Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Adam
Dosz
POLTAREX POGOŃ Lębork
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 listopada 1996 r.
36
Występy
28
Zwycięstwa
8
Porażki
77.78%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zandecki Jan - Dosz Adam 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:9)
1 Witkowski Jakub - Dosz Adam 1 0:3 (5:11, 12:14, 6:11)
2 Dosz Adam - Wasiak Damian 1 3:0 (11:6, 11:5, 12:10)
2 Dosz Adam - Kucharski Maciej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
3 Misztal Igor - Dosz Adam 1 1:3 (12:14, 11:7, 7:11, 3:11)
3 Nowokuński Jacek - Dosz Adam 1 0:3 (10:12, 7:11, 1:11)
4 Dosz Adam - Szarmach Bartosz 1 2:3 (11:7,5:11,6:11,11:3,4:11)
4 Dosz Adam - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (7:11,11:812:10,11:9)
5 Woś Alan - Dosz Adam 1 1:3 (1:11, 8:11, 11:6, 11:13)
5 Perzyński Przemysław - Dosz Adam 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
6 Murawski Michał - Dosz Adam 1 3:2 (11:7, 12:10, 7:11, 7:11, 11:3)
6 Stawikowski Mateusz - Dosz Adam 1 0:3 (3:11, 7:11, 4:11)
7 Dosz Adam - Sałaciński Przemysław 1 3:2 (11:13, 11:5, 6:11, 11:5, 13:11)
7 Dosz Adam - Olek Jan 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:8)
8 Bąk Daniel - Dosz Adam 1 3:0 (11:7; 11:6; 11:3;)
8 Perek Jakub - Dosz Adam 1 3:1 (11:7; 6:11; 11:4; 11:7;)
9 Dosz Adam - Woskowicz Marcin 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
9 Dosz Adam - Kotowski Tomasz 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:6)
10 Sałaciński Przemysław - Dosz Adam 1 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 3:11)
10 Olek Jan - Dosz Adam 1 0:3 (9:11, 7:11,4:11)
11 Dosz Adam - Zandecki Jan 1 3:0 (11:1, 11:0, 11:0)
11 Dosz Adam - Witkowski Jakub 1 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
12 Dosz Adam - Murawski Michał 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:3)
12 Dosz Adam - Chojnicki Maciej 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:6)
13 Kotowski Tomasz - Dosz Adam 1 3:0 (11:6, 11:7, 12:10 )
13 Woskowicz Marcin - Dosz Adam 1 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:8, 8:11)
14 Szarmach Bartosz - Dosz Adam 1 3:2 (7:11, 11:7, 4:11, 11:7, 11:5)
14 Tomaszuk Tomasz - Dosz Adam 1 0:3 (11:13, 5:11, 5:11)
15 Dosz Adam - Żabski Radosław 1 3:1 (8:11, 11:4, 11:4, 11:7)
15 Dosz Adam - Nowokuński Jacek 1 3:2 (10:12, 11:7, 11:6, 8:11, 15:13)
16 Dosz Adam - Woś Alan 1 3:2 (13:15, 16:18, 11:6, 11:7, 11:6)
16 Dosz Adam - Perzyński Przemysław 1 3:1 (11:8, 13:11, 8:11, 11:4)
17 Kucharski Maciej - Dosz Adam 1 0:3 (6:11, 5:11, 8:11)
17 Moliński Kacper - Dosz Adam 1 0:3 (10:12, 6:11, 2:11)
18 Dosz Adam - Perek Jakub 1 1:3 (6:11, 11:6, 6:11, 6:11)
18 Dosz Adam - Dosz Sławomir 1 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Witkowski Jakub / Błąkała Paweł - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
2 Dosz Adam / Prądziński Marek - Naperty Łukasz / Markowski Michał 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)
3 Żarski Karol / Misztal Igor - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 2:3 (11:9, 10:12, 11:8, 5:11, 6:11)
4 Dosz Adam / Prądziński Marek - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 3:0 (11:9,11:9,11:5)
5 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 1:3 (9:11, 11:6, 4:11, 8:11)
6 Grzybowski Tomasz / Sitek Kamil - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (6:11, 10:12, 12:14)
7 Prądziński Marek / Dosz Adam - Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
8 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 3:2 (6:11; 11:9; 14:16; 12:10; 12:10;)
9 Prądziński Marek / Dosz Adam - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:0 (13:11, 11:7, 11:3)
10 Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (6:11, 5:11, 2:11)
11 Prądziński Marek / Dosz Adam - Małachowski Michał / Troka Mateusz 2 3:1 (11:8, 12:14, 11:5, 11:9)
12 Dosz Adam / Prądziński Marek - Murawski Michał / Stawikowski Mateusz 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 12:10)
13 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 0:3 (7:11, 13:15, 2:11 )
14 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (7:11, 7:11,10:12)
15 Dosz Adam / Prądziński Marek - Żarski Karol / Misztal Igor 2 3:1 (7:11, 14;12, 11:9, 13:11)
16 Dosz Adam / Prądziński Marek - Kowalski Wojciech / Kaproń Łukasz 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
17 Kucharski Maciej / Moliński Kacper - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 0:3 (2:11, 6:11, 7:11)
18 Prądziński Marek / Dosz Adam - Dosz Sławomir / Kowalczyk Jakub 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)