Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Mikołaj
Szaliński
KS SPÓJNIA Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  25 listopada 2000 r.
36
Występy
8
Zwycięstwa
28
Porażki
22.22%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szymanek Bartłomiej - Szaliński Mikołaj 2 3:2 (11:3,8:11,10:12,11:9,11:8)
1 Maćkowiak Wojciech - Szaliński Mikołaj 2 3:1 (11:4,8:11,11:8,11:8)
2 Szaliński Mikołaj - Gajek Bartosz 2 3:1 (11:4, 11:9, 6:11, 12:10)
2 Szaliński Mikołaj - Małachowski Michał 2 0:3 (8:11, 10:12, 5:11)
3 Naperty Łukasz - Szaliński Mikołaj 2 0:3 (3:11,7:11,8:11)
3 Moliński Kacper - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:9,11:9,11:4)
4 Szaliński Mikołaj - Żabski Radosław 2 0:3 (9:11, 6:11, 7:11.)
4 Szaliński Mikołaj - Żarski Karol 2 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 9:11.)
5 Kreft Damian - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:8, 12:10, 12:10 )
5 Franc Wiktor - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:8 )
6 Szaliński Mikołaj - Lemański Paweł 2 0:3 (8:11, 5:11, 8:11, )
6 Szaliński Mikołaj - Kaproń Łukasz 2 2:3 (11:8, 11:4, 6:11, 7:11, 1:11, )
7 Sposób Tomasz - Szaliński Mikołaj 2 1:3 (12:14, 8:11, 11:6, 10:12)
7 Prądziński Marek - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
8 Chojnicki Maciej - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
8 Sitek Kamil - Szaliński Mikołaj 2 3:2 (12:10, 6:11, 12:10, 9:11, 11:6)
9 Szaliński Mikołaj - Skubiszewski Witold 2 3:1 (11:3, 6:11, 11:6, 11:7)
9 Szaliński Mikołaj - Dosz Sławomir 2 2:3 (11:8,, 11:8, 6:11, 7:11, 7:11)
10 Szaliński Mikołaj - Sposób Tomasz 2 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
10 Szaliński Mikołaj - Prądziński Marek 2 1:3 (13:11, 5:11, 5:11, 12:14)
11 Skubiszewski Witold - Szaliński Mikołaj 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:3, 11:9, )
11 Dosz Sławomir - Szaliński Mikołaj 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:2, 11:3,)
12 Szaliński Mikołaj - Naperty Łukasz 2 3:1 (8:11, 17:15, 11:8, 11:9)
12 Szaliński Mikołaj - Wasiak Damian 2 3:1 (11:6, 11:5, 5:11, 11:2)
13 Małachowski Michał - Szaliński Mikołaj 2 1:3 (7:11, 4:11, 11:2, 9:11)
13 Troka Mateusz - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (12:10, 11:7, 11;7)
14 Szaliński Mikołaj - Sitek Kamil 2 1:3 (11:7, 6:11, 9:11, 5:11)
14 Szaliński Mikołaj - Młynarski Filip 2 2:3 (6:11, 9:11, 12:10, 11:5, 8:11)
15 Szaliński Mikołaj - Maćkowiak Wojciech 2 1:3 (3:11, 13:11, 5:11, 10:12)
15 Szaliński Mikołaj - Utylski Rafał 2 3:2 (11:9, 11:6, 4:11, 8:11, 11:7)
16 Szaliński Mikołaj - Franc Wiktor 2 0:3 (4:11, 7:11, 10:12)
16 Szaliński Mikołaj - Kreft Damian 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
17 Żarski Karol - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:5)
17 Misztal Igor - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:3)
18 Kaproń Łukasz - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:3)
18 Lemański Paweł - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Maćkowiak Wojciech / Woskowicz Marcin - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 1:3 (7:11,10:12,12:10,10:12)
2 Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub - Witkowski Jakub / Gajek Bartosz 2 3:0 (12:10, 13:11, 11:7)
3 Wasiak Damian / Moliński Kacper - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:1 (11:9,7:11,14:12,11:6)
4 Szaliński Mikołaj / Dubniak Tomasz - Misztal Igor / Żarski Karol 2 0:3 (12:14, 5:11, 6:11.)
5 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:8, 13:11, 11:4)
6 Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj - Kaproń Łukasz / Lemański Paweł 2 0:3 (5:11, 4:11, 7:11, )
7 Prądziński Marek / Dosz Adam - Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
8 Sitek Kamil / Chojnicki Maciej - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
9 Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 ( 8:11, 7:11, 1:11)
10 Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (6:11, 5:11, 2:11)
11 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
12 Szaliński Mikołaj / Zieliński Wojciech - Kucharski Maciej / Naperty Łukasz 2 1:3 (11:2, 9:11, 8:11, 9:11)
13 Troka Mateusz / Witkowski Jakub - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:2 (11:7, 12:14, 9:11, 13:11, 11:8)
14 Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub - Młynarski Filip / Murawski Michał 2 2:3 (11:7, 7:11, 10:12, 11:9, 10:12)
15 Olek Jan / Szaliński Mikołaj - Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin 1 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
16 Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj - Tomaszuk Tomasz / Franc Wiktor 2 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
17 Misztal Igor / Żarski Karol - Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj 2 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 11:8)
18 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)