Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Alan
Woś
KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 sierpnia 1984 r.
34
Występy
22
Zwycięstwa
12
Porażki
64.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 136:34
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 17 21 101:69
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 17 18 92:78
6. GKTS Wiązowna 17 14 65:105
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 17 13 72:98
8. KS SPÓJNIA Warszawa 17 9 55:115
9. ENERGA KTS II Toruń 17 8 74:96
10. UKS VICTORIA Płock 17 0 19:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wasiak Damian - Woś Alan 1 0:3 (9:11, 6:11, 3:11)
1 Kucharski Maciej - Woś Alan 1 1:3 (11:9, 1:11, 6:11, 8:11)
2 Woś Alan - Misztal Igor 1 3:0 (13:11, 11:8, 11:7)
2 Woś Alan - Nowokuński Jacek 1 0:3 (13:15, 8:11, 8:11)
3 Szarmach Bartosz - Woś Alan 1 3:2 (6:11, 6:11, 11:7, 12:10, 11:8)
3 Tomaszuk Tomasz - Woś Alan 1 1:3 (3:11, 15:13, 1:11, 5:11)
4 Murawski Michał - Woś Alan 1 2:3 (14:12, 12:10, 10:12, 5:11, 5:11)
4 Sitek Kamil - Woś Alan 1 0:3 (4:11, 6:11, 8:11)
5 Woś Alan - Dosz Adam 1 1:3 (1:11, 8:11, 11:6, 11:13)
5 Woś Alan - Koszyk Bogusław 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:6)
6 Sałaciński Przemysław - Woś Alan 1 0:3 (5:11, 6:11, 9:11, )
6 Olek Jan - Woś Alan 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9, )
7 Woś Alan - Perek Jakub 1 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
7 Woś Alan - Bąk Daniel 1 2:3 (3:11, 11:8, 11:6, 8:11, 4:11)
8 Kotowski Tomasz - Woś Alan 1 3:1 (7:11,11:7,12:10,11:7)
8 Woskowicz Marcin - Woś Alan 1 2:3 (11:6,9:11,3:11,11:9,6:11)
9 Woś Alan - Troka Mateusz 1 3:1 (11:7, 5:11, 11:9, 12:10)
9 Woś Alan - Zandecki Jan 1 3:2 (11:9, 10:12, 11:9, 7:11, 11:8)
10 Witkowski Jakub - Woś Alan 1 0:3 (7:11, 10:12, 4:11)
10 Zandecki Jan - Woś Alan 1 1:3 (13:11, 8:11, 7:11, 5:11)
11 Woś Alan - Chojnicki Maciej 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:1)
11 Woś Alan - Murawski Michał 1 1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 9:11)
12 Woś Alan - Kotowski Tomasz 1 2:3 (11:13, 11:5, 13:11, 6:11, 10:12)
12 Woś Alan - Woskowicz Marcin 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 11:3)
13 Woś Alan - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:4, 5:11, 11:8, 11:6)
13 Woś Alan - Szarmach Bartosz 1 3:1 (11:13, 11:3, 11:6, 11:9)
14 Nowokuński Jacek - Woś Alan 1 1:3 (7:11, 11:13, 11:6, 10:12)
14 Żabski Radosław - Woś Alan 1 3:2 (6:11, 3:11, 11:4, 13:11, 12:10)
15 Woś Alan - Moliński Kacper 1 3:1 (9:11, 11:1, 11:7, 11:7)
15 Woś Alan - Kucharski Maciej 1 3:0 (11:1, 11:7, 11:1)
16 Koszyk Bogusław - Woś Alan 1 1:3 (9:11, 11:8, 6:11, 11:13)
16 Dosz Adam - Woś Alan 1 3:2 (13:15, 16:18, 11:6, 11:7, 11:6)
17 Bąk Daniel - Woś Alan 1 3:2 (10:12, 11:7, 11:5, 10:12, 11:8)
17 Perek Jakub - Woś Alan 1 1:3 (6:11, 11:6, 2:11, 14:16)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wasiak Damian / Moliński Kacper - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 0:3 (7:11, 7:11, 10:12)
2 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Żabski Radosław / Nowokuński Jacek 1 3:0 (11:9, 11:8, 12:10)
3 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 3:11)
4 Murawski Michał / Sitek Kamil - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 0:3 (6:11, 5:11, 7:11)
5 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 2:3 (6:11, 11:8, 14:12, 4:11, 13:15)
6 Olek Jan / Sałaciński Przemysław - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 2:3 (7:11, 9:11, 11:8, 11:9, 7:11, )
7 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Perek Jakub / Bąk Daniel 1 0:3 (7:11, 9:11, 3:11)
8 Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 3:1 (15:13,7:11,11:7,11:7)
9 Perzyński Przemysław / Woś Alan - Zandecki Jan / Witkowski Jakub 1 3:0 (11:5, 11:7, 15:13)
10 Witkowski Jakub / Zandecki Jan - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 1:3 (7:11, 12:10, 5:11, 5:11)
11 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Chojnicki Maciej / Sitek Kamil 1 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11)
12 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Woskowicz Marcin / Kotowski Tomasz 1 3:1 (9:11, 12:10, 11:8, 11:9)
13 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 1 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
14 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 2:3 (11:7, 13:11, 10:12, 10:12, 5:11)
15 Perzyński Przemysław / Woś Alan - Moliński Kacper / Wasiak Damian 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
16 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 3:1 (11:8, 11:13, 11:8, 11:3)
17 Bąk Daniel / Perek Jakub - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:6)