Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Bartosz
Gajek
KS AZS AWFiS II Gdańsk
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 lutego 1984 r.
10
Występy
2
Zwycięstwa
8
Porażki
20%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 136:34
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 17 21 101:69
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 17 18 92:78
6. GKTS Wiązowna 17 14 65:105
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 17 13 72:98
8. KS SPÓJNIA Warszawa 17 9 55:115
9. ENERGA KTS II Toruń 17 8 74:96
10. UKS VICTORIA Płock 17 0 19:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Szaliński Mikołaj - Gajek Bartosz 2 3:1 (11:4, 11:9, 6:11, 12:10)
2 Miszkurka Jakub - Gajek Bartosz 2 3:1 (11:6, 11:4, 8:11, 11:8)
3 Gajek Bartosz - Dosz Sławomir 2 1:3 (5:11, 11:13, 11:7, 7:11)
3 Gajek Bartosz - Skubiszewski Witold 2 0:3 (7:11, 10:12, 7:11)
4 Szymanek Bartłomiej - Gajek Bartosz 2 2:3 (11:6, 7:11, 8:11, 12:10, 9:11)
4 Maćkowiak Wojciech - Gajek Bartosz 2 1:3 (11;7, 11:13, 9:11, 13:15)
5 Gajek Bartosz - Chojnicki Maciej 2 1:3 (7:11, 11:7, 2:11, 10:12)
5 Gajek Bartosz - Młynarski Filip 2 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
9 Lemański Paweł - Gajek Bartosz 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
9 Kaproń Łukasz - Gajek Bartosz 2 3:1 (11:1, 11:4, 9:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub - Witkowski Jakub / Gajek Bartosz 2 3:0 (12:10, 13:11, 11:7)
3 Witkowski Jakub / Gajek Bartosz - Skubiszewski Witold / Dosz Sławomir 2 0:3 (2:11, 6:11, 5:11)
4 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Witkowski Jakub / Gajek Bartosz 2 0:3 (9:11, 9:11, 2:11)
5 Witkowski Jakub / Gajek Bartosz - Sitek Kamil / Chojnicki Maciej 2 3:1 (11:9, 11:4, 6:11, 11:8)
9 Lemański Paweł / Kaproń Łukasz - Gajek Bartosz / Troka Mateusz 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:3)