Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Marek
Prądziński
POLTAREX POGOŃ Lębork
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 czerwca 1974 r.
36
Występy
29
Zwycięstwa
7
Porażki
80.56%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Małachowski Michał - Prądziński Marek 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 7:11)
1 Błąkała Paweł - Prądziński Marek 2 0:3 (5:11, 2:11, 5:11)
2 Prądziński Marek - Naperty Łukasz 2 3:0 (11:5, 11:1, 11:4)
2 Prądziński Marek - Moliński Kacper 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:5)
3 Żarski Karol - Prądziński Marek 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
3 Żabski Radosław - Prądziński Marek 2 3:1 (11;9, 11:2, 10:12, 11:8)
4 Prądziński Marek - Kreft Damian 2 3:1 (12:10,9:11,11:6,12:10,)
4 Prądziński Marek - Franc Wiktor 2 2:3 (11:6,3:11,11:9,9:11,6:11)
5 Kaproń Łukasz - Prądziński Marek 2 2:3 (11:8, 4:11, 11:9, 8:11, 9:11)
5 Lemański Paweł - Prądziński Marek 2 3:0 (13:11, 12:10, 11:5)
6 Grzybowski Tomasz - Prądziński Marek 2 0:3 (3:11, 3:11, 4:11)
6 Sitek Kamil - Prądziński Marek 2 1:3 (11:9, 3:11, 10:12, 9:11)
7 Prądziński Marek - Miszkurka Jakub 2 3:1 (11:1, 7:11, 11:4, 11:7)
7 Prądziński Marek - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
8 Dosz Sławomir - Prądziński Marek 2 3:2 (11:9; 10:12; 11:6; 5:11; 12:10;)
8 Skubiszewski Witold - Prądziński Marek 2 1:3 (8:11; 11:9; 12:14; 6:11;)
9 Prądziński Marek - Szymanek Bartłomiej 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:9)
9 Prądziński Marek - Maćkowiak Wojciech 2 3:0 (11:9, 14:12, 11:8)
10 Miszkurka Jakub - Prądziński Marek 2 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 5:11)
10 Szaliński Mikołaj - Prądziński Marek 2 1:3 (13:11, 5:11, 5:11, 12:14)
11 Prądziński Marek - Małachowski Michał 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:6)
11 Prądziński Marek - Troka Mateusz 2 2:3 (9:11, 11:4, 11:3, 7:11, 6:11)
12 Prądziński Marek - Sitek Kamil 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:9)
12 Prądziński Marek - Stawikowski Mateusz 2 3:0 (11:5, 11:3, 11:5)
13 Maćkowiak Wojciech - Prądziński Marek 2 0:3 (6:11, 6:11, 8:11 )
13 Szymanek Bartłomiej - Prądziński Marek 2 1:3 (8:11, 17:15, 9:11, 6:11)
14 Kreft Damian - Prądziński Marek 2 1:3 (6:11, 13:11, 6:11, 10:12)
14 Franc Wiktor - Prądziński Marek 2 3:1 (3:11, 11:7, 11:4, 12:10)
15 Prądziński Marek - Misztal Igor 2 3:2 (10:12, 11:6, 11:2, 8:11, 11:4)
15 Prądziński Marek - Żarski Karol 2 3:2 (6:11, 11:8, 11:7, 11:13, 11:7)
16 Prądziński Marek - Kaproń Łukasz 2 3:2 (11:7, 11:6, 9:11, 9:11, 13:11)
16 Prądziński Marek - Kowalski Wojciech 2 3:0 (11:3, 11:8, 13:11)
17 Naperty Łukasz - Prądziński Marek 2 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
17 Wasiak Damian - Prądziński Marek 2 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
18 Prądziński Marek - Kowalczyk Jakub 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:6)
18 Prądziński Marek - Skubiszewski Witold 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Witkowski Jakub / Błąkała Paweł - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
2 Dosz Adam / Prądziński Marek - Naperty Łukasz / Markowski Michał 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)
3 Żarski Karol / Misztal Igor - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 2:3 (11:9, 10:12, 11:8, 5:11, 6:11)
4 Dosz Adam / Prądziński Marek - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 2 3:0 (11:9,11:9,11:5)
5 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 1:3 (9:11, 11:6, 4:11, 8:11)
6 Grzybowski Tomasz / Sitek Kamil - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (6:11, 10:12, 12:14)
7 Prądziński Marek / Dosz Adam - Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
8 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 3:2 (6:11; 11:9; 14:16; 12:10; 12:10;)
9 Prądziński Marek / Dosz Adam - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:0 (13:11, 11:7, 11:3)
10 Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (6:11, 5:11, 2:11)
11 Prądziński Marek / Dosz Adam - Małachowski Michał / Troka Mateusz 2 3:1 (11:8, 12:14, 11:5, 11:9)
12 Dosz Adam / Prądziński Marek - Murawski Michał / Stawikowski Mateusz 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 12:10)
13 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 0:3 (7:11, 13:15, 2:11 )
14 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (7:11, 7:11,10:12)
15 Dosz Adam / Prądziński Marek - Żarski Karol / Misztal Igor 2 3:1 (7:11, 14;12, 11:9, 13:11)
16 Dosz Adam / Prądziński Marek - Kowalski Wojciech / Kaproń Łukasz 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
17 Kucharski Maciej / Moliński Kacper - Dosz Adam / Prądziński Marek 1 0:3 (2:11, 6:11, 7:11)
18 Prądziński Marek / Dosz Adam - Dosz Sławomir / Kowalczyk Jakub 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)