Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Łukasz
Naperty
UKS VICTORIA Płock
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 lipca 1992 r.
32
Występy
5
Zwycięstwa
27
Porażki
15.63%
Skuteczność
©

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Naperty Łukasz - Lemański Paweł 2 1:3 (7:11, 11:8, 2:11, 7:11)
2 Sposób Tomasz - Naperty Łukasz 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:4)
2 Prądziński Marek - Naperty Łukasz 2 3:0 (11:5, 11:1, 11:4)
3 Naperty Łukasz - Szaliński Mikołaj 2 0:3 (3:11,7:11,8:11)
5 Naperty Łukasz - Maćkowiak Wojciech 2 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 8:11)
5 Naperty Łukasz - Szymanek Bartłomiej 2 2:3 (12:10, 6:11, 12:10, 5:11, 9:11)
6 Małachowski Michał - Naperty Łukasz 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:5)
6 Witkowski Jakub - Naperty Łukasz 2 3:1 (12:10, 11:6, 18:20, 11:4)
7 Naperty Łukasz - Chojnicki Maciej 2 0:3 (2:11, 9:11, 0:11)
7 Naperty Łukasz - Sitek Kamil 2 0:3 (7:11, 3:11, 9:11)
8 Naperty Łukasz - Żarski Karol 2 0:3 (2:11, 5:11, 6:11)
8 Naperty Łukasz - Żabski Radosław 2 1:3 (7:11, 11:4, 8:11, 4:11)
9 Franc Wiktor - Naperty Łukasz 2 3:2 (9:11; 11:5; 11:6; 4:11; 11:8)
9 Kreft Damian - Naperty Łukasz 2 3:0 (11:2; 11:5; 11:4)
10 Naperty Łukasz - Skubiszewski Witold 2 0:3 (2:11, 10:12, 2:11)
10 Naperty Łukasz - Dosz Sławomir 2 0:3 (8:11, 2:11, 7:11,)
11 Naperty Łukasz - Kreft Damian 2 0:3 (4:11, 12:14, 5:11)
11 Naperty Łukasz - Franc Wiktor 2 0:3 (7:11, 8:11, 2:11)
12 Szaliński Mikołaj - Naperty Łukasz 2 3:1 (8:11, 17:15, 11:8, 11:9)
12 Zieliński Wojciech - Naperty Łukasz 2 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 9:11)
13 Rystwej Marcin - Naperty Łukasz 2 1:3 (13:11, 8:11, 6:11, 6:11)
13 Misztal Igor - Naperty Łukasz 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:7)
14 Naperty Łukasz - Małachowski Michał 2 0:3 (7:11, 5:11, 10:12)
14 Naperty Łukasz - Krawczyk Jakub 2 3:2 (11:8, 7:11, 6:11, 11:7, 11:6)
15 Lemański Paweł - Naperty Łukasz 2 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 11:9)
15 Kaproń Łukasz - Naperty Łukasz 2 3:0 (11:1, 11:3, 11:5)
16 Sitek Kamil - Naperty Łukasz 2 3:2 (5:11, 10:12, 11:7, 11:1, 11:9)
16 Grzybowski Tomasz - Naperty Łukasz 2 0:3 (6:11, 7:11, 9:11)
17 Naperty Łukasz - Butko Lucjan 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:2)
17 Naperty Łukasz - Prądziński Marek 2 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)
18 Szymanek Bartłomiej - Naperty Łukasz 2 3:2 (6:11, 14:12, 9:11, 16:14, 11:6)
18 Maćkowiak Wojciech - Naperty Łukasz 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:4, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Markowski Michał / Naperty Łukasz - Lemański Paweł / Kaproń Łukasz 2 0:3 (8:11, 5:11, 2:11)
2 Dosz Adam / Prądziński Marek - Naperty Łukasz / Markowski Michał 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)
4 Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir - Kucharski Maciej / Naperty Łukasz 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:7)
5 Wasiak Damian / Naperty Łukasz - Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin 1 0:3 (4:11, 10:12, 4:11)
6 Troka Mateusz / Witkowski Jakub - Kucharski Maciej / Naperty Łukasz 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)
7 Naperty Łukasz / Kucharski Maciej - Chojnicki Maciej / Sitek Kamil 2 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
8 Siemieniako Przemysław / Naperty Łukasz - Nowokuński Jacek / Żabski Radosław 1 0:3 (7:11, 4:11, 8:11)
9 Franc Wiktor / Szarmach Bartosz - Kucharski Maciej / Naperty Łukasz 2 3:0 (11:7; 11:1; 11:5)
10 Naperty Łukasz / Kucharski Maciej - Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold 1 0:3 (4:11, 5:11, 5:11,)
11 Wasiak Damian / Naperty Łukasz - Kreft Damian / Tomaszuk Tomasz 2 2:3 (9:11, 11:8, 11:7, 7:11, 3:11)
12 Szaliński Mikołaj / Zieliński Wojciech - Kucharski Maciej / Naperty Łukasz 2 1:3 (11:2, 9:11, 8:11, 9:11)
13 Nowokuński Jacek / Rystwej Marcin - Naperty Łukasz / Kucharski Maciej 2 3:1 (11:13, 11:8, 11:8, 11:5)
14 Naperty Łukasz / Kucharski Maciej - Witkowski Jakub / Troka Mateusz 2 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 4:11)
15 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Naperty Łukasz / Kucharski Maciej 2 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)
16 Stawikowski Mateusz / Murawski Michał - Wasiak Damian / Naperty Łukasz 2 2:3 (11:6, 12:10, 4:11, 9:11, 9:11)
17 Naperty Łukasz / Wasiak Damian - Butko Lucjan / Sposób Tomasz 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
18 Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin - Moliński Kacper / Naperty Łukasz 1 3:0 (11:8, 11:6, 12:10)