Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Damian
Kreft
MKS POGOŃ Siedlce
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 grudnia 1996 r.
36
Występy
24
Zwycięstwa
12
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Żabski Radosław - Kreft Damian 2 3:2 (4:11,11:6, 11:9, 7:11, 11:5)
1 Żarski Karol - Kreft Damian 2 3:0 (11:9, 15:13, 11:9)
2 Kreft Damian - Sitek Kamil 2 3:1 (11:5, 6:11, 15:13, 14:12)
2 Kreft Damian - Chojnicki Maciej 2 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 10:12)
3 Kreft Damian - Lemański Paweł 2 3:0 (11:8, 11:5, 12:10)
3 Kreft Damian - Kaproń Łukasz 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
4 Prądziński Marek - Kreft Damian 2 3:1 (12:10,9:11,11:6,12:10,)
4 Sposób Tomasz - Kreft Damian 2 3:1 (14:12,8:11,12:10,11:3)
5 Kreft Damian - Szaliński Mikołaj 2 3:0 (11:8, 12:10, 12:10 )
5 Kreft Damian - Miszkurka Jakub 2 3:2 (11:6, 11:8, 5:11, 9:11, 13:11)
6 Skubiszewski Witold - Kreft Damian 2 1:3 (11:13, 7:11, 13:11, 3:11)
6 Dosz Sławomir - Kreft Damian 2 3:1 (12:14, 11:4, 11:9, 11:9)
7 Kreft Damian - Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (5:11, 11:5, 8:11, 11:7, 11:8)
7 Kreft Damian - Maćkowiak Wojciech 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
8 Witkowski Jakub - Kreft Damian 2 3:0 (11:9, 11:9, 14:12)
8 Małachowski Michał - Kreft Damian 2 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 7:11)
9 Kreft Damian - Naperty Łukasz 2 3:0 (11:2; 11:5; 11:4)
9 Kreft Damian - Moliński Kacper 2 3:0 (13:11; 11:7; 14:12)
10 Maćkowiak Wojciech - Kreft Damian 2 0:3 (6:11, 3:11, 8:11)
10 Szymanek Bartłomiej - Kreft Damian 2 1:3 (7:11, 5:11, 11:8, 5:11)
11 Naperty Łukasz - Kreft Damian 2 0:3 (4:11, 12:14, 5:11)
11 Wasiak Damian - Kreft Damian 2 0:3 (7:11, 4:11, 6:11)
12 Kreft Damian - Żarski Karol 2 3:1 (10:12, 11:6, 12:10, 11:5)
12 Kreft Damian - Misztal Igor 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 13:11)
13 Kaproń Łukasz - Kreft Damian 2 3:1 (6:11, 11:5, 11:4, 11:7)
13 Lemański Paweł - Kreft Damian 2 0:3 (4:11, 6:11, 1:11)
14 Kreft Damian - Prądziński Marek 2 1:3 (6:11, 13:11, 6:11, 10:12)
14 Kreft Damian - Sposób Tomasz 2 2:3 (10:12, 11:9, 7:11, 11:6, 3:11)
15 Kreft Damian - Skubiszewski Witold 2 3:0 (13:11, 11:7, 11:2)
15 Kreft Damian - Hidetoshi Oya 2 1:3 (6:11, 11:9, 3:11, 9:11)
16 Miszkurka Jakub - Kreft Damian 2 0:3 (8:11, 8:11, 4:11,)
16 Szaliński Mikołaj - Kreft Damian 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
17 Kreft Damian - Troka Mateusz 2 3:0 (11:4, 14:12, 11:9)
17 Kreft Damian - Małachowski Michał 2 3:2 (6:11, 11:4, 11:5, 10:12, 11:8)
18 Grzybowski Tomasz - Kreft Damian 2 0:3 (3:11 , 10:12 , 14:16)
18 Stawikowski Mateusz - Kreft Damian 2 1:3 (10:12 , 12:10 , 5:11 , 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:0 (11:7, 11:1, 11:9)
2 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Stawikowski Mateusz / Grzybowski Tomasz 1 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 10:12, 14:12)
3 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 3:11)
4 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (9:11,11:3,11:7,11:7)
5 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Olek Jan / Sałaciński Przemysław 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8 )
6 Bąk Daniel / Perek Jakub - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:3)
7 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 15:13)
8 Zandecki Jan / Małachowski Michał - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (11:7, 13:11, 6:11, 10:12, 11:7)
9 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Moliński Kacper / Wasiak Damian 1 3:0 (11:7; 11:6; 11:4)
10 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:3, 6:11)
11 Wasiak Damian / Naperty Łukasz - Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz 2 2:3 (9:11, 11:8, 11:7, 7:11, 3:11)
12 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Żarski Karol / Misztal Igor 2 3:2 (7:11, 14:12, 11:8, 9:11, 15:13)
13 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 2 3:0 (11:4, 14:12, 12:10)
14 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (7:11, 7:11,10:12)
15 Kreft Damian / Grzybowski Michał - Dosz Sławomir / Hidetoshi Oya 2 1:3 (4:11, 11:6, 4:11, 8:11)
17 Grzybowski Michał / Kreft Damian - Witkowski Jakub / Troka Mateusz 2 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
18 Grzybowski Tomasz / Stawikowski Mateusz - Kreft Damian / Wiśniewski Michał 2 2:3 (11:5 , 5:11 , 4:11 , 13:11 , 8:11)