Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Tomasz
Tomaszuk
MKS POGOŃ Siedlce
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 grudnia 1997 r.
28
Występy
12
Zwycięstwa
16
Porażki
42.86%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 16 32 133:27
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 12 21 94:26
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 14 20 80:60
4. MKS POGOŃ Siedlce 15 17 84:66
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 14 16 78:62
6. KS SPÓJNIA Warszawa 14 8 46:94
7. ENERGA KTS II Toruń 14 7 61:79
8. KS AZS AWFiS II Gdańsk 12 7 43:77
9. GKTS Wiązowna 11 6 40:70
10. UKS VICTORIA Płock 12 0 11:109

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowokuński Jacek - Tomaszuk Tomasz 1 3:2 (13:11, 2:11, 11:3, 5:11, 11:8)
1 Misztal Igor - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:5, 10:12, 12:10, 11:7)
2 Tomaszuk Tomasz - Stawikowski Mateusz 1 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:9)
2 Tomaszuk Tomasz - Murawski Michał 1 3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:6, 11:3)
3 Tomaszuk Tomasz - Perzyński Przemysław 1 1:3 (11:3, 3:11, 13:15, 5:11)
3 Tomaszuk Tomasz - Woś Alan 1 1:3 (3:11, 15:13, 1:11, 5:11)
4 Koszyk Bogusław - Tomaszuk Tomasz 1 3:0 (11:4,11:5,11:6)
4 Dosz Adam - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (7:11,11:812:10,11:9)
5 Tomaszuk Tomasz - Olek Jan 1 3:2 (11:13, 5:11, 11:4, 11:7, 11:7)
5 Tomaszuk Tomasz - Sałaciński Przemysław 1 3:0 (11:8, 11:9, 13:11 )
6 Bąk Daniel - Tomaszuk Tomasz 1 3:2 (11:3, 9:11, 6:11, 11:3, 11:4)
6 Perek Jakub - Tomaszuk Tomasz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:9)
7 Tomaszuk Tomasz - Kotowski Tomasz 1 2:3 (6:11, 13:11, 8:11, 11:9, 6:11)
7 Tomaszuk Tomasz - Woskowicz Marcin 1 3:0 (11:4, 11:5, 12:10)
8 Zandecki Jan - Tomaszuk Tomasz 1 0:3 (6:11, 11:13, 6:11)
8 Troka Mateusz - Tomaszuk Tomasz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:5)
9 Tomaszuk Tomasz - Wasiak Damian 1 3:0 (11:8; 11:9; 16:14)
9 Tomaszuk Tomasz - Kucharski Maciej 1 3:2 (9:11; 10:12; 11:5; 11:6; 11:4)
10 Woskowicz Marcin - Tomaszuk Tomasz 1 3:0 (11:7, 15:13, 11:4)
10 Kotowski Tomasz - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:1, 1:11, 11:7, 11:9)
12 Tomaszuk Tomasz - Żabski Radosław 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:6)
12 Tomaszuk Tomasz - Nowokuński Jacek 1 3:0 (11:2, 11:7, 14:12)
13 Woś Alan - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:4, 5:11, 11:8, 11:6)
13 Perzyński Przemysław - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:9)
14 Tomaszuk Tomasz - Koszyk Bogusław 1 0:3 (7:11, 9:11, 5:11)
14 Tomaszuk Tomasz - Dosz Adam 1 0:3 (11:13, 5:11, 5:11)
16 Olek Jan - Tomaszuk Tomasz 1 1:3 (16:18, 13:11, 5:11, 8:11)
16 Sałaciński Przemysław - Tomaszuk Tomasz 1 1:3 (8:11, 11:5, 6:11, 11:13)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowokuński Jacek / Żabski Radosław - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:0 (11:7, 11:1, 11:9)
2 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Stawikowski Mateusz / Grzybowski Tomasz 1 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 10:12, 14:12)
3 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Woś Alan / Perzyński Przemysław 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 3:11)
4 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (9:11,11:3,11:7,11:7)
5 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Olek Jan / Sałaciński Przemysław 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8 )
6 Bąk Daniel / Perek Jakub - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:3)
7 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 15:13)
8 Zandecki Jan / Małachowski Michał - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 1 3:2 (11:7, 13:11, 6:11, 10:12, 11:7)
9 Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz - Moliński Kacper / Wasiak Damian 1 3:0 (11:7; 11:6; 11:4)
10 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:3, 6:11)
12 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Żarski Karol / Misztal Igor 2 3:2 (7:11, 14:12, 11:8, 9:11, 15:13)
13 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 2 3:0 (11:4, 14:12, 12:10)
14 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Prądziński Marek / Dosz Adam 2 0:3 (7:11, 7:11,10:12)
16 Miszkurka Jakub / Szaliński Mikołaj - Tomaszuk Tomasz / Franc Wiktor 2 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)