Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Tomasz
Kotowski
ENERGA KTS II Toruń
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lipca 1998 r.
29
Występy
24
Zwycięstwa
5
Porażki
82.76%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 17 34 141:29
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 17 31 136:34
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 17 22 95:75
4. MKS POGOŃ Siedlce 17 21 101:69
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 17 18 92:78
6. GKTS Wiązowna 17 14 65:105
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 17 13 72:98
8. KS SPÓJNIA Warszawa 17 9 55:115
9. ENERGA KTS II Toruń 17 8 74:96
10. UKS VICTORIA Płock 17 0 19:151

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kotowski Tomasz - Sałaciński Przemysław 1 3:1 (11:3,11:6,9:11,11:2)
1 Kotowski Tomasz - Olek Jan 1 3:0 (11:6,11:9,16:14)
4 Kotowski Tomasz - Witkowski Jakub 1 3:1 (11:7, 10:12, 11:6, 11:7)
4 Kotowski Tomasz - Zandecki Jan 1 2:3 (11:9, 7:11, 11:7, 11:13, 3:11)
5 Kucharski Maciej - Kotowski Tomasz 1 0:3 (2:11, 7:11, 9:11)
5 Wasiak Damian - Kotowski Tomasz 1 0:3 (10:12, 9:11, 10:12)
6 Kotowski Tomasz - Nowokuński Jacek 1 3:0 (11:7,11:5,11:6,)
6 Kotowski Tomasz - Misztal Igor 1 3:0 (11:3,11:8,11:7,)
7 Tomaszuk Tomasz - Kotowski Tomasz 1 2:3 (6:11, 13:11, 8:11, 11:9, 6:11)
7 Szarmach Bartosz - Kotowski Tomasz 1 1:3 ( 5:11, 6:11, 11:9, 5:11)
8 Kotowski Tomasz - Perzyński Przemysław 1 3:0 (11:8,11:5,11:7)
8 Kotowski Tomasz - Woś Alan 1 3:1 (7:11,11:7,12:10,11:7)
9 Dosz Adam - Kotowski Tomasz 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:6)
9 Koszyk Bogusław - Kotowski Tomasz 1 1:3 (15:13, 8:11, 5:11, 7:11)
10 Kotowski Tomasz - Szarmach Bartosz 1 3:2 (11:5, 11:8, 9:11, 3:11, 11:4)
10 Kotowski Tomasz - Tomaszuk Tomasz 1 3:1 (11:1, 1:11, 11:7, 11:9)
11 Nowokuński Jacek - Kotowski Tomasz 1 3:0 (12:10, 11:6; 11:0)
12 Perzyński Przemysław - Kotowski Tomasz 1 2:3 (11:5, 11:6, 7:11, 7:11, 6:11)
12 Woś Alan - Kotowski Tomasz 1 2:3 (11:13, 11:5, 13:11, 6:11, 10:12)
13 Kotowski Tomasz - Koszyk Bogusław 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 9:11)
13 Kotowski Tomasz - Dosz Adam 1 3:0 (11:6, 11:7, 12:10 )
14 Kotowski Tomasz - Bąk Daniel 1 1:3 (11:8;8:11;9:11;5:11)
14 Kotowski Tomasz - Dosz Sławomir 1 3:0 (11:8;11:5;11;6)
15 Olek Jan - Kotowski Tomasz 1 0:3 (7:11, 12:14, 8:11)
15 Sałaciński Przemysław - Kotowski Tomasz 1 0:3 (7:11, 7:11, 4:11)
16 Zandecki Jan - Kotowski Tomasz 1 0:3 (4:11, 10:12, 5:11)
16 Witkowski Jakub - Kotowski Tomasz 1 0:3 (10:12, 9:11, 9:11)
17 Murawski Michał - Kotowski Tomasz 1 0:3 (3:11, 3:11, 9:11)
17 Chojnicki Maciej - Kotowski Tomasz 1 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kotowski Tomasz / Szymanek Bartłomiej - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 1 1:3 (6:11,11:3,9:11,7:11)
4 Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin - Małachowski Michał / Zandecki Jan 1 3:2 (5:11, 11:8, 9:11, 11:9, 11:7)
5 Wasiak Damian / Naperty Łukasz - Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin 1 0:3 (4:11, 10:12, 4:11)
6 Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin - Nowokuński Jacek / Żabski Radosław 1 3:0 (11:4,11:9,11:3,)
7 Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian - Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 15:13)
8 Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin - Perzyński Przemysław / Woś Alan 1 3:1 (15:13,7:11,11:7,11:7)
9 Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz - Woskowicz Marcin / Kotowski Tomasz 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:6, 5:11)
10 Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin - Franc Wiktor / Szarmach Bartosz 1 3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 11:6, 11:8)
12 Woś Alan / Perzyński Przemysław - Woskowicz Marcin / Kotowski Tomasz 1 3:1 (9:11, 12:10, 11:8, 11:9)
13 Woskowicz Marcin / Kotowski Tomasz - Koszyk Bogusław / Sposób Tomasz 1 0:3 (9:11, 6:11, 6:11 )
14 Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin - Bąk Daniel / Perek Jakub 1 0:3 (10:12;9:11;19:21)
15 Olek Jan / Szaliński Mikołaj - Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin 1 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
16 Zandecki Jan / Małachowski Michał - Kotowski Tomasz / Woskowicz Marcin 1 0:3 (6:11, 9:11, 5:11)
17 Chojnicki Maciej / Sitek Kamil - Kotowski Tomasz / Maćkowiak Wojciech 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)