Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Natalia
Ciemna
IKTS NOTEĆ Inowrocław
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 stycznia 1997 r.
34
Występy
9
Zwycięstwa
25
Porażki
26.47%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ciemna Natalia - Kaczmarek Agnieszka 1 0:3 (6:11, 5:11, 7:11)
1 Ciemna Natalia - Krajewska Marta 1 1:3 (8:11, 11:5, 2:11, 7:11)
2 Hennig Katarzyna - Ciemna Natalia 1 0:3 (8:11, 8:11, 2:11)
2 Szczuka Agata - Ciemna Natalia 1 3:1 (11:6, 11:4, 9:11, 11:2)
3 Ciemna Natalia - Krzewicka Maja 1 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 2:11)
3 Ciemna Natalia - Zielińska Anna Monika 1 0:3 (3:11, 6:11, 2:11)
4 Jędrzejewska Anna - Ciemna Natalia 1 3:0 (11:6, 11:5, 12:10)
4 Grygorcewicz Anna - Ciemna Natalia 1 1:3 (12:14, 11:5, 6:11, 7:11)
5 Ciemna Natalia - Lorchanka Iryna 1 2:3 (3:11, 6:11, 11:8, 11:8, 6:11)
5 Ciemna Natalia - Mielnicka Weronika 1 1:3 (4:11, 9:11, 11:3, 4:11)
6 Ciemna Natalia - Prusińska Hanna 1 1:3 (11:9, 5:11, 3:11, 6:11)
6 Ciemna Natalia - Klimczak Monika 1 1:3 (3:11, 12:10, 1:11, 9:11)
7 Nowacka Paulina - Ciemna Natalia 1 3:0 (11:6, 11:8,11:7)
7 Klabińska Agata - Ciemna Natalia 1 3:0 (11:6, 11:9, 15:13)
8 Ciemna Natalia - Baskutyte Ugne 1 2:3 (11:9, 12:10, 8:11, 7:11, 6:11)
8 Ciemna Natalia - Sokołowska Joanna 1 0:3 (5:11, 12:14, 10:12)
9 Falarz Aleksandra - Ciemna Natalia 1 3:0 (11:1, 11:7, 11:4)
9 Dąbrowska Aleksandra - Ciemna Natalia 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:6)
10 Górska Michalina - Ciemna Natalia 2 2:3 (10:12, 6:11, 12:10, 11:4, 3:11)
10 Jackowska Julia - Ciemna Natalia 2 3:2 (11:9, 3:11, 11:1, 8:11, 11:2)
11 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Ciemna Natalia 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:8 )
11 Wandachowicz Sylwia - Ciemna Natalia 2 3:2 (11:8, 11:13, 11:13, 11:7, 11:5)
12 Ciemna Natalia - Sitarska Agnieszka 2 0:3 (3:11, 8:11, 4:11)
12 Ciemna Natalia - Hennig Katarzyna 2 3:1 (11:9, 13:11, 6:11, 11:6)
13 Miklaszewska Maja - Ciemna Natalia 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:5)
13 Michalak Aleksandra - Ciemna Natalia 2 3:1 (11:5, 11:8, 7:11, 11:7)
14 Ciemna Natalia - Moskwa Martyna 2 3:2 (11:3, 8:11, 10:12, 11:9, 12:10)
14 Ciemna Natalia - Jędrzejewska Anna 2 3:2 (9:11, 11:9 11:9, 11:13, 11:9)
15 Adamkiewicz Renata - Ciemna Natalia 1 0:3 (8:11, 2:11, 3:11,)
15 Prusińska Hanna - Ciemna Natalia 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:8, )
16 Ciemna Natalia - Lewandowska Zuzanna 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:5, 11:9, )
16 Ciemna Natalia - Wysocka Magdalena 2 2:3 (11:6, 1:11, 12:10, 9:11, 5:11, )
17 Ciemna Natalia - Dąbrowska Aleksandra 2 1:3 (12:10, 7:11, 8:`11, 3:11)
17 Ciemna Natalia - Bożek Weronika 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kaszuba Agata / Ciemna Natalia - Michalak Aleksandra / Miklaszewska Maja 2 1:3 (14:12, 8:11, 7:11, 4:11)
2 Sitarska Agnieszka / Błażejewicz Zuzanna - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:7, 11:6)
3 Kaszuba Agata / Ciemna Natalia - Wandachowicz Sylwia / Krzewicka Maja 2 0:3 (6:11, 12:14, 8:11)
4 Grygorcewicz Anna / Przywarta Sandra - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 3:2 (12:10, 3:11, 9:11, 11:5, 11:4, )
5 Kaszuba Agata / Ciemna Natalia - Jackowska Julia / Gryko Kamila 2 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 10:12)
6 Kaszuba Agata / Ciemna Natalia - Więckowska Julia / Prusińska Hanna 2 3:1 (11:8, 12:10, 5:11, 11:8)
7 Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 1:3 (4:11, 7:11, 11:4, 4:11)
8 Kłos Kamila / Ciemna Natalia - Sokołowska Joanna / Żbikowska Monika 2 2:3 (17:15, 3:11, 3:11, 11:7, 7:11)
9 Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 3:0 (11:3, 13:11, 14:12)
10 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Bogdaniuk Alina / Ciemna Natalia 2 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11:5)
11 Wandachowicz Sylwia / Witkowska-Krawczyk Wioleta - Bogdaniuk Alina / Ciemna Natalia 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
12 Ciemna Natalia / Kaszuba Agata - Hennig Katarzyna / Sitarska Agnieszka 2 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:4, 5:11)
13 Miklaszewska Maja / Michalak Aleksandra - Ciemna Natalia / Bogdaniuk Alina 2 3:1 (11:8, 11:6, 10;12, 11:8)
14 Kaszuba Agata / Ciemna Natalia - Moskwa Martyna / Jędrzejewska Anna 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
15 Prusińska Hanna / Adamkiewicz Renata - Ciemna Natalia / Kaszuba Agata 2 0:3 (8:11, 9:11, 6:11, )
16 Kaszuba Agata / Ciemna Natalia - Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:7, )
17 Ciemna Natalia / Kaszuba Agata - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 2:3 (9:11, 9:11, 11:2, 11:8, 11:13)