Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Tomasz
Sposób
POLTAREX POGOŃ Lębork
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 czerwca 1985 r.
34
Występy
28
Zwycięstwa
6
Porażki
82.35%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 136:34
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 17 21 101:69
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 17 18 92:78
6. GKTS Wiązowna 17 14 65:105
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 17 13 72:98
8. KS SPÓJNIA Warszawa 17 9 55:115
9. ENERGA KTS II Toruń 17 8 74:96
10. UKS VICTORIA Płock 17 0 19:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Błąkała Paweł - Sposób Tomasz 2 1:3 (14:12, 6:11, 8:11, 7:11)
1 Małachowski Michał - Sposób Tomasz 2 1:3 (11:1, 7:11, 11:13, 11:13)
2 Sposób Tomasz - Markowski Michał 2 3:1 (7:11, 11:6, 11:4, 11:4)
2 Sposób Tomasz - Naperty Łukasz 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
3 Żabski Radosław - Sposób Tomasz 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
3 Żarski Karol - Sposób Tomasz 2 3:2 (9:11, 12:10, 7:11, 11:7, 11:7)
4 Sposób Tomasz - Franc Wiktor 2 3:2 (11:2,8:11,11:6,9:11,11:5)
4 Sposób Tomasz - Kreft Damian 2 3:1 (14:12,8:11,12:10,11:3)
5 Lemański Paweł - Sposób Tomasz 2 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
5 Kaproń Łukasz - Sposób Tomasz 2 0:3 (6:11, 6::11, 9:11)
6 Sitek Kamil - Sposób Tomasz 2 2:3 (5:11, 8:11, 11:7, 11:5, 6:11)
6 Grzybowski Tomasz - Sposób Tomasz 2 0:3 (8:11, 8:11, 3:11)
7 Sposób Tomasz - Szaliński Mikołaj 2 1:3 (12:14, 8:11, 11:6, 10:12)
7 Sposób Tomasz - Miszkurka Jakub 2 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 13:11)
8 Skubiszewski Witold - Sposób Tomasz 2 0:3 (4:11; 9:11; 5:11;)
8 Dosz Sławomir - Sposób Tomasz 2 3:0 (16:14; 11:5; 11:9;)
9 Sposób Tomasz - Maćkowiak Wojciech 2 3:0 (13:11, 11:3, 14:12)
9 Sposób Tomasz - Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (7:11, 11:5, 11:13, 11:8, 11:8)
10 Szaliński Mikołaj - Sposób Tomasz 2 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
10 Miszkurka Jakub - Sposób Tomasz 2 1:3 (6:11, 11:6, 4:11, 9:11)
11 Sposób Tomasz - Troka Mateusz 2 2:3 (8:11, 3:11, 11:9, 11:8, 11:13)
11 Sposób Tomasz - Małachowski Michał 2 3:1 (16:18, 11:8, 11:1, 11:9)
12 Sposób Tomasz - Stawikowski Mateusz 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:1)
12 Sposób Tomasz - Sitek Kamil 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
13 Szymanek Bartłomiej - Sposób Tomasz 2 0:3 (5:11, 4:11, 5:11 )
13 Maćkowiak Wojciech - Sposób Tomasz 2 0:3 (5:11, 6:11, 12:14 )
14 Franc Wiktor - Sposób Tomasz 2 1:3 (4:11, 11:5, 3:11, 4:11)
14 Kreft Damian - Sposób Tomasz 2 2:3 (10:12, 11:9, 7:11, 11:6, 3:11)
15 Sposób Tomasz - Żarski Karol 2 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:6, 8:11)
15 Sposób Tomasz - Misztal Igor 2 3:1 (12:14, 11:5, 11:5, 13:11)
16 Sposób Tomasz - Kowalski Wojciech 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:9)
16 Sposób Tomasz - Kaproń Łukasz 2 3:1 (8:11, 13:11, 11:5, 14:12)
17 Moliński Kacper - Sposób Tomasz 1 0:3 (4:11, 10:12, 6:11)
17 Kucharski Maciej - Sposób Tomasz 1 0:3 (3:11, 9:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Zandecki Jan / Małachowski Michał - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 3:11)
2 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Wasiak Damian / Moliński Kacper 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:1)
3 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
4 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (9:11,11:3,11:7,11:7)
5 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 2:3 (6:11, 11:8, 14:12, 4:11, 13:15)
6 Stawikowski Mateusz / Murawski Michał - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 1:3 (8:11, 13:15, 11:8, 6:11)
7 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Olek Jan / Sałaciński Przemysław 1 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
8 Bąk Daniel / Perek Jakub - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 3:0 (11:4; 11:6; 11:8;)
9 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Woskowicz Marcin / Kotowski Tomasz 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 5:11)
10 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 3:2 (10:12, 12:10, 11:8, 7:11, 11:9)
11 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 1 3:0 (11:1, 11:0, 11:0)
12 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Sitek Kamil / Chojnicki Maciej 1 3:2 (6:11, 13:15, 11:3, 11:6, 11:8)
13 Woskowicz Marcin / Kotowski Tomasz - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 0:3 (9:11, 6:11, 6:11 )
14 Szarmach Bartosz / Franc Wiktor - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 2:3 (9:11,11:2,4:11, 11:9, 8:11)
15 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Żabski Radosław / Nowokuński Jacek 1 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 14:12)
16 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 3:1 (11:8, 11:13, 11:8, 11:3)
17 Naperty Łukasz / Wasiak Damian - Butko Lucjan / Sposób Tomasz 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)