Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Bartłomiej
Szymanek
ENERGA KTS II Toruń
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 czerwca 1993 r.
34
Występy
9
Zwycięstwa
25
Porażki
26.47%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Skład zespołu


Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą 18 34 145:35
2. POLTAREX POGOŃ Lębork 18 33 142:38
3. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 18 24 103:77
4. MKS POGOŃ Siedlce 18 23 107:73
5. GKS GORZOVIA Moje Bermudy.pl Gorzów Wielkopolski 18 20 98:82
6. GKTS Wiązowna 18 14 69:111
7. KS AZS AWFiS II Gdańsk 18 13 76:104
8. ENERGA KTS II Toruń 18 10 84:96
9. KS SPÓJNIA Warszawa 18 9 57:123
10. UKS VICTORIA Płock 18 0 19:161

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy indywidualne w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szymanek Bartłomiej - Szaliński Mikołaj 2 3:2 (11:3,8:11,10:12,11:9,11:8)
1 Szymanek Bartłomiej - Miszkurka Jakub 2 1:3 (9:11,11:5,4:11,7:11)
2 Dosz Sławomir - Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (9:11,12:10,10:12,11:2,11:7)
2 Skubiszewski Witold - Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (14:12,4:11,11:5,11:5)
3 Szymanek Bartłomiej - Chojnicki Maciej 2 2:3 (11:13, 8:11, 12:10, 11:7, 9:11)
3 Szymanek Bartłomiej - Młynarski Filip 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 7:11)
4 Szymanek Bartłomiej - Gajek Bartosz 2 2:3 (11:6, 7:11, 8:11, 12:10, 9:11)
4 Szymanek Bartłomiej - Małachowski Michał 2 3:0 (13:11, 14:12, 11:9)
5 Markowski Michał - Szymanek Bartłomiej 2 0:3 (9:11, 7:11, 5:11)
5 Naperty Łukasz - Szymanek Bartłomiej 2 2:3 (12:10, 6:11, 12:10, 5:11, 9:11)
6 Szymanek Bartłomiej - Żabski Radosław 2 0:3 (9:11,9:11,11:13,)
6 Szymanek Bartłomiej - Żarski Karol 2 0:3 (7:11,6:11,5:11,)
7 Kreft Damian - Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (5:11, 11:5, 8:11, 11:7, 11:8)
7 Franc Wiktor - Szymanek Bartłomiej 2 2:3 (8:11, 11:7, 8:11, 11:8, 6:11)
8 Szymanek Bartłomiej - Kaproń Łukasz 2 0:3 (5:11,6:11,11:13)
8 Szymanek Bartłomiej - Lemański Paweł 2 1:3 (11:9,9:11,11:13,6:11)
9 Prądziński Marek - Szymanek Bartłomiej 2 3:0 (11:5, 11:2, 11:9)
9 Sposób Tomasz - Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (7:11, 11:5, 11:13, 11:8, 11:8)
10 Szymanek Bartłomiej - Franc Wiktor 2 2:3 (9:11, 12:10, 7:11, 11:6, 6:11)
10 Szymanek Bartłomiej - Kreft Damian 2 1:3 (7:11, 5:11, 11:8, 5:11)
11 Misztal Igor - Szymanek Bartłomiej 2 1:3 (8:11; 6:11; 11:4; 7:11)
11 Żarski Karol - Szymanek Bartłomiej 2 3:0 (11:8; 11:2; 11:8)
12 Kaproń Łukasz - Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (11:1, 11:4, 9:11, 9:11, 11:5)
12 Lemański Paweł - Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (11:9, 11:6, 5:11, 11:6)
13 Szymanek Bartłomiej - Sposób Tomasz 2 0:3 (5:11, 4:11, 5:11 )
13 Szymanek Bartłomiej - Prądziński Marek 2 1:3 (8:11, 17:15, 9:11, 6:11)
14 Szymanek Bartłomiej - Hidetoshi Oya 2 0:3 (1:11;1:11;5:11)
14 Szymanek Bartłomiej - Skubiszewski Witold 2 0:3 (8:11;11:13;10;12)
16 Troka Mateusz - Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:5, 11:9)
16 Małachowski Michał - Szymanek Bartłomiej 2 0:3 (3:11, 10:12, 8:11)
17 Młynarski Filip - Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:7)
17 Sitek Kamil - Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:8)
18 Szymanek Bartłomiej - Wasiak Damian 2 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:9)
18 Szymanek Bartłomiej - Naperty Łukasz 2 3:2 (6:11, 14:12, 9:11, 16:14, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kotowski Tomasz / Szymanek Bartłomiej - Sałaciński Przemysław / Olek Jan 1 1:3 (6:11,11:3,9:11,7:11)
2 Dosz Sławomir / Skubiszewski Witold - Szymanek Bartłomiej / Utylski Rafał 2 3:0 (12:10,11:9,11:7)
3 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Chojnicki Maciej / Młynarski Filip 2 1:3 (4:11, 6:11, 11:7, 6:11)
4 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Witkowski Jakub / Gajek Bartosz 2 0:3 (9:11, 9:11, 2:11)
5 Moliński Kacper / Markowski Michał - Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech 2 0:3 (2:11, 8:11, 9:11)
6 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Żarski Karol / Misztal Igor 2 2:3 (5:11,11:6,12:10,9:11,10:12,)
7 Franc Wiktor / Szarmach Bartosz - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (9:11, 11:2, 11:0, 11:6)
8 Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej - Kaproń Łukasz / Lemański Paweł 2 2:3 (3:11,11:9,12:10,4:11,6:11)
9 Prądziński Marek / Dosz Adam - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:0 (13:11, 11:7, 11:3)
10 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Tomaszuk Tomasz / Kreft Damian 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:3, 6:11)
11 Żabski Radosław / Nowokuński Jacek - Woskowicz Marcin / Szymanek Bartłomiej 1 3:0 (11:6; 12:10; 11:8)
12 Kaproń Łukasz / Lemański Paweł - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (11:2, 9:11, 12:14, 11:3, 11:7)
13 Szymanek Bartłomiej / Maćkowiak Wojciech - Dosz Adam / Prądziński Marek 2 0:3 (7:11, 13:15, 2:11 )
14 Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej - Hidetoshi Oya / Dosz Sławomir 2 0:3 (5:11;:8:11;9:11)
15 Sałaciński Przemysław / Miszkurka Jakub - Utylski Rafał / Szymanek Bartłomiej 2 3:1 (11:6, 12:10, 12:14, 12:10)
16 Troka Mateusz / Witkowski Jakub - Maćkowiak Wojciech / Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (5:11, 13:11, 9:11, 11:7, 11:4)
17 Murawski Michał / Młynarski Filip - Woskowicz Marcin / Szymanek Bartłomiej 2 3:2 (8:11, 10:12, 11:8, 12:10, 11:6)
18 Kurtyka Tomasz / Szymanek Bartłomiej - Kucharski Maciej / Wasiak Damian 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:9)