Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Jan
Olek
KS SPÓJNIA Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 listopada 1992 r.
34
Występy
13
Zwycięstwa
21
Porażki
38.24%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 136:34
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 17 21 101:69
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 17 18 92:78
6. GKTS Wiązowna 17 14 65:105
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 17 13 72:98
8. KS SPÓJNIA Warszawa 17 9 55:115
9. ENERGA KTS II Toruń 17 8 74:96
10. UKS VICTORIA Płock 17 0 19:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Woskowicz Marcin - Olek Jan 1 3:2 (11:6,8:11,11:9,4:11,11:7)
1 Kotowski Tomasz - Olek Jan 1 3:0 (11:6,11:9,16:14)
2 Olek Jan - Witkowski Jakub 1 0:3 (8:11, 9:11, 11:13)
2 Olek Jan - Zandecki Jan 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:5)
3 Wasiak Damian - Olek Jan 1 0:3 (7:11,6:11,5:11)
3 Markowski Michał - Olek Jan 1 0:3 (8:11,7:11,13:15)
4 Olek Jan - Nowokuński Jacek 1 3:1 (11:6, 5:11, 11:5, 11:7)
4 Olek Jan - Misztal Igor 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:9.)
5 Tomaszuk Tomasz - Olek Jan 1 3:2 (11:13, 5:11, 11:4, 11:7, 11:7)
5 Szarmach Bartosz - Olek Jan 1 2:3 (11:6, 11:7, 7:11, 9:11, 15:17)
6 Olek Jan - Perzyński Przemysław 1 3:1 (11:6, 11:13, 12:10, 11:8, )
6 Olek Jan - Woś Alan 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9, )
7 Koszyk Bogusław - Olek Jan 1 3:0 (11:5, 11:2, 12:10)
7 Dosz Adam - Olek Jan 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:8)
8 Murawski Michał - Olek Jan 1 3:0 (14:12, 11:9, 11:8)
8 Młynarski Filip - Olek Jan 1 1:3 (4:11, 6:11, 14:12, 7:11)
9 Olek Jan - Perek Jakub 1 0:3 (8:11, 10:12, 11:13)
9 Olek Jan - Bąk Daniel 1 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
10 Olek Jan - Koszyk Bogusław 1 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
10 Olek Jan - Dosz Adam 1 0:3 (9:11, 7:11,4:11)
11 Bąk Daniel - Olek Jan 1 3:1 (8:11, 11:5, 13:11, 11:6)
11 Perek Jakub - Olek Jan 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:6,)
12 Olek Jan - Moliński Kacper 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
12 Olek Jan - Kucharski Maciej 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
13 Zandecki Jan - Olek Jan 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:6)
13 Witkowski Jakub - Olek Jan 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 12:10)
14 Olek Jan - Chojnicki Maciej 1 1:3 (10:12, 11:8, 6:11, 8:11)
14 Olek Jan - Murawski Michał 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
15 Olek Jan - Woskowicz Marcin 1 3:1 (6:11, 11:6, 11:9, 12:10)
15 Olek Jan - Kotowski Tomasz 1 0:3 (7:11, 12:14, 8:11)
16 Olek Jan - Tomaszuk Tomasz 1 1:3 (16:18, 13:11, 5:11, 8:11)
16 Olek Jan - Szarmach Bartosz 1 1:3 (5:11, 14:12, 6:11, 6:11)
17 Żabski Radosław - Olek Jan 1 3:2 (11:9, 3:11, 7:11, 11:5, 11:4)
17 Nowokuński Jacek - Olek Jan 1 3:2 (10:12, 9:11, 11:8, 11:9, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kotowski Tomasz / Szymanek Bartłomiej - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 1 1:3 (6:11,11:3,9:11,7:11)
2 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Zandecki Jan / Małachowski Michał 1 0:3 (10:12, 4:11, 7:11)
3 Siemieniako Przemysław / Kucharski Maciej - Olek Jan / Sałaciński Przemysław 1 0:3 (9:11,5:11,3:11)
4 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Nowokuński Jacek / Żabski Radosław 1 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 6:11)
5 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Olek Jan / Sałaciński Przemysław 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8 )
6 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 2:3 (7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 7:11, )
7 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Olek Jan / Sałaciński Przemysław 1 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
8 Murawski Michał / Stawikowski Mateusz - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 1 0:3 (8:11, 10:12, 8:11)
9 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Perek Jakub / Bąk Daniel 1 2:3 (7:11, 12:10, 6:11, 11:8, 7:11)
10 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 3:2 (10:12, 12:10, 11:8, 7:11, 11:9)
11 Bąk Daniel / Perek Jakub - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 1 3:0 (11:6, 11:4, 12:10, )
12 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Moliński Kacper / Wasiak Damian 1 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:8)
13 Zandecki Jan / Małachowski Michał - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 1 0:3 (3:11, 8:11, 9:11)
14 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Chojnicki Maciej / Sitek Kamil 1 1:3 (8:11, 11:3, 7:11, 9:11)
15 Olek Jan / Szaliński Mikołaj - Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin 1 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
16 Sałaciński Przemysław / Olek Jan - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 1 1:3 (6:11, 11:9, 7:11, 7:11)
17 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Olek Jan / Sałaciński Przemysław 1 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:7)