Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Łukasz
Kaproń
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 stycznia 1993 r.
28
Występy
21
Zwycięstwa
7
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 16 32 133:27
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 12 21 94:26
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 14 20 80:60
4. MKS POGOŃ Siedlce 15 17 84:66
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 14 16 78:62
6. KS SPÓJNIA Warszawa 14 8 46:94
7. ENERGA KTS II Toruń 14 7 61:79
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 12 7 43:77
9. GKTS Wiązowna 11 6 40:70
10. UKS VICTORIA Płock 12 0 11:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Markowski Michał - Kaproń Łukasz 2 0:3 (5:11, 5:11, 7:11)
1 Moliński Kacper - Kaproń Łukasz 2 0:3 (5:11, 6:11, 4:11)
2 Kaproń Łukasz - Żarski Karol 2 3:2 (6:11, 11:5, 12:10, 9:11, 15:13)
2 Kaproń Łukasz - Żabski Radosław 2 3:1 (11:5, 12:10, 9:11, 11:8)
3 Franc Wiktor - Kaproń Łukasz 2 1:3 (14:12, 10:12, 3:11, 10:12)
3 Kreft Damian - Kaproń Łukasz 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
4 Chojnicki Maciej - Kaproń Łukasz 2 3:1 (11:8, 2:11, 11:6, 11:7)
4 Młynarski Filip - Kaproń Łukasz 2 1:3 (4:11, 5:11, 11:5, 12:14)
5 Kaproń Łukasz - Prądziński Marek 2 2:3 (11:8, 4:11, 11:9, 8:11, 9:11)
5 Kaproń Łukasz - Sposób Tomasz 2 0:3 (6:11, 6::11, 9:11)
6 Miszkurka Jakub - Kaproń Łukasz 2 2:3 (4:11, 11:6, 11:9, 3:11, 8:11, )
6 Szaliński Mikołaj - Kaproń Łukasz 2 2:3 (11:8, 11:4, 6:11, 7:11, 1:11, )
7 Kaproń Łukasz - Skubiszewski Witold 2 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 7:11)
7 Kaproń Łukasz - Dosz Sławomir 2 2:3 (11:6, 11:7, 4:11, 12:14, 7:11)
8 Szymanek Bartłomiej - Kaproń Łukasz 2 0:3 (5:11,6:11,11:13)
8 Maćkowiak Wojciech - Kaproń Łukasz 2 2:3 (11:2,9:11,6:11,11:9,4:11)
9 Kaproń Łukasz - Gajek Bartosz 2 3:1 (11:1, 11:4, 9:11, 11:8)
9 Kaproń Łukasz - Witkowski Jakub 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
10 Troka Mateusz - Kaproń Łukasz 2 2:3 (10:12, 11:9, 11:7, 8:11, 7:11)
10 Małachowski Michał - Kaproń Łukasz 2 0:3 (2:11, 10:12, 9:11)
12 Kaproń Łukasz - Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (11:1, 11:4, 9:11, 9:11, 11:5)
12 Kaproń Łukasz - Maćkowiak Wojciech 2 3:2 (11:4, 8:11, 8:11, 11:5, 11:4)
13 Kaproń Łukasz - Kreft Damian 2 3:1 (6:11, 11:5, 11:4, 11:7)
13 Kaproń Łukasz - Franc Wiktor 2 3:2 (10:12, 11:5, 11:7, 11:13, 11:6)
14 Misztal Igor - Kaproń Łukasz 2 2:3 (9:11, 12:10, 11:9, 5:11, 6:11)
14 Żarski Karol - Kaproń Łukasz 2 1:3 (2:11, 11:7, 5:11, 6:11)
17 Hidetoshi Oya - Kaproń Łukasz 2 3:0 (14:12, 11:3, 12:10)
17 Dosz Sławomir - Kaproń Łukasz 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Markowski Michał / Naperty Łukasz - Lemański Paweł / Kaproń Łukasz 2 0:3 (8:11, 5:11, 2:11)
2 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Żarski Karol / Misztal Igor 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:3)
3 Franc Wiktor / Szarmach Bartosz - Lemański Paweł / Kaproń Łukasz 2 3:1 (10:12, 11:9, 11:4, 11:8)
4 Chojnicki Maciej / Młynarski Filip - Kaproń Łukasz / Lemański Paweł 2 0:3 (7:11, 12:14, 6:11)
5 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 1:3 (9:11, 11:6, 4:11, 8:11)
6 Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj - Kaproń Łukasz / Lemański Paweł 2 0:3 (5:11, 4:11, 7:11, )
7 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
8 Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej - Kaproń Łukasz / Lemański Paweł 2 2:3 (3:11,11:9,12:10,4:11,6:11)
9 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Gajek Bartosz / Troka Mateusz 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:3)
10 Małachowski Michał / Troka Mateusz - Kaproń Łukasz / Lemański Paweł 2 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
12 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (11:2, 9:11, 12:14, 11:3, 11:7)
13 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 2 3:0 (11:4, 14:12, 12:10)
14 Misztal Igor / Żarski Karol - Lemański Paweł / Kaproń Łukasz 2 3:2 (3:11, 11:9, 9:11, 11:6, 11:3)
17 Hidetoshi Oya / Dosz Sławomir - Lemański Paweł / Kaproń Łukasz 2 3:2 (9:11, 11:6, 7:11, 11:9, 11:9)