Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Daniel
Bąk
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 sierpnia 1988 r.
32
Występy
26
Zwycięstwa
6
Porażki
81.25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 136:34
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 17 21 101:69
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 17 18 92:78
6. GKTS Wiązowna 17 14 65:105
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 17 13 72:98
8. KS SPÓJNIA Warszawa 17 9 55:115
9. ENERGA KTS II Toruń 17 8 74:96
10. UKS VICTORIA Płock 17 0 19:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Stawikowski Mateusz - Bąk Daniel 1 1:3 (11:6, 3:11, 4:11, 8:11 )
1 Murawski Michał - Bąk Daniel 1 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
2 Bąk Daniel - Woskowicz Marcin 1 3:0 (11:7,11:8,11:6)
2 Bąk Daniel - Kulpa Konrad 1 2:3 (5:11,11:8,12:10,9:11,6:11)
3 Witkowski Jakub - Bąk Daniel 1 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
3 Zandecki Jan - Bąk Daniel 1 1:3 (11:6, 5:11, 8:11, 6;11)
4 Bąk Daniel - Kucharski Maciej 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:2)
4 Bąk Daniel - Wasiak Damian 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
5 Misztal Igor - Bąk Daniel 1 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
5 Nowokuński Jacek - Bąk Daniel 1 3:2 (7:11, 12:10, 7:11, 11:5, 12:10)
6 Bąk Daniel - Tomaszuk Tomasz 1 3:2 (11:3, 9:11, 6:11, 11:3, 11:4)
6 Bąk Daniel - Szarmach Bartosz 1 3:0 (11:7, 11:3, 13:11)
7 Woś Alan - Bąk Daniel 1 2:3 (3:11, 11:8, 11:6, 8:11, 4:11)
7 Perzyński Przemysław - Bąk Daniel 1 3:1 (11:9, 11:6, 6:11, 11:5)
8 Bąk Daniel - Koszyk Bogusław 1 2:3 (11:4; 8:11; 11:6; 11:13; 4:11)
8 Bąk Daniel - Dosz Adam 1 3:0 (11:7; 11:6; 11:3;)
9 Sałaciński Przemysław - Bąk Daniel 1 0:3 (6:11, 8:11, 2:11)
9 Olek Jan - Bąk Daniel 1 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
10 Moliński Kacper - Bąk Daniel 1 0:3 (9:11, 9:11, 7:11,)
10 Kucharski Maciej - Bąk Daniel 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11,)
11 Bąk Daniel - Olek Jan 1 3:1 (8:11, 11:5, 13:11, 11:6)
11 Bąk Daniel - Sałaciński Przemysław 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:4,)
12 Bąk Daniel - Zandecki Jan 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:8)
12 Bąk Daniel - Witkowski Jakub 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 7:11, 11:6)
13 Bąk Daniel - Sitek Kamil 1 3:1 (11:1, 11:6, 9:11, 11:2)
13 Bąk Daniel - Murawski Michał 1 1:3 (17:19, 12:14, 11:3, 8:11)
14 Woskowicz Marcin - Bąk Daniel 1 1:3 (9:11;11:6;7:11;8:11)
14 Kotowski Tomasz - Bąk Daniel 1 1:3 (11:8;8:11;9:11;5:11)
16 Bąk Daniel - Żarski Karol 1 1:3 (11:7, 5:11, 5:11, 4:11)
16 Bąk Daniel - Nowokuński Jacek 1 3:0 (11:7, 11:7, 13:11)
17 Bąk Daniel - Woś Alan 1 3:2 (10:12, 11:7, 11:5, 10:12, 11:8)
17 Bąk Daniel - Perzyński Przemysław 1 3:2 (10:12, 11:5, 4:11, 11:7, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Stawikowski Mateusz / Murawski Michał - Perek Jakub / Bąk Daniel 1 0:3 (3:11, 8:11, 9:11)
2 Bąk Daniel / Perek Jakub - Kulpa Konrad / Woskowicz Marcin 1 0:3 (10:12, 10:12, 9:11)
3 Zandecki Jan / Małachowski Michał - Bąk Daniel / Perek Jakub 1 1:3 (11:9, 10:12, 7:11, 10:12)
4 Bąk Daniel / Perek Jakub - Wasiak Damian / Moliński Kacper 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:1)
5 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Perek Jakub / Bąk Daniel 1 1:3 (11:5, 2:11, 10:12, 4:11)
6 Bąk Daniel / Perek Jakub - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:3)
7 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Perek Jakub / Bąk Daniel 1 0:3 (7:11, 9:11, 3:11)
8 Bąk Daniel / Perek Jakub - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 3:0 (11:4; 11:6; 11:8;)
9 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Perek Jakub / Bąk Daniel 1 2:3 (7:11, 12:10, 6:11, 11:8, 7:11)
10 Moliński Kacper / Wasiak Damian - Bąk Daniel / Perek Jakub 1 0:3 (7:11, 8:11, 9:11,)
11 Bąk Daniel / Perek Jakub - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 1 3:0 (11:6, 11:4, 12:10, )
12 Bąk Daniel / Perek Jakub - Małachowski Michał / Zandecki Jan 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:8)
13 Bąk Daniel / Perek Jakub - Murawski Michał / Stawikowski Mateusz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:6)
14 Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin - Bąk Daniel / Perek Jakub 1 0:3 (10:12;9:11;19:21)
15 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Perek Jakub / Bąk Daniel 1 3:2 (11:7, 8:11, 8:11, 11:7, 11:9)
16 Bąk Daniel / Perek Jakub - Nowokuński Jacek / Błaszczak Roman 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
17 Bąk Daniel / Perek Jakub - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:6)