Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Sławomir
Dosz
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 sierpnia 1998 r.
34
Występy
28
Zwycięstwa
6
Porażki
82.35%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 136:34
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 17 21 101:69
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 17 18 92:78
6. GKTS Wiązowna 17 14 65:105
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 17 13 72:98
8. KS SPÓJNIA Warszawa 17 9 55:115
9. ENERGA KTS II Toruń 17 8 74:96
10. UKS VICTORIA Płock 17 0 19:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sitek Kamil - Dosz Sławomir 2 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)
1 Chojnicki Maciej - Dosz Sławomir 2 1:3 (11:9, 5:11, 9:11, 11:13)
2 Dosz Sławomir - Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (9:11,12:10,10:12,11:2,11:7)
2 Dosz Sławomir - Maćkowiak Wojciech 2 2:3 (11:7,4:11,11:8,9:11,4:11)
3 Gajek Bartosz - Dosz Sławomir 2 1:3 (5:11, 11:13, 11:7, 7:11)
3 Małachowski Michał - Dosz Sławomir 2 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
4 Dosz Sławomir - Moliński Kacper 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:4)
4 Dosz Sławomir - Markowski Michał 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:7)
5 Żarski Karol - Dosz Sławomir 2 3:2 (11:5, 8:11, 11:7, 8:11, 13:11)
5 Żabski Radosław - Dosz Sławomir 2 3:2 (11:6, 11:4, 8:11, 5:11, 11:9)
6 Dosz Sławomir - Franc Wiktor 2 3:1 (6:11, 11:2, 12:10, 11:3)
6 Dosz Sławomir - Kreft Damian 2 3:1 (12:14, 11:4, 11:9, 11:9)
7 Kaproń Łukasz - Dosz Sławomir 2 2:3 (11:6, 11:7, 4:11, 12:14, 7:11)
7 Lemański Paweł - Dosz Sławomir 2 1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 2:11)
8 Dosz Sławomir - Sposób Tomasz 2 3:0 (16:14; 11:5; 11:9;)
8 Dosz Sławomir - Prądziński Marek 2 3:2 (11:9; 10:12; 11:6; 5:11; 12:10;)
9 Miszkurka Jakub - Dosz Sławomir 2 1:3 ( 3:11, 9:11, 11:7, 7:11)
9 Szaliński Mikołaj - Dosz Sławomir 2 2:3 (11:8,, 11:8, 6:11, 7:11, 7:11)
10 Wasiak Damian - Dosz Sławomir 2 0:3 (6:11, 3:11, 5:11,)
10 Naperty Łukasz - Dosz Sławomir 2 0:3 (8:11, 2:11, 7:11,)
11 Dosz Sławomir - Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:3, )
11 Dosz Sławomir - Szaliński Mikołaj 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:2, 11:3,)
12 Dosz Sławomir - Troka Mateusz 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:2)
12 Dosz Sławomir - Małachowski Michał 2 3:0 (11:5, 14:12, 11:4)
13 Dosz Sławomir - Grzybowski Tomasz 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
13 Dosz Sławomir - Stawikowski Mateusz 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
14 Kotowski Tomasz - Dosz Sławomir 1 3:0 (11:8;11:5;11;6)
14 Woskowicz Marcin - Dosz Sławomir 1 3:2 (11:8;6:11;12:10;8:11;11:7)
15 Franc Wiktor - Dosz Sławomir 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:5, 11:6)
15 Szarmach Bartosz - Dosz Sławomir 1 2:3 (3:11, 8:11, 11:7, 12:10, 9:11)
16 Dosz Sławomir - Błaszczak Roman 2 3:0 (11:1, 11:3, 11:4)
16 Dosz Sławomir - Misztal Igor 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:8)
17 Dosz Sławomir - Lemański Paweł 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:6)
17 Dosz Sławomir - Kaproń Łukasz 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Chojnicki Maciej / Sitek Kamil - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 (8:11, 1:11, 3:11)
2 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Szymanek Bartłomiej / Utylski Rafał 2 3:0 (12:10,11:9,11:7)
3 Witkowski Jakub / Gajek Bartosz - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 (2:11, 6:11, 5:11)
4 Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir - Kucharski Maciej / Naperty Łukasz 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:7)
5 Misztal Igor / Żarski Karol - Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold 2 1:3 (11:8, 5:11, 9:11, 9:11)
6 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 0:3 (7:11, 6:11, 4:11)
7 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
8 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 3:2 (6:11; 11:9; 14:16; 12:10; 12:10;)
9 Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 ( 8:11, 7:11, 1:11)
10 Naperty Łukasz / Kucharski Maciej - Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold 1 0:3 (4:11, 5:11, 5:11,)
11 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
12 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Troka Mateusz / Witkowski Jakub 2 1:3 (11:9, 3:11, 10:12, 6:11)
13 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Grzybowski Tomasz / Sitek Kamil 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:2)
14 Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej - Hidetoshi Oya / Dosz Sławomir 2 0:3 (5:11;:8:11;9:11)
15 Kreft Damian / Grzybowski Michał - Dosz Sławomir / Hidetoshi Oya 2 1:3 (4:11, 11:6, 4:11, 8:11)
16 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Żarski Karol / Misztal Igor 2 1:3 (4:11, 4:11, 11:8, 4:11 )
17 Hidetoshi Oya / Dosz Sławomir - Lemański Paweł / Kaproń Łukasz 2 3:2 (9:11, 11:6, 7:11, 11:9, 11:9)