - Prusińska Hanna 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:3, 11:2)
5 Jędrzejewska Anna - Prusińska Hanna 1 1:3 (4:11, 11:1, 9:11, 12:14)
5 Grygorcewicz Anna - Prusińska Hanna 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
6 Ciemna Natalia - Prusińska Hanna 1 1:3 (11:9, 5:11, 3:11, 6:11)
6 Palacz Katarzyna - Prusińska Hanna 1 3:1 (11:6, 9:11, 11:2, 13:11)
7 Prusińska Hanna - Mielnicka Weronika 1 1:3 (5:11, 16:14, 7:11, 9:11)
7 Prusińska Hanna - Kozioł Sandra 1 2:3 (8:11, 11:1, 11:9, 5:11, 7:11)
8 Prusińska Hanna - Nowacka Paulina 1 3:2 (12:10, 11:8, 7:11, 7:11, 11:9)
8 Prusińska Hanna - Klabińska Agata 1 0:3 (7:11, 8:11, 4:11)
9 Sokołowska Joanna - Prusińska Hanna 1 2:3 (9:11, 7:11, 12:10, 11:9, 12:14)
9 Baskutyte Ugne - Prusińska Hanna 1 3:2 (13:11, 11:3, 9:11, 8:11, 11:4)
10 Prusińska Hanna - Krzewicka Maja 1 2:3 (11:6, 12:14, 11:9, 11:13, 4:11)
10 Prusińska Hanna - Zielińska Anna Monika 1 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 4:11)
11 Hennig Katarzyna - Prusińska Hanna 2 2:3 (11:8 , 5:11 , 11:4 , 8:11 ,11:13)
11 Sitarska Agnieszka - Prusińska Hanna 2 3:0 (11:7 , 11:4 , 11:3 )
12 Prusińska Hanna - Krajewska Marta 1 0:3 (7:11, 7:11, 10:12)
12 Prusińska Hanna - Kaczmarek Agnieszka 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8,)
13 Prusińska Hanna - Moskwa Martyna 2 3:0 (11:9, 11:6, 12:10)
13 Prusińska Hanna - Jędrzejewska Anna 2 3:0 (12:10, 11:5, 11:8)
14 Lewandowska Zuzanna - Prusińska Hanna 2 0:3 (10:12, 1:11, 7:11.)
14 Wysocka Magdalena - Prusińska Hanna 2 0:3 (5:11, 7:11, 13:15,)
15 Prusińska Hanna - Suchomska Barbara 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:8, )
15 Prusińska Hanna - Ciemna Natalia 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:8, )
16 Falarz Aleksandra - Prusińska Hanna 1 3:0 (13:11, 11:8, 11:8)
16 Ziemkiewicz Wiktoria - Prusińska Hanna 1 3:1 (11:8, 11:4, 2:11, 11:3)
17 Prusińska Hanna - Sokołowska Joanna 1 2:3 (7:11, 11:9, 11:9, 5:11, 6:11)
17 Prusińska Hanna - Żbikowska Monika 1 1:3 (4:11, 13:15, 11:8, 10:12)
18 Mielnicka Weronika - Prusińska Hanna 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
18 Jackowska Julia - Prusińska Hanna 1 3:1 (9:11, 14:12, 11:5, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Więckowska Julia / Prusińska Hanna - Krzysiek Paulina / Dąbrowska Aleksandra 2 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 4:11)
2 Kaczmarek Agnieszka / Krajewska Marta - Prusińska Hanna / Klimczak Monika 1 3:1 (11:4, 11:5, 8:11, 11:6)
3 Więckowska Julia / Prusińska Hanna - Szczuka Agata / Błażejewicz Zuzanna 1 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 4:11)
4 Zielińska Anna Monika / Witkowska-Krawczyk Wioleta - Prusińska Hanna / Klimczak Monika 1 3:2 (11:6, 11:8, 12:14, 9:11, 11:6)
5 Jędrzejewska Anna / Kmiecik Karin - Klimczak Monika / Prusińska Hanna 1 0:3 (8:11, 8:11, 8:11)
6 Kaszuba Agata / Ciemna Natalia - Więckowska Julia / Prusińska Hanna 2 3:1 (11:8, 12:10, 5:11, 11:8)
7 Klimczak Monika / Prusińska Hanna - Mielnicka Weronika / Kozioł Sandra 1 1:3 (11:8, 4:11, 11:13, 8:11)
8 Więckowska Julia / Prusińska Hanna - Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:5)
9 Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna - Więckowska Julia / Prusińska Hanna 1 1:3 (6:11, 11:7, 5:11, 6:11)
10 Klimczak Monika / Prusińska Hanna - Krzewicka Maja / Zielińska Anna Monika 1 1:3 (1:11, 11:8, 6:11, 4:11)
11 Sitarska Agnieszka / Hennig Katarzyna - Prusińska Hanna / Więckowska Julia 2 3:0 (12:10 , 11:9 , 11:8 )
12 Klimczak Monika / Prusińska Hanna - Kaczmarek Agnieszka / Kędzior Daria 1 3:2 (7:11, 11:6, 6:11, 11;6, 11:9)
13 Przesmycka Magdalena / Prusińska Hanna - Moskwa Martyna / Jędrzejewska Anna 2 2:3 (11:4, 4:11, 11:2, 5:11, 6:11)
14 Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna - Prusińska Hanna / Przesmycka Magdalena 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8,)
15 Prusińska Hanna / Adamkiewicz Renata - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 0:3 (8:11, 9:11, 6:11, )
16 Falarz Aleksandra / Dąbrowska Aleksandra - Klimczak Monika / Prusińska Hanna 1 3:2 (12:10, 5:11, 13:11, 4:11, 11:4)
17 Klimczak Monika / Prusińska Hanna - Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna 1 0:3 (5:11, 10:12, 6:11)
18 Mielnicka Weronika / Górska Michalina - Prusińska Hanna / Klimczak Monika 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)