Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Mateusz
Gołębiowski
3S POLONIA Bytom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 lipca 1990 r.
25
Występy
11
Zwycięstwa
14
Porażki
44%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 55 60:20
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 50 58:30
3. KS DEKORGLASS Działdowo 22 48 56:26
4. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:30
5. 3S POLONIA Bytom 22 40 50:37
6. DOJLIDY Białystok 22 34 47:45
7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 34 44:40
8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 39:49
9. ENERGA KTS Toruń 22 23 35:52
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 18 30:54
11. MORLINY Ostróda 22 11 18:60
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 6 12:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nalepa Kamil - Gołębiowski Mateusz 1 2:3 (9:11, 13:11, 11:13, 11:9, 3:11)
2 Gołębiowski Mateusz - Shihao Wei 1 0:2 (10:12,1:11)
2 Gołębiowski Mateusz - Chojnowski Patryk 1 1:3 (18:20,11:9,12:14,6:11)
3 Dziadek Kamil - Gołębiowski Mateusz 1 0:3 (10:12, 7:11, 7:11, )
4 Kulczycki Samuel - Gołębiowski Mateusz 1 3:0 (12:10,11:9,11:6)
5 Gołębiowski Mateusz - Walaszek Przemysław 1 1:3 (11:13, 9:11, 11:6, 8:11)
6 Kou Lei - Gołębiowski Mateusz 1 3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:8)
7 Gołębiowski Mateusz - Ufnal Mateusz 1 3:1 (12:10, 11:8, 6:11, 11:8.)
8 Ismailov Sadi - Gołębiowski Mateusz 1 3:1 (11:3, 5:11, 11:8, 12:10)
9 Gołębiowski Mateusz - Badowski Marek 1 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 6:11)
10 Takakiwa Taku - Gołębiowski Mateusz 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:6)
10 Wang Yang - Gołębiowski Mateusz 1 2:0 (11:9, 11:9)
11 Gołębiowski Mateusz - Kulpa Konrad 1 3:1 (11:6, 15:17, 12:10, 17:15)
12 Grela Artur - Gołębiowski Mateusz 1 0:3 (6:11, 3:11, 9:11)
13 Gołębiowski Mateusz - Nalepa Kamil 1 3:2 (8:11, 5:11, 11:8, 11:8, 11:7)
14 Walaszek Przemysław - Gołębiowski Mateusz 1 0:3 (4:11, 9:11, 7:11)
15 Gołębiowski Mateusz - Konecny Tomas 1 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 4:11)
16 Shihao Wei - Gołębiowski Mateusz 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:2)
17 Gołębiowski Mateusz - Wang Yang 1 3:0 (11:8, 11:6, 13:11.)
18 Badowski Marek - Gołębiowski Mateusz 1 3:0 (11:1, 11:5, 15:13)
18 Yoshida Kaii - Gołębiowski Mateusz 1 2:0 (11:7, 11:6)
19 Gołębiowski Mateusz - Błachnio Piotr 1 3:0 (11:2, 16:14, 11:1)
20 Gołębiowski Mateusz - Dziadek Kamil 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:3)
21 Piotrowski Krzysztof - Gołębiowski Mateusz 1 1:3 (4:11, 11:9, 11:13, 5:11, )
22 Gołębiowski Mateusz - Lakeev Vasily 1 1:3 (11:4, 6:11, 9:11,11:13)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik