Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Energa
Kamila
Gryko
UKS DOJLIDY Białystok
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 lutego 2002 r.
32
Występy
17
Zwycięstwa
15
Porażki
53.13%
Skuteczność
© DOJLIDY Wschodzący Białystok

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 18 33 135:45
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 18 29 136:44
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 18 27 118:62
4. UKS DOJLIDY Białystok 18 23 103:77
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 18 21 99:81
6. GLKS II Nadarzyn 18 20 106:74
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 18 11 62:118
8. STELLA NIECHAN Gniezno 18 7 57:123
9. UKS CHAMPION Police 18 5 44:136
10. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 4 40:140

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wandachowicz Sylwia - Gryko Kamila 2 3:0 (11:9 11:9, 11:4)
1 Witkowska-Krawczyk Wioleta - Gryko Kamila 2 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:8)
2 Łada Karolina - Gryko Kamila 2 2:3 (11:8, 9:11, 11:6, 8:11, 6:11)
2 Łuba Weronika - Gryko Kamila 2 3:0 (12:10, 11:6, 16:14)
3 Rosik Iwona - Gryko Kamila 2 2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 11:13, 6:11)
3 Moskwa Martyna - Gryko Kamila 2 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
4 Bożek Weronika - Gryko Kamila 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)
4 Ziemkiewicz Wiktoria - Gryko Kamila 2 3:0 (13:11, 11:5, 11:7)
5 Kaszuba Agata - Gryko Kamila 2 3:1 (11:8, 8:11, 11:3, 11:6)
6 Gryko Kamila - Kędzior Daria 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
6 Gryko Kamila - Miklaszewska Maja 2 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
7 Więckowska Julia - Gryko Kamila 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
7 Adamkiewicz Renata - Gryko Kamila 2 0:3 (3:11, 5:11, 5:11)
8 Gryko Kamila - Błażejewicz Zuzanna 2 2:3 (3:11, 6:11, 12:10, 18:16, 8:11)
8 Gryko Kamila - Piłat Agnieszka 2 3:2 (11:8, 11:5, 5:11, 9:11, 11:1)
9 Lewandowska Zuzanna - Gryko Kamila 2 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
10 Gryko Kamila - Bogdaniuk Alina 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:2)
11 Gryko Kamila - Dąbrowska Aleksandra 2 2:3 (11:9, 8:11, 6:11, 14:12, 7:11)
11 Gryko Kamila - Bożek Weronika 2 3:2 (8:11, 11:8, 11:5, 9:11, 11:8)
12 Gryko Kamila - Baskutyte Ugne 2 3:2 (11:6, 5:11, 7:11, 13:11, 11:8)
12 Gryko Kamila - Łuba Weronika 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
13 Gryko Kamila - Wysocka Magdalena 2 2:3 (11:6, 8:11, 4:11, 12:10, 7:11)
13 Gryko Kamila - Lewandowska Zuzanna 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)
14 Gryko Kamila - Wandachowicz Sylwia 2 3:2 (11:6, 7:11, 11:6. 6:11, 11:7)
14 Gryko Kamila - Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 2:3 (8:11, 11:7, 9:11, 11:6, 7:11)
15 Sitarska Agnieszka - Gryko Kamila 2 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 12:10)
15 Hennig Katarzyna - Gryko Kamila 2 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:7, 7:11)
16 Michalak Aleksandra - Gryko Kamila 2 3:1 (14:12, 11:6, 5:11, 11:4)
16 Miklaszewska Maja - Gryko Kamila 2 3:0 (11:1, 11:5, 11:4)
17 Gryko Kamila - Łebek Martyna 2 3:0 (11:6, 13:11, 11:6)
18 Gryko Kamila - Przesmycka Magdalena 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
18 Gryko Kamila - Adamkiewicz Renata 2 3:1 (11:6, 11:7, 6:11, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zielińska Anna Monika / Witkowska-Krawczyk Wioleta - Lorchanka Iryna / Gryko Kamila 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:9, 5:11, 11:7)
2 Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna - Lorchanka Iryna / Gryko Kamila 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:3)
3 Jędrzejewska Anna / Rosik Iwona - Lorchanka Iryna / Gryko Kamila 1 0:3 (10:12, 7:11, 13:15)
4 Ziemkiewicz Wiktoria / Bożek Weronika - Jackowska Julia / Gryko Kamila 2 1:3 (15:13, 9:11, 9:11, 8:11)
5 Kaszuba Agata / Ciemna Natalia - Jackowska Julia / Gryko Kamila 2 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 10:12)
6 Jackowska Julia / Gryko Kamila - Kędzior Daria / Miklaszewska Maja 2 3:1 (11:9, 11:6, 4:11, 11:5)
7 Więckowska Julia / Adamkiewicz Renata - Gryko Kamila / Jackowska Julia 2 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 8:11, 8:11)
9 Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna - Jackowska Julia / Gryko Kamila 2 1:3 (6:11, 4:11, 11:9, 6:11)
10 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Bogdaniuk Alina / Ciemna Natalia 2 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11:5)
11 Jackowska Julia / Gryko Kamila - Dąbrowska Aleksandra / Ziemkiewicz Wiktoria 2 3:1 (11:2, 6:11, 11:4, 11:8)
12 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Baskutyte Ugne / Łada Karolina 2 3:2 (13:15, 11:8, 6:11, 11:2, 11:6)
13 Jackowska Julia / Gryko Kamila - Klabińska Agata / Lewandowska Zuzanna 2 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:8)
14 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Wandachowicz Sylwia / Witkowska-Krawczyk Wioleta 2 1:3 (11:8 6:11 9:11 8:11)
15 Sitarska Agnieszka / Hennig Katarzyna - Jackowska Julia / Gryko Kamila 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
16 Miklaszewska Maja / Michalak Aleksandra - Gryko Kamila / Jackowska Julia 2 3:1 (6:11, 11:6, 11:6, 13:11)
17 Gryko Kamila / Jackowska Julia - Łebek Martyna / Rosik Iwona 2 3:0 (11:4, 11:7, 13:11)
18 Jackowska Julia / Gryko Kamila - Adamkiewicz Renata / Przesmycka Magdalena 1 3:1 (11:7, 10:12, 11:8, 11:4)