Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Antonim
Gavlas
3S POLONIA Bytom
Narodowość:  Czechy
Data urodzenia:  4 czerwca 1985 r.
30
Występy
18
Zwycięstwa
12
Porażki
60%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 55 60:20
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 50 58:30
3. KS DEKORGLASS Działdowo 22 48 56:26
4. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:30
5. 3S POLONIA Bytom 22 40 50:37
6. DOJLIDY Białystok 22 34 47:45
7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 34 44:40
8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 39:49
9. ENERGA KTS Toruń 22 23 35:52
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 18 30:54
11. MORLINY Ostróda 22 11 18:60
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 6 12:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kołodziejczyk Maciej - Gavlas Antonim 1 3:2 (11:8, 11:6, 6:11, 8:11, 11:8)
2 Gavlas Antonim - Chojnowski Patryk 1 0:2 (8:11,4:11)
2 Gavlas Antonim - Shihao Wei 1 3:2 (13:11,9:11,6:11,14:12,11:9)
3 Petaś Kacper - Gavlas Antonim 1 2:3 (11:9, 11:7, 4:11, 6:11, 8:11, )
4 Kubik Maciej - Gavlas Antonim 1 1:3 (15:13,8:11,11:13,11:13)
5 Gavlas Antonim - Wang Zeng Yi 1 1:2 (10:12, 11:8, 6:11)
5 Gavlas Antonim - Li Yongyin 1 3:2 (9:11, 11:3, 9:11, 11:5, 11:7)
6 Kou Lei - Gavlas Antonim 1 2:0 (11:5, 11:8)
6 Konecny Tomas - Gavlas Antonim 1 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 15:13)
7 Gavlas Antonim - Dong Soo Kang 1 3:1 (6:11: 11:6, 11:4, 11:6.)
8 Lakeev Vasily - Gavlas Antonim 1 2:3 (11:5, 10:12, 11:5, 10:12, 9:11)
9 Gavlas Antonim - Sirucek Pavel 1 1:3 (11:8, 3:11, 7:11, 4:11)
10 Takakiwa Taku - Gavlas Antonim 1 2:0 (11:9, 11:8)
10 Wang Yang - Gavlas Antonim 1 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 8:11)
11 Gavlas Antonim - Salifou Abdel Kader 1 3:0 (11:9, 11:6, 14:12)
12 Burov Viacheslav - Gavlas Antonim 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:9)
12 Dong Soo Kang - Gavlas Antonim 1 0:2 (9:11, 7:11)
13 Gavlas Antonim - Kołodziejczyk Maciej 1 3:1 (6:11, 12:10, 11:7, 11:6)
14 Li Yongyin - Gavlas Antonim 1 1:2 (7:11, 13:11, 10:12)
14 Wang Zeng Yi - Gavlas Antonim 1 2:3 (9:11, 6:11, 11:9, 11:4, 9:11 )
15 Gavlas Antonim - Chodorski Piotr 1 3:0 (11:7, 12:10, 12:10)
16 Paikov Mikhail - Gavlas Antonim 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:8)
17 Gavlas Antonim - Shang Kun 1 0:2 (10:12, 8:11.)
17 Gavlas Antonim - Vrablik Jiri 1 3:1 (11:5, 11:4, 11:13, 11:5.)
18 Yoshida Kaii - Gavlas Antonim 1 3:2 (13:11, 4:11, 8:11, 11:6, 11:8)
19 Gavlas Antonim - Ciołkowski Paweł 1 3:0 (11:8 11:4, 11:8)
20 Gavlas Antonim - Golla Marco 1 3:1 (14:12, 6:11, 11:5, 11:4)
21 Kulpa Konrad - Gavlas Antonim 1 1:3 (11:5 ,6:11 ,6:11 ,9:11 ,)
22 Gavlas Antonim - Ismailov Sadi 1 1:2 (15:13, 10:12, 7:11,)
22 Gavlas Antonim - Lewandowski Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik