Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Iryna
Lorchanka
UKS DOJLIDY Białystok
Narodowość:  Białoruś
Data urodzenia:  2 maja 1975 r.
12
Występy
6
Zwycięstwa
6
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Jakub Hereta

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MRKS Gdańsk 13 24 100:30
2. UKS CHROBRY Międzyzdroje 14 22 105:35
3. LUKS AGRO-SIEĆ Chełmno 13 21 88:42
4. UKS DOJLIDY Białystok 14 19 80:60
5. KU AZS PWSiP METAL-TECHNIK Łomża 13 15 71:59
6. GLKS II Nadarzyn 14 14 76:64
7. IKTS NOTEĆ Inowrocław 13 6 40:90
8. UKS CHAMPION Police 14 5 38:102
9. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 13 4 29:101
10. STELLA NIECHAN Gniezno 13 4 43:87

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zielińska Anna Monika - Lorchanka Iryna 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:6)
1 Krzewicka Maja - Lorchanka Iryna 1 3:1 (4:11, 11:9, 11:1, 11:6)
2 Sokołowska Joanna - Lorchanka Iryna 1 3:1 (11:7, 4:11, 11:5, 11:5)
2 Żbikowska Monika - Lorchanka Iryna 1 2:3 (11:9, 12:10, 5:11, 8:11, 10:12)
3 Jędrzejewska Anna - Lorchanka Iryna 1 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
3 Grygorcewicz Anna - Lorchanka Iryna 1 1:3 (11:7, 8:11, 10:12, 7:11 )
5 Ciemna Natalia - Lorchanka Iryna 1 2:3 (3:11, 6:11, 11:8, 11:8, 6:11)
5 Palacz Katarzyna - Lorchanka Iryna 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
8 Lorchanka Iryna - Hennig Katarzyna 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
8 Lorchanka Iryna - Szczuka Agata 1 3:1 (4:11, 11:8, 11:9, 11:6)
9 Klabińska Agata - Lorchanka Iryna 1 3:1 (4:11, 12:10, 11:8, 11:9)
9 Nowacka Paulina - Lorchanka Iryna 1 3:2 (6:11, 6:11, 11:5, 11:8, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zielińska Anna Monika / Witkowska Wioleta - Lorchanka Iryna / Gryko Kamila 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:9, 5:11, 11:7)
2 Żbikowska Monika / Sokołowska Joanna - Lorchanka Iryna / Gryko Kamila 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:3)
3 Jędrzejewska Anna / Rosik Iwona - Lorchanka Iryna / Gryko Kamila 1 0:3 (10:12, 7:11, 13:15)
8 Lorchanka Iryna / Jackowska Julia - Błażejewicz Zuzanna / Szczuka Agata 1 1:3 (10:12, 11:7, 6:11, 10:12)