Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Artur
Grela
LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 czerwca 2000 r.
21
Występy
4
Zwycięstwa
17
Porażki
19.05%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 22 55 60:20
2. KS UNIA AZS AWFiS Gdańsk 22 50 58:30
3. KS DEKORGLASS Działdowo 22 48 56:26
4. PKS KOLPING FRAC Jarosław 22 48 56:30
5. 3S POLONIA Bytom 22 40 50:37
6. DOJLIDY Białystok 22 34 47:45
7. FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 22 34 44:40
8. LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz 22 29 39:49
9. ENERGA KTS Toruń 22 23 35:52
10. ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 22 18 30:54
11. MORLINY Ostróda 22 11 18:60
12. ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 22 6 12:62

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Badowski Marek - Grela Artur 1 3:1 (15:13, 11:9, 3:11, 11:9)
2 Grela Artur - Takakiwa Taku 1 0:2 (10:12, 6:11,)
2 Grela Artur - Wang Yang 1 0:3 (6:11, 7:11, 9:11,)
3 Salifou Abdel Kader - Grela Artur 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:9, )
4 Grela Artur - Nalepa Kamil 1 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 10:12)
5 Chojnowski Patryk - Grela Artur 1 3:1 (11:3; 9:11; 11:7; 11:7)
6 Grela Artur - Golla Marco 1 3:0 (13:11,12:10,11:4)
10 Malicki Szymon - Grela Artur 1 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
11 Grela Artur - Ismailov Sadi 1 1:3 (2:11, 11:7, 6:11, 2:11)
12 Grela Artur - Gołębiowski Mateusz 1 0:3 (6:11, 3:11, 9:11)
13 Li Yongyin - Grela Artur 1 2:0 (11:5, 11:8)
13 Wang Zeng Yi - Grela Artur 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:2)
14 Grela Artur - Chodorski Piotr 1 1:3 (11:8, 11:13, 3:11, 5:11)
15 Grela Artur - Chojnowski Patryk 1 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
16 Fertikowski Paweł - Grela Artur 1 1:3 (7:11, 12:10, 9:11, 10:12)
17 Grela Artur - Sirucek Pavel 1 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 8:11)
18 Grela Artur - Kubik Maciej 1 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)
19 Dziadek Kamil - Grela Artur 1 2:3 (11:7, 7:11, 11:5, 6:11, 10:12)
20 Grela Artur - Salifou Abdel Kader 1 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
21 Ismailov Sadi - Grela Artur 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 12:10.)
22 Wachowiak Łukasz - Grela Artur 1 3:2 (11:8, 4:11, 11:9, 1:11, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik