Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Witold
Skubiszewski
UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 sierpnia 1975 r.
33
Występy
23
Zwycięstwa
10
Porażki
69.7%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Chojnicki Maciej - Skubiszewski Witold 2 2:3 (11:9, 12:10, 7:11, 8:11, 7:11 )
1 Grzybowski Tomasz - Skubiszewski Witold 2 0:3 (11:13, 4:11, 8:11)
2 Skubiszewski Witold - Maćkowiak Wojciech 2 3:1 (8:11,11:7,11:6,11:9)
2 Skubiszewski Witold - Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (14:12,4:11,11:5,11:5)
3 Małachowski Michał - Skubiszewski Witold 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
3 Gajek Bartosz - Skubiszewski Witold 2 0:3 (7:11, 10:12, 7:11)
4 Skubiszewski Witold - Markowski Michał 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:4)
4 Skubiszewski Witold - Moliński Kacper 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
5 Żabski Radosław - Skubiszewski Witold 2 3:2 (3:11, 5:11, 11:7, 11:7, 11:5)
5 Żarski Karol - Skubiszewski Witold 2 2:3 (11:7, 6:11, 8:11, 11:3, 5:11)
6 Skubiszewski Witold - Kreft Damian 2 1:3 (11:13, 7:11, 13:11, 3:11)
6 Skubiszewski Witold - Franc Wiktor 2 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 9:11)
7 Lemański Paweł - Skubiszewski Witold 2 2:3 (11:5, 14:16, 11:13, 11:8, 8:11)
7 Kaproń Łukasz - Skubiszewski Witold 2 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 7:11)
8 Skubiszewski Witold - Prądziński Marek 2 1:3 (8:11; 11:9; 12:14; 6:11;)
8 Skubiszewski Witold - Sposób Tomasz 2 0:3 (4:11; 9:11; 5:11;)
9 Szaliński Mikołaj - Skubiszewski Witold 2 3:1 (11:3, 6:11, 11:6, 11:7)
9 Miszkurka Jakub - Skubiszewski Witold 2 0:3 ( 7:11, 7:11, 6:11)
10 Naperty Łukasz - Skubiszewski Witold 2 0:3 (2:11, 10:12, 2:11)
10 Wasiak Damian - Skubiszewski Witold 2 0:3 (7:11, 11:13, 5:11,)
11 Skubiszewski Witold - Szaliński Mikołaj 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:3, 11:9, )
11 Skubiszewski Witold - Miszkurka Jakub 2 2:3 (11:2, 11:13, 11:13, 12:10, 9:11)
12 Skubiszewski Witold - Małachowski Michał 2 3:1 (11:7, 8:11, 11:2, 11:5)
12 Skubiszewski Witold - Troka Mateusz 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:4)
13 Skubiszewski Witold - Stawikowski Mateusz 2 3:0 (11:5, 13:11, 11:6)
13 Skubiszewski Witold - Grzybowski Tomasz 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
14 Szymanek Bartłomiej - Skubiszewski Witold 2 0:3 (8:11;11:13;10;12)
15 Kreft Damian - Skubiszewski Witold 2 3:0 (13:11, 11:7, 11:2)
15 Grzybowski Michał - Skubiszewski Witold 2 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
16 Skubiszewski Witold - Misztal Igor 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:4)
16 Skubiszewski Witold - Błaszczak Roman 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:4)
18 Prądziński Marek - Skubiszewski Witold 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
18 Sposób Tomasz - Skubiszewski Witold 2 3:2 (12:10, 11:7, 12:14, 9:11, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Chojnicki Maciej / Sitek Kamil - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 (8:11, 1:11, 3:11)
2 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Szymanek Bartłomiej / Utylski Rafał 2 3:0 (12:10,11:9,11:7)
3 Witkowski Jakub / Gajek Bartosz - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 (2:11, 6:11, 5:11)
4 Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir - Kucharski Maciej / Naperty Łukasz 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:7)
5 Misztal Igor / Żarski Karol - Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold 2 1:3 (11:8, 5:11, 9:11, 9:11)
6 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 0:3 (7:11, 6:11, 4:11)
7 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
8 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 3:2 (6:11; 11:9; 14:16; 12:10; 12:10;)
9 Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 ( 8:11, 7:11, 1:11)
10 Naperty Łukasz / Kucharski Maciej - Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold 1 0:3 (4:11, 5:11, 5:11,)
11 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
12 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Troka Mateusz / Witkowski Jakub 2 1:3 (11:9, 3:11, 10:12, 6:11)
13 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Grzybowski Tomasz / Sitek Kamil 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:2)
16 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Żarski Karol / Misztal Igor 2 1:3 (4:11, 4:11, 11:8, 4:11 )
18 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Perek Jakub / Skubiszewski Witold 1 0:3 (9:11, 8:11, 3:11)