Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska
Martyna
Moskwa
UKS CHAMPION Police
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 czerwca 1994 r.
27
Występy
6
Zwycięstwa
21
Porażki
22.22%
Skuteczność
©

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Moskwa Martyna 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
2 Lis Marta - Moskwa Martyna 2 3:0 (11:5, 12:10, 11:6)
3 Moskwa Martyna - Kozioł Sandra 2 1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 6:11)
3 Moskwa Martyna - Gryko Kamila 2 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
4 Moskwa Martyna - Kaszuba Agata 2 0:3 (12:14, 9:11, 6:11)
6 Moskwa Martyna - Wysocka Magdalena 2 3:0 (11:8, 11:7, 12:10)
6 Moskwa Martyna - Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
7 Moskwa Martyna - Łuba Weronika 2 0:3 (10:12, 9:11, 5:11)
7 Moskwa Martyna - Łada Karolina 2 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
8 Moskwa Martyna - Draniak Paulina 2 3:2 (11:7, 5:11, 11:6, 14:16, 11:7)
8 Moskwa Martyna - Bożek Weronika 2 1:3 (11:13, 6:11, 12:10, 10:12)
9 Miklaszewska Maja - Moskwa Martyna 2 3:0 (13:11, 11:9, 12:10)
9 Kędzior Daria - Moskwa Martyna 2 3:1 (11:4, 12:10, 7:11, 11:6)
10 Szczuka Agata - Moskwa Martyna 1 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:6)
10 Błażejewicz Zuzanna - Moskwa Martyna 1 3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
11 Moskwa Martyna - Kaczmarek Agnieszka 1 1:3 (11:9, 11:13, 7:11, 9:11,)
11 Moskwa Martyna - Kędzior Daria 1 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11,)
12 Wysocka Magdalena - Moskwa Martyna 2 3:1 (13:11, 9:11, 11:9, 11:9, )
12 Lewandowska Zuzanna - Moskwa Martyna 2 0:3 (7:11, 8:11, 10:12,)
13 Przesmycka Magdalena - Moskwa Martyna 2 0:3 (4:11, 12:14, 8:11)
13 Prusińska Hanna - Moskwa Martyna 2 3:0 (11:9, 11:6, 12:10)
14 Kłos Kamila - Moskwa Martyna 2 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
14 Ciemna Natalia - Moskwa Martyna 2 3:2 (11:3, 8:11, 10:12, 11:9, 12:10)
15 Dąbrowska Aleksandra - Moskwa Martyna 2 3:1 (11:2, 11:7, 9:11, 11:6)
15 Bożek Weronika - Moskwa Martyna 2 3:1 (12:10, 11:5, 7:11, 12:10)
18 Moskwa Martyna - Zielińska Anna Monika 1 0:3 (2:11, 5:11, 7:11)
18 Moskwa Martyna - Krzewicka Maja 1 0:3 (7:11, 7:11,6:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Krzewicka Maja / Zielińska Anna Monika - Jędrzejewska Anna / Moskwa Martyna 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)
3 Grygorcewicz Anna / Moskwa Martyna - Mielnicka Weronika / Kozioł Sandra 2 1:3 (10:12, 11:9, 3:11, 8:11)
4 Jędrzejewska Anna / Moskwa Martyna - Palacz Katarzyna / Suchomska Barbara 1 0:3 (10:12, 7:11, 8:11)
6 Jędrzejewska Anna / Moskwa Martyna - Nowacka Paulina / Wysocka Magdalena 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
7 Jędrzejewska Anna / Moskwa Martyna - Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna 1 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)
8 Grygorcewicz Anna / Moskwa Martyna - Bożek Weronika / Draniak Paulina 2 3:2 (11:13, 5:11, 11:9, 11:9, 11:7)
9 Miklaszewska Maja / Krajewska Marta - Moskwa Martyna / Grygorcewicz Anna 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:1)
10 Hennig Katarzyna / Sitarska Agnieszka - Jędrzejewska Anna / Moskwa Martyna 2 3:1 (11:7, 11:6, 7:11, 11:9)
11 Moskwa Martyna / Jędrzejewska Anna - Miklaszewska Maja / Michalak Aleksandra 2 2:3 (11:5, 11:6, 3:11, 4:11, 5:11,)
12 Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna - Moskwa Martyna / Jędrzejewska Anna 2 0:3 (6:11, 8:11, 11:13, )
13 Przesmycka Magdalena / Prusińska Hanna - Moskwa Martyna / Jędrzejewska Anna 2 2:3 (11:4, 4:11, 11:2, 5:11, 6:11)
14 Kaszuba Agata / Ciemna Natalia - Moskwa Martyna / Jędrzejewska Anna 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)
15 Ziemkiewicz Wiktoria / Dąbrowska Aleksandra - Jędrzejewska Anna / Moskwa Martyna 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:5)
18 Grygorcewicz Anna / Moskwa Martyna - Krzewicka Maja / Zielińska Anna Monika 1 1:3 (11:8, 4:11, 4:11, 7:11)