Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Wojciech
Maćkowiak
ENERGA KTS II Toruń
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 lipca 1982 r.
36
Występy
15
Zwycięstwa
21
Porażki
41.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Maćkowiak Wojciech - Miszkurka Jakub 2 3:2 (5:11,11:7,11:6,4:11,11:8)
1 Maćkowiak Wojciech - Szaliński Mikołaj 2 3:1 (11:4,8:11,11:8,11:8)
2 Skubiszewski Witold - Maćkowiak Wojciech 2 3:1 (8:11,11:7,11:6,11:9)
2 Dosz Sławomir - Maćkowiak Wojciech 2 2:3 (11:7,4:11,11:8,9:11,4:11)
3 Maćkowiak Wojciech - Młynarski Filip 2 0:3 (5:11, 4:11, 5:11)
3 Maćkowiak Wojciech - Chojnicki Maciej 2 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
4 Maćkowiak Wojciech - Małachowski Michał 2 1:3 (11:3, 5:11, 10:12, 4:11)
4 Maćkowiak Wojciech - Gajek Bartosz 2 1:3 (11;7, 11:13, 9:11, 13:15)
5 Naperty Łukasz - Maćkowiak Wojciech 2 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 8:11)
5 Markowski Michał - Maćkowiak Wojciech 2 0:3 (10:12, 3:11, 7:11)
6 Maćkowiak Wojciech - Żarski Karol 2 0:3 (6:11,6:11,4:11,)
6 Maćkowiak Wojciech - Żabski Radosław 2 0:3 (8:11,8:11,5:11,)
7 Franc Wiktor - Maćkowiak Wojciech 2 2:3 (11:13, 11:6, 11:13, 11:9, 10:12)
7 Kreft Damian - Maćkowiak Wojciech 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
8 Maćkowiak Wojciech - Lemański Paweł 2 3:2 (11:5,8:11,12:10,9:11,11:9)
8 Maćkowiak Wojciech - Kaproń Łukasz 2 2:3 (11:2,9:11,6:11,11:9,4:11)
9 Sposób Tomasz - Maćkowiak Wojciech 2 3:0 (13:11, 11:3, 14:12)
9 Prądziński Marek - Maćkowiak Wojciech 2 3:0 (11:9, 14:12, 11:8)
10 Maćkowiak Wojciech - Kreft Damian 2 0:3 (6:11, 3:11, 8:11)
10 Maćkowiak Wojciech - Franc Wiktor 2 1:3 (11:4, 8:11, 9:11, 6:11)
11 Żarski Karol - Maćkowiak Wojciech 2 2:3 (11:8; 5:11; 11:4; 8:11; 6:11)
11 Misztal Igor - Maćkowiak Wojciech 2 2:3 (14:12; 11:9; 8:11; 5:11; 9:11)
12 Lemański Paweł - Maćkowiak Wojciech 2 1:3 (9:11, 3:11, 11:9, 9:11)
12 Kaproń Łukasz - Maćkowiak Wojciech 2 3:2 (11:4, 8:11, 8:11, 11:5, 11:4)
13 Maćkowiak Wojciech - Prądziński Marek 2 0:3 (6:11, 6:11, 8:11 )
13 Maćkowiak Wojciech - Sposób Tomasz 2 0:3 (5:11, 6:11, 12:14 )
14 Maćkowiak Wojciech - Perek Jakub 2 0:3 (9:11;5:11;9:11)
14 Maćkowiak Wojciech - Hidetoshi Oya 2 0:3 (7:11;8:11;5:11)
15 Szaliński Mikołaj - Maćkowiak Wojciech 2 1:3 (3:11, 13:11, 5:11, 10:12)
15 Miszkurka Jakub - Maćkowiak Wojciech 2 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 9:11)
16 Małachowski Michał - Maćkowiak Wojciech 2 3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:7)
16 Troka Mateusz - Maćkowiak Wojciech 2 3:0 (11:8, 11:1, 11:3)
17 Młynarski Filip - Maćkowiak Wojciech 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
17 Sitek Kamil - Maćkowiak Wojciech 2 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 6:11)
18 Maćkowiak Wojciech - Naperty Łukasz 2 3:1 (7:11, 11:8, 11:4, 11:7)
18 Maćkowiak Wojciech - Wasiak Damian 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Maćkowiak Wojciech / Woskowicz Marcin - Szaliński Mikołaj / Miszkurka Jakub 2 1:3 (7:11,10:12,12:10,10:12)
3 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Chojnicki Maciej / Młynarski Filip 2 1:3 (4:11, 6:11, 11:7, 6:11)
4 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Witkowski Jakub / Gajek Bartosz 2 0:3 (9:11, 9:11, 2:11)
5 Moliński Kacper / Markowski Michał - Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech 2 0:3 (2:11, 8:11, 9:11)
6 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Żarski Karol / Misztal Igor 2 2:3 (5:11,11:6,12:10,9:11,10:12,)
7 Franc Wiktor / Szarmach Bartosz - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (9:11, 11:2, 11:0, 11:6)
8 Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej - Kaproń Łukasz / Lemański Paweł 2 2:3 (3:11,11:9,12:10,4:11,6:11)
9 Prądziński Marek / Dosz Adam - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:0 (13:11, 11:7, 11:3)
10 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:3, 6:11)
11 Żarski Karol / Misztal Igor - Maćkowiak Wojciech / Kurtyka Tomasz 2 3:2 (9:11; 12:14; 11:4; 11:5; 11:4)
12 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (11:2, 9:11, 12:14, 11:3, 11:7)
13 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 0:3 (7:11, 13:15, 2:11 )
14 Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej - Hidetoshi Oya / Dosz Sławomir 2 0:3 (5:11;:8:11;9:11)
16 Troka Mateusz / Witkowski Jakub - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (5:11, 13:11, 9:11, 11:7, 11:4)
17 Chojnicki Maciej / Sitek Kamil - Kotowski Tomasz / Maćkowiak Wojciech 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)